Як скасувати ваше звукове членство

Аудіокниги чудово підходять для того, щоб насолоджуватися улюбленими історіями, коли ваші очі та руки зайняті в іншому випадку, але платити за цей привілей не завжди ідеально. Якщо ви не потребуєте підписки на звук і хочете від неї позбутися, потрібно лише кілька кроків. Тож, дотримуйтесь інструкцій, оскільки ми навчаємо вас, як скасувати ваше звукове членство.

Коли ви закінчите, якщо ви хочете завантажити деякі аудіокниги безкоштовно, а не використовувати Audible, ось наші улюблені сайти та послуги.

Крок 1: Увійдіть на веб-сайт Audible

Хоча Audible має додатки на багатьох різних платформах, єдиний спосіб офіційно скасувати підписку - через веб-сайт для настільних ПК, а не через програму.

Ви можете отримати до нього доступ на своєму телефоні, але вам все одно потрібно буде відкрити браузер, ввести URL-адресу - або натиснути це посилання - і вибрати кнопку «Увійти» у верхньому правому куті. Коли з’явиться відповідний запит, введіть дані свого облікового запису Amazon (це все-таки материнська компанія) і натисніть помаранчеву кнопку входу.

Крок 2: Відкрийте деталі рахунку

Щоб скасувати підписку на звук, вам потрібно буде отримати доступ до інформації про ваш рахунок.

Клацніть на ім'я вашого облікового запису у верхній частині екрана, після чого натисніть "Інформація про рахунок". Коли сторінка завантажується, переконайтеся, що ви вибрали "Переглянути деталі членства" в меню ліворуч.

Крок 3: Клацніть Скасувати

Наступний крок - простий. Натисніть "Скасувати членство".

Audible дійсно пропонує кілька різних пакетів членства, тому, якщо ви ще не впевнені в тому, щоб вийти, ви завжди можете скористатися кнопкою "Змінити членство". Це дає вам можливість виплачувати один щомісячний кредит щомісяця або за 12 місяців. Крім того, ви можете заплатити за 24 кредити на рік, заощадивши на основі інших варіантів.

Крок 4: Продовжуйте скасовувати

Audible дійсно не хоче, щоб ви скасовували, тому він дасть вам ще кілька стимулів не робити цього. Це нагадуватиме вам, що після скасування ви втратите всі непогашені кредити за допомогою послуги та покажете обкладинки деяких заголовків, які, на його думку, вам сподобаються.

Якщо ви дійсно впевнені, що хочете скасувати, натисніть кнопку "Ні, дякую, продовжуйте скасовувати" та дотримуйтесь інструкцій на екрані.

І це все! Ви вільні. Якщо ви захочете знову слухати аудіокниги, подумайте про те, щоб також відвідати магазин Google Play, у ньому є кілька чудових нових функцій для прослуховування аудіокниг, які роблять його хорошим суперником для Audible. Або ж підпишіться на Audible і скористайтеся її безкоштовною пробною версією та дешевшою початковою ціною протягом перших трьох місяців.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found