Як зберегти відео в Instagram

За даними Hootsuite, Instagram має понад 1 мільярд користувачів щомісяця, а кількість людей, які користуються відео, щороку зростає на 80%. Хоча зробити знімок екрана або зберегти одну фотографію досить просто, зберегти відео з платформи дещо складніше - але не неможливо. Ми зібрали вісім різних способів завантаження та впорядкування всіх ваших улюблених відеороликів в Instagram, а також поділились тим, як зберегти відеоролики Instagram для повторного доступу чи архівування вмісту. Якщо ви шукаєте більше порад та підказок, ознайомтеся з нашим всебічнішим описом.

Миттєве збереження від Gramblast

InstantSave від Gramblast - це інструмент для завантаження медіа Instagram у браузері. Як ви, мабуть, очікували, процес досить простий. Скопіюйте посилання на загальнодоступну публікацію в Instagram, натисніть Завантажте Gram, і незабаром ви завантажите файл MP4. Як і в інших згаданих послугах, ви не можете завантажувати медіа з приватних посилань, навіть якщо ви стежите за цим обліковим записом.

IFTTT

ifttt

IFTTT автоматизує весь процес архівування. Однак спочатку вам потрібно буде налаштувати як облікові записи Dropbox, так і IFTTT. Підписавшись на обидва, виберіть Sперегляньте свої відео в Instagram у папку Dropbox на веб-сайті IFTTT. Після цього вам потрібно буде надати дозвіл IFTTT на доступ до ваших облікових записів Instagram та Dropbox. Якщо ви новачок, ми також підготували посібник з IFTTT.

Ви зможете вибрати, які відео зберігатимуться у відповідному обліковому записі Dropbox. Ви можете створити певні активатори для збереження відео, які вам сподобалися, або відео, які ви завантажили в Instagram. Відео буде резервне копіювання до Dropbox у вигляді файлів MP4.

Savefromweb

Savefromweb не лише дозволяє завантажувати відео з Instagram, але й альбоми, фотографії, фотографії профілю та історії. Все, що вам потрібно - це URL-адреса з Instagram. Просто скопіюйте та вставте URL-адресу на веб-сайт і натисніть завантажити. Потім вас перенаправлять на екран, який пропонує або «завантажити», або «повернутися додому». Після завантаження файл автоматично зберігається у папці для завантажень на вашому комп’ютері.

Завантажувач відео для Instagram (Android)

Ця програма для Android дозволяє завантажувати зображення та відео, а також дозволяє копіювати теги з Instagram. Щоб скористатися програмою, скопіюйте URL-адресу відео в програмі Instagram, а потім вставте її в програму Video Downloader. Він завантажить відео, і ви зможете поділитися ним або перепублікувати його.

InstaSave (Android та iOS)

instasave

InstaSave - чудовий мобільний варіант для користувачів Android. Під час перегляду Instagram торкніться трьох крапок у верхньому правому куті відео, яке ви хочете зберегти. Потім виберіть Копіювати URL-адресу спільного доступуз отриманого меню та відкрийте InstaSave. Потім відео буде вказано у вашому каналі. Торкніться стрілки вниз під останнім відео та виберіть Зберегти - усі збережені відео та фотографії відображатимуться у цій стрічці InstaSave. Ви також можете легко видалити відео, які з тих пір втратили блиск, безпосередньо з InstaSave.

Швидкий репост для Instagram (iOS)

Раніше Insta Save, ця програма існує вже деякий час. Як сказано в новій назві, це дозволяє швидко завантажувати фотографії та відео, а потім розміщувати їх в Instagram. Ви можете шукати вміст прямо в додатку, ввівши ім’я користувача.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found