Підйом та падіння Grumpy Cat та інших Інтернет-знаменитостей

мемиЧудовий мем - це прекрасна річ - подарунок від незграбних богів, що уникають розмов. Відкладали цю вечерю з тіткою, яка якась расистка? Намагаєтеся придумати спосіб розсмішити свого начальника? Просто дуже нудно і самотньо? Меми зближують нас усіх ... якщо, звичайно, вони не затримаються. Згадайте, коли ви вперше бачили відео Harlem Shake проти 100-го. Повинен отримати їх гарячими та молодими, що є найстрашнішим способом, яким я це міг би сказати.

У мемів є певна тривалість життя, яка приблизно така: Підпільний Інтернет-скарб -> Reddit -> Невпинно ведений блог -> Ваші друзі повсюдно -> Ваші колеги надсилають -> Ваш начальник посилається на це на конференції, щоб зробити ти думаєш, що вона крута -> вперед від твого дідуся -> більше ніколи не хочеш бачити цю чудернацьку штуку. Деякі кроки можуть не працювати в залежності від вашого соціального кола (ми не знаємо вашого життя!), Але це хороший загальний орієнтир.

Давайте подивимось на тривалість життя п’яти надзвичайно популярних мемів для варіацій на цю тему:

Сварливий Кіт

сварливий КітСварливий Кіт (справжнє ім'я: Тардар Соус) настільки відомий, що познайомився з Андерсоном Купером (і нашою власною Моллі МакХью). Вона звичайна кішка з абсолютно безглуздим виразом обличчя. Подібно до Бу, непристойно чарівного померанця перед нею, вечірка для вечірок Grumpy Cat виглядає надзвичайно жорстокою. Деякі можуть сказати навіть CATankerous. Але дехто зробив би жахливий каламбур.

То як же сварливий кіт став мемом? Не дивіться далі, ніж Reddit. Брат власника сварливого кота опублікував фотографії, на яких вона виглядає абсолютно розчарованою, у підруднику / r / pics ще у вересні 2012 року.

Недовго всі стали одержимі тим, як незадоволено виглядає цей кіт. Як видно з наведеної нижче таблиці Google Trends, майже одразу виникає величезна криза: люди з глузду з'їхали від цього на Reddit, а BuzzFeed того ж дня, коли були опубліковані фотографії, опублікував статтю про Grumpy Cat. Тож ця маленька кошеня була в основному миттєвою сенсацією в Інтернеті. І, як видно з діаграми, інтерес до домашньої тваринки все ще дуже великий, тому її перебування може все ще зростати.

сварливий кіт у тренді

Негідник Стів

 приклад негідника Стіва

Скумбаг Стів передував сварливому коту, і хоча обидва меми не вирішили здобути популярність в Інтернеті, сходження Скумбага Стіва до Інтернет-популярності стає трохи хитрішим, оскільки він справжня людина, яка мало говорила про те, щоб стати вірусною іконою.

Хороша новина - Скумбег Стів (він же Блейк, з Бостона) щиро приймає свою славу. Як він пояснив у своєму блозі: "Мені не до мему. Наче у мене був вибір? " Він з'являється на заходах, пов'язаних з мемами, і здається досить веселим чуваком.

Як він сюди потрапив? Образ молодого хлопця з нахиленою бейсболкою з плоскими полями та панк-виразом на обличчі було знято з обкладинки реп-альбому "Ma Gangsta" групи Beantown Mafia. Пізніше Скумбаг Стів зізнався, що його мама зробила фото, і вона заплакала, побачивши, що з цим зробив Інтернет. Як і слід було очікувати, Reddit викликав сплеск популярності, оскільки користувачі / r / trees зробили багато (насправді, багато) зображень Scumbag Steve. Люди навіть брали капелюха Скамбага Стіва і фотошопірували на інші зображення, створюючи те, що по суті є субмемом:негідний м’ясний рулет

Популярність Скумбага Стіва не на такому високому рівні, як це було раніше, але все ще є чіткий інтерес до мему - мабуть, тому, що він настільки універсальний (і людина, про яку йдеться, настільки охочий учасник у всьому).

негідник Стів тренд

Надзвичайно вірна дівчина

надмірно прив'язаний приклад подруги

Надмірно прив'язана подруга займає той самий куточок Інтернету, що і Скумбаг Стів: Обидва меми використовують зображення несвідомих людей як полотно для жартів. А потім ці люди втягуються в жарти і підживлюють їх, поки не народиться вірусна сенсація.

У випадку з надмірно прив'язаною дівчиною все почалося з відео на YouTube. Шанувальник Джастіна Бібера опублікував пародійне відео, на якому вона співає, і навіть незважаючи на те, що тексти пісень про те, що вона є супер-чіпкою дівчиною, очевидно, не слід сприймати всерйоз, інтенсивний спосіб її передачі рядків привернув багато уваги, як ви самі можете переконатися :

Люди, які бачили це відео, почали робити меми про дівчинку - "тварини-поради" - того самого мему, що і Скумбаг Стів, із зображенням у центрі та текстом угорі та знизу. Люди на Reddit, YouTube та інших сайтах вирішили, що дівчина виглядає як старший мем в’язкої мантики на ім’я Божевільна подруга, що охоплює богомолів. Дівчина, яка стоїть за цим відео, Лайна Морріс швидко скористалася тим, як швидко воно поширювалось, і вона все ще використовує свою мемову славу для підвищення свого профілю на YouTube, про що свідчить її нещодавній твіт:

Сьогодні досягли 500 тисяч підписок на хорошому старому YouTube. Дякую, хлопці НАСТАЛЬНО !!!! Такий божевільний !!

- Лайна (@ laina622) 2 квітня 2013 р

Мем надмірно прикріпленої подруги розпочав спін-оф під назвою надмірно прикріплений бойфренд, де фото хлопця, який був схожий на Моріса, об'їжджав з чіпляючими підписами, хоча так і не досяг популярності Надмірно прив'язана подруга.

Надмірно прив'язана подруга поступово відходить у забуття, хоча трюки, подібні до нового відео, призначеного для пародії на "Зателефонуй мені" Карлі Рей Джепсен продовжили термін її зберігання.

надмірно прив'язана дівчина в тренді

Ні слова про те, чи надто прив’язана дівчина насправді бачиться з кимось. Я згадав, що Скумбаг Стів - батько?

гангам стиль

пси гангнам стильКаннам Стіл - це зовсім інший звір, ніж сварливий Кіт, мерзотник Стів та надто прив'язана дівчина - з кількох причин. Перш за все, це музичний кліп, і що більш важливо, людина, яка стоїть за розбиттям YouTube, власноруч організувала все це. Південнокорейська поп-зірка Psy написала, поставила хореографію та виступила в сатиричному музичному відеоролику під назвою "Gangnam Style", а незвичний візуальний стиль, поєднаний із ефектним звучанням, а надто високий танець зробив "Gangnam Style" "Макареною" 2010-ті.

А Gangnam Style - це мега-мем, про що знали майже всі, з ким ви спілкувались у 2012 році - відео YouTube має понад мільярд переглядів, що важко обернути головою.

Відео Пси набагато хитріше, ніж люди за це дають йому кредит; це знущається над певною маркою сеуліту, яка одержима матеріалізмом, не усвідомлюючи, наскільки безглуздими є їхні дії - наприклад, жінки, які їдять безкінечні кімчі-рисові обіди, щоб вони могли собі дозволити Starbucks, що зазвичай досить дорого в таких регіонах, як Каннам ( близько 6 доларів за латте). В Атлантиці великий розпад сатиричних елементів.

Gangnam Style отримав кілька різних підсилень від ранніх підопічних знаменитостей, включаючи T-Pain, чий твіт на підтримку репера отримав 2336 повторних твітів:

Слова навіть не можуть описати, наскільки це дивовижне відео ... youtube.com/watch?v=9bZkp7…

- T-Pain (@TPAIN) 29 липня 2012 р

На своєму піку відео в стилі Гангнам було настільки вірусно, що люди спонтанно робили це на бейсбольних іграх. Це мене навіть торкнулося особисто: це було зіграно на весіллі в Пловдиві, Болгарія, де я був у листопаді 2012 року, і майже всі танцювали, включаючи 80-річну бабусю нареченого (я розумію, що це анекдотичні докази, але все ж болгари на весіллі виглядали на мене як на божевільний, коли я одягнув Бейонсе ... але вони знали Пси.)

Більшість людей досить захворіли на стиль Каннам, але ви можете сказати, що це був мем з ногами, до речі, популярність ширяла довше, ніж зазвичай, у Google Trends:

тенденція в стилі гангнам

Пси відстав пісню, тож вона, мабуть, витончено зникне у забутті, поки не пройде достатньо часу, щоб люди засумували її.

Bros Icing Bros

Приклад заморожування бросьНе кожен мем залишається в межах Інтернету. Деякі тенденції загадково виникають, а інші можуть бути надзвичайно кмітливими маркетинговими викрутами, а потім іноді вони виливаються з Інтернету і в реальне життя. Гаразд, можливо просто Bros Icing Bros з’явився таким чином, але це вагомий приклад. Це не почалося на Reddit чи YouTube - за інформацією Знай свого мему, Bros Icing Bros починався як веб-сайт, зареєстрований на передбачуваного студента коледжу, а потім просто почав бігати, перетворившись на справжнє захоплення повсюди. Це дуже проста випивальна гра, в якій ви застрягли в питті льоду Смірнова, як бачите:

bros глазур bros правила

Навіть репер Куліо був крижаним під час розпалу мему. Bros icing bros впав у немилість як пошуковий термін Google, і, як ви можете бачити з діаграми Google Trend, він зазнав набагато крутішого падіння, ніж деякі інші меми, які ми розглядали:

bros обмерзання bros тренд

льоду instagramАле це не означає, що Bros Icing Bros повністю відступили. Оскільки це той тип мемів, який переходить у реальне життя (наприклад, на дошки), люди все ще там, ожеледь. Насправді одна жінка нещодавно прийняла пропозицію свого хлопця у формі брата, що обмерзає його коханого. Її невістка буде зафіксована в цей момент колажем в Instagram, з написом: «Звичайно, мій брат запропонує своїй дівчині, як справжній #bro… З епічним Smirnoff # глазуванням!

Отже, як бачите, навіть меми, які впали в немилість два роки тому, все ще можуть бути актуальними в ім’я романтики.

Останні повідомлення