Як увімкнути та використовувати функцію Type to Siri в iOS 11

Введіть в SiriApple iOS 11 пропонує різноманітні функції та вдосконалення для iPhone та iPad, включаючи перероблений Центр керування та нові ефекти камери. Остання мобільна операційна система компанії також приносить нові оновлення та можливості для свого віртуального помічника Siri. В iOS 11 користувачі можуть вводити в Siri запит або команду замість того, щоб говорити вголос. Ось як увімкнути та використовувати відповідну функцію Type to Siri.

Змініть налаштування

як увімкнути та використовувати тип siri - -як увімкнути та використовувати тип siri 3як увімкнути та використовувати тип siri 2

Щоб увімкнути функцію Type to Siri, перейдіть до Налаштування> Загальне> Доступність> Siri і увімкніть Введіть в Siri. Інші параметри налаштування Siri включають "Завжди увімкнено", який забезпечує голосовий зворотний зв'язок, коли телефон вимкнено. Існує також "Керування за допомогою перемикача дзвінка", який подаватиме сигнал Siri показувати текст, але утримуватиметься від голосових розмов, коли ваш дзвінок вимкнений. Майте на увазі, що остання функція все одно подаватиме звуковий сигнал, коли буде затребувана. Останній варіант - це "Лише Hands-Free", який подає звуковий сигнал і дає голосовий зворотний зв'язок, коли ви вимовляєте "Hey Siri" або підключаєтесь до Bluetooth, навушників або CarPlay.

Використання Type для Siri

як увімкнути та використовувати клавіатуру Siri - -як увімкнути та використовувати тип сигналізації siri - -

Після дзвінка до Siri голосом або, утримуючи кнопку Home - або більшу кнопку, розташовану праворуч, якщо ви використовуєте iPhone X - з’явиться клавіатура, і ви зможете почати вводити своє запитання або команду. Після натискання Готово, Siri надасть вам відповідь на екрані. Залежно від ваших налаштувань, Siri може відповідати або не відповідати вголос.

Ви не обмежуєтеся основними запитами

як увімкнути та використовувати параметри типу siri - -як увімкнути та використовувати тип siri venmo - -як увімкнути та використовувати тип siri venmo - -

Siri може встановлювати будильники, планувати зустрічі, запускати програми та виконувати низку інших основних завдань, але iOS 11 розширює можливості. Тепер Siri працює з програмою Notes для створення списків справ, нотаток та нагадувань, а також з банківськими програмами для переказу рахунків та запитів на баланс. Наприклад, якщо ви хочете надіслати або попросити гроші у друга, ви можете це зробити, набравши “Надіслати Стефані 30 доларів на обід Venmo”, що автоматично відкриє програму Venmo.

Введіть у Siri та текстові повідомлення Google Assistant

Як увімкнути та використовувати скріншот асистента Google Siri 2як увімкнути та використовувати скріншот асистента siri google - -

Google Assistant не завжди мав можливість вводити ваші запитання - Google представив цю функцію в травні. Коли ви відкриваєте програму iOS, інтерфейс нагадує вікно обміну повідомленнями, де ви можете надіслати Помічнику текстове запитання чи команду. Тоді ви отримаєте результати миттєво, і ваша історія зберігатиметься в тому ж вікні, щоб ви могли звертатись пізніше. Але якщо ви віддаєте перевагу своєму питанню або вимовляєте команду вголос, замість того, щоб фізично вводити її, ви можете легко це зробити, натиснувши піктограму мікрофона в додатку.

З Siri все трохи інакше. Коли налаштування ввімкнено, ви все ще можете зателефонувати до Siri своїм голосом, і клавіатура з’явиться як опція. Ви можете продовжувати говорити вголос або друкувати це. Але як тільки ви почнете користуватися клавіатурою, ви більше не зможете запитувати або наказувати Siri голосом. Натомість вам доведеться перезапустити його, повторивши “Hey Siri”. На даний момент інтерфейс не пропонує спосіб перемикання між ними в додатку.

Хоча легше переходити між клавіатурою та голосовими функціями, важливо зазначити, що Google Assistant надзвичайно обмежений в iOS. Ви все ще зможете телефонувати, надсилати тексти, планувати події календаря та відтворювати музику, хоча Siri може робити все це та багато іншого, зберігаючи доступ до безлічі інтегрованих програм.

Щоб дізнатись більше про останню мобільну операційну систему Apple, перегляньте наш огляд порад і підказок iOS 11.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found