Найпоширеніші проблеми iPhone XS та способи їх усунення

IPhone XS та iPhone XS Max - найкращі телефони Apple на сьогоднішній день. Вони можуть похвалитися приємними та великими OLED-дисплеями, процесором Apple A12 Bionic, великою кількістю пам’яті, чудовими камерами та багатьма іншими. Однак вони не ідеальні.

Незважаючи на те, що переважна більшість людей не відчуває проблем зі своїми блискучими новими телефонами, деякі повідомляють про кілька речей, які працюють не так, як слід. Ось чому ми склали цей посібник. Ось найпоширеніші проблеми iPhone XS та XS Max та способи їх усунення.

Проблема: iPhone XS не заряджається

Багато людей повідомили, що коли вони підключають свій телефон до кабелю блискавки, він, здається, не заряджається. Проблема, схоже, проявляється по-різному. На деяких телефонах процес зарядки не запускається, коли телефон перебуває в режимі сну, тоді як інші починають заряджатися, коли власник натискає на екран.

Потенційне рішення:

  • Apple випустила iOS 12.0.1 для iPhone та iPad, який, на його думку, повністю вирішує проблему. Іншими словами, якщо ваш iPhone має проблеми із заряджанням при підключенні, перейдіть доНалаштуванняЗагальніОновлення програмного забезпеченняі переконайтесь, що ви користуєтесь останньою версією iOS. Якщо ні, після оновлення проблему слід виправити.

Проблема: Швидкість передачі даних та Wi-Fi низька

Деякі люди виявили, що їх швидкість передачі даних та Wi-Fi набагато нижча, ніж очікувалося на iPhone XS або iPhone XS Max, про що йшлося в цій публікації на форумі Apple. На щастя, це відносно легко виправити.

Потенційне рішення:

  • Спробуйте піти Налаштування> Загальне> Скинути> Скинути налаштування мережі. Вам доведеться повторно ввести свої паролі Wi-Fi, але воно того варте, якщо ви зможете повернути ці максимальні швидкості.
  • Apple iOS 12.0.1 виправляє деякі проблеми з Wi-Fi, тому варто звернутися до нихНалаштуванняЗагальніОновлення програмного забезпечення і переконайтесь, що ви використовуєте останню версію iOS.

Глюк: гірший прийом, ніж у попереднього телефону

Деякі люди повідомляють, що на їхньому новому iPhone XS або XS Max стан прийому гірший, ніж на попередньому пристрої. Зокрема, здається, ніби люди у Verizon відчувають проблему. Одна з теорій припускає, що винен перехід Apple від Qualcomm до модемів Intel. Інші кажуть, що це може бути пов’язано з конструкцією антени пристроїв.

Потенційне рішення:

  • Наразі цю проблему не вирішено, хоча цілком можливо, Apple випустить оновлення, яке допоможе. Наразі вам доведеться просто вирішити питання щодо прийому.

Досада: Згладжування камери занадто агресивне

Це менш серйозна проблема, але деякі люди, як ті, що в цій темі Reddit, не люблять її. IPhone XS набагато агресивніший, ніж попередні iPhone, розгладжуючи шкіру об'єктів у селфі. На жаль, це, здається, зводиться до того, як працює нова камера, і до того, що Appleхоче він буде більш агресивним - тому ми не очікуємо, що найближчим часом побачимо реальне «виправлення», але оновлення програмного забезпечення може дозволити вам зменшити його.

Вирішення проблеми:

  • Якщо вимкнути Smart HDR, ви зможете зменшити ефект основної камери - це не вплине на фронтальну камеру.
  • Ви завжди можете спробувати одну з найкращих програм для камер для iPhone, щоб побачити, чи можете ви налаштувати результати.

Щоб уникнути проблем із тріщинами екранів або пошкодженими рамками, подивіться на найкращі чохли для iPhone XS або найкращі чохли для iPhone XS Max та отримайте певний захист.

Оновлено 8 жовтня 2018 року: Додано інформацію про виправлення проблем заряджання від Apple за допомогою останнього оновлення.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found