Як користуватися книжкою

Як користуватися книжкою

Можливості та винахідливість Passport здавалися безпрецедентними, коли Apple вперше представила цю функцію як частину iOS 6 для iPhone та iPod touch у вересні. Додаток, по суті, функціонує як цифровий гаманець, вміщуючи всі ваші купони, квитки в кіно, посадкові талони тощо, у найбільш зручному для всіх місці - на вашому смартфоні. Більше не потрібно тягнути близько 12 сторінок роздрібних купонів або рибалити через свій переповнений багаж багаж для посадкового талону під час спринту, щоб зловити рейс. Passport організовує все, що вам може знадобитися, в одному місці і автоматично виводить ваші пропуски на екран блокування, коли ви доїдете до пункту призначення.

Додаток може мати деякі недоліки і залишається трохи помилковим, але це крок у правильному напрямку. Але в той час, як ідуть запитання, що стосуються Passbook, люди, здається, задають питання: "Як ти використовуєш цю прокляту річ?" Що ж, ми маємо для вас відповідь.

Відкрийте книжку

Для Passbook не потрібно завантажувати. Додаток попередньо інстальовано на всіх нових пристроях iPhone та iPod touch (наразі версія iPad не є) у складі iOS 6. Просто натисніть піктограму програми, щоб розпочати. Пам’ятайте, що ваша книжка буде порожньою, коли ви відкриваєте її вперше.

Завантажте та додайте пропуски за допомогою програм

Passbook в основному працює за допомогою інтегрованих сторонніх програм від зазначених авіакомпаній, ресторанів та інших постачальників-учасників. Коли ви вперше відкриєте програму, з’явиться посилання, на яке можна натиснути, щоб переглянути всі сумісні з Passport додатки в App Store. Незважаючи на те, що список порівняно небагатий - доступно ледь більше 20 додатків, - він постійно зростає та розширюється, оскільки нові компанії приєднуються до рейтингу Passbook. Візьміть програму Starbucks, щоб скористатися карткою Starbucks, щойно увійшовши до будівлі, або програмою Fandango, щоб обійти довгу лінію квитків у ніч на п’ятницю.

Однак сумісні програми, які ви завантажуєте, за замовчуванням не додаватимуться до Passbook. Потрібно виконати кілька простих кроків для того, щоб налаштувати та використовувати додатки з Passbook. Більшість з них матиме можливість інтегрувати та додавати картки та купони, але перед тим, як продовжувати, вам, як правило, потрібно буде увійти в систему за допомогою облікового запису для певної програми.

Наприклад, вам доведеться увійти в систему або створити обліковий запис Starbucks, перш ніж додавати подарункову карту Starbucks до Passport. Після створення облікового запису Starbucks та входу в систему натисніть опцію «Моя картка» внизу, додайте номер картки та натисніть піктограму «+» вгорі, щоб додати її до свого паспорта. Тоді ваша подарункова карта Starbucks буде зручно доступна через додаток Passport на відміну від офіційного додатка Starbucks.

Додайте пропуски електронною поштою

Електронна пошта - ще один варіант додавання пропусків від магазинів, театрів, авіакомпаній та інших компаній-учасників. На відміну від програми, додавання пропусків за допомогою електронної пошти не завжди вимагає налаштування облікового запису. Коли ви переглядаєте електронне повідомлення, що містить пропуск на iPhone або iPod touch під управлінням iOS 6, просто клацніть на вкладений документ і виберіть опцію «Додати», щоб включити його до своєї книжки.

Додайте пропуски за URL-адресою

Додавання пропусків через веб-сайти працює так само, як електронна пошта. Коли ви переглядаєте веб-сайт, що містить пропуск на iPhone або iPod touch під управлінням iOS 6, клацніть на вкладений пропуск і виберіть опцію «Додати», щоб включити його до свого паспорта.

Поради та підказки

  • Дозвольте сумісним програмам використовувати ваше поточне місцезнаходження, щоб пропуски автоматично з’являлися на екрані блокування кожного разу, коли ви знаходитесь поблизу відповідного місця (тобто, коли ви заходите в магазин чи термінал аеропорту).
  • На звороті багатьох пропусків є кілька варіантів для подальшої настройки та зручності. Клацніть піктограму інформації в правому нижньому куті пропуску, щоб перемикати автоматичне оновлення та сповіщення на екрані блокування. Таким чином, якщо доступний новий купон або змінено ворота польоту, ви отримаєте попередження за допомогою push-повідомлення.
  • Більшість пропусків використовуються за допомогою штрих-коду на передній частині пропуску. Просто відкрийте та скануйте, щоб скористатися перевагами.

Пролийте карти

Можливо, було б непогано зберігати друковані копії будь-яких купонів, квитків чи інших перепусток у безпечному місці. Однак вам не потрібно буде прив’язувати їх до вашої сумочки або гаманця, як тільки ви почнете працювати з книжкою. Пролийте блискучий пластик і рухайтеся далі! Щоб дізнатися більше, відвідайте веб-сайт підтримки Apple.

Ми щось пропустили? Чи знайшли ви книжку практичною або, можливо, занадто складною для навігації? Повідомте нас у коментарях нижче.

Останні повідомлення