Як записати зустріч із збільшенням

Zoom ніколи не був популярнішим, оскільки працівники всіх видів звертаються до простого у використанні рішення для проведення відео- та аудіоконференцій для швидких чатів зі своїми однолітками. Але як користувачі веб-конференцій завжди виявляють, незалежно від того, наскільки ефективною є відеозустріч, вам все одно потрібно поділитися нею з іншими людьми, які не змогли провести зустріч або яким потрібно посилатись на деталі чи тренування більше одного разу.

Як і всі хороші інструменти відеочату, Zoom дозволяє записувати саме для цього, і для користувачів важливо точно знати, як це працює. Ми навчимо вас, як саме це робити. Тут ви також можете знайти більше підказок щодо збільшення.

Локальний запис на диск вашого комп’ютера

Місцевий запис означає запис прямо на диск вашого комп’ютера, якщо у вас є місце. Це простий варіант, який не вимагає використання облікових записів хмарного сховища.

Крок 1: По-перше, переконайтеся, що ввімкнено масштабування локального запису. Увійдіть у Zoom зі свого браузера та виберіть Налаштування моєї зустрічі (ця опція відображається лише в тому випадку, якщо ви адміністратор облікового запису, що необхідно для ввімкнення запису). Якщо ви працюєте з комерційного облікового запису, розділ налаштувань може називатися дещо по-іншому, наприклад Налаштування аккаунта.

Крок 2: В Налаштування вікно, знайдіть вкладку Запис угорі та виберіть цю. Один з перших варіантів під Особливості в цьому розділі має бути Місцевий запис. Перевірте Статус розділ, щоб переконатися Місцевий запис увімкнено. Якщо ні, увімкніть його. Ви також можете заблокувати це налаштування, щоб воно залишалось увімкненим для всіх користувачів, якщо це необхідно.

Крок 3: Тепер розпочніть зустріч із збільшенням як ведучий. Подивіться на інструменти внизу екрана, і ви побачите круглу піктограму під назвою Запис. Виберіть його, щоб розпочати запис. Деякі версії Zoom відразу дадуть вам можливість Запис на цьому комп’ютері, який слід вибрати для локального запису. Тепер у верхньому лівому куті вікон усіх учасників з’явиться сповіщення із написом Запис… тому всі знають, що це працює. Ви можете призупинити запис у будь-який час за необхідності.

Крок 4: Вам не потрібно робити нічого іншого, поки зустріч Zoom не закінчиться. Щойно ви зупините зустріч, з’явиться повідомлення із повідомленням Перетворення запису наради. Коли це завершиться - і це важлива частина - він автоматично збереже файл MP4 та аудіофайл M4A на вашому комп’ютері в папці Zoom під назвою „Zoom_0.mp4” та відлічуватиме додаткові файли. Ви можете отримати доступ до цих записаних файлів за допомогою настільного клієнта Zoom під Зустрічі розділ, який, як правило, є найпростішим способом їх перегляду.

Однак доступ до відеофайлів безпосередньо без клієнта може бути більш складним. Важливо зайти у відповідну папку, переконатися, що файли правильно завантажені, а потім перейменувати їх на ім’я / дату вашої зустрічі. Якщо ви не перейменуєте ці файли відразу, дуже легко буде втратити відстеження, який це файл, і в подальшому спричинить багато плутанини.

Також важливо зазначити, що файл з’явиться в цій папці масштабування, навіть якщо нарада ще не повністю перетворена для перегляду. Це зручно, якщо щось трапляється, щоб перервати процес перетворення або якщо перетворення відразу після наради не працює для вас, оскільки ви можете просто натиснути файл, щоб розпочати процес перетворення спочатку.

Запис відео в хмару

Запис відео в хмару також є можливістю, але лише якщо ви є ліцензованим користувачем із настільним клієнтом або додатком Zoom і маєте у своєму плані достатньо хмарного простору (зазвичай близько 1 ГБ на користувача, що є досить обмеженим). Це означає, що ви не можете автоматично робити записи на такі популярні хмарні служби зберігання даних, як Dropbox, і якщо ви хочете робити будь-який звичайний запис, вам доведеться заплатити за хмарний план зберігання Zoom, який починається з 40 доларів на місяць.

Якщо всі ці застереження з Вами добре, включити хмарний запис дуже просто. Назад у Запис на вкладці, де ми показали вам, як увімкнути локальний запис, нижче має бути параметр, щоб також увімкнути хмарний запис. Переконайтеся, що його ввімкнено.

Потім, коли ви вибираєте «Запис під час зустрічі», коли з’являються опції, виберіть «Запис у хмару». Відео знову обробиться після закінчення наради, але цього разу воно завантажиться в хмару Zoom, і Zoom надішле вам електронний лист про це.

Запис відео на iOS або Android

Для тих, хто цікавиться - ви абсолютно можете записувати зустрічі Zoom на пристрої iOS або Android, але це має обмеження. ти не може записувати локально на мобільний пристрій, тому хмарний запис Zoom - це ваш єдиний вибір, а це означає, що хост також повинен бути ліцензованим користувачем, щоб працювати мобільний запис.

На обох мобільних платформах на екрані зустрічі «Масштабування» внизу під час відео буде опція «Більше». Виберіть Більше, а потім виберіть Запис або Запис у хмару починати.

Останні повідомлення