Як Starship Technologies започаткував модель робота-доставки

На стіні штаб-квартири компанії-робототехніки Starship Technologies закріплена колекція рукописних листів. Майже всі вони написані дітьми; передаючи у своїх милих малюнках, серцях та смайликах смайликів те диво, яке зазвичай було б зарезервовано для нотаток, розміщених Санта-Клаусу. Це покоління дітей, які виросли, сприймаючи роботів як доброзичливих, а не зловмисних: більше Pixar СТІНА-Е ніж Термінатор. І це видно.

Starship Technologies

"Дякую!" читає один лист. "Ми любимо ваших милих роботів". Інший звертається до “пана Робот ". "Ви не розмовляли з нами [коли ви відвідували]", - йдеться в ній. "Сподіваємось, ми вас не засмутили".

Starship, одержувач цих листів, є виробником шестиколісних роботів для доставки, які виглядають трохи схожими на іграшкових роботів-помічників від якогось ще не зробленого Зоряні війни фільм. Хоча компанії лише кілька років і вона працює лише на частці можливого можливого ринку, тисячі поставок, які вона вже зробила, означають, що її роботи щодня є одними з найбільш помітних в реальному світі.

Як і у багатьох успішних компаніях, крок продажів Starship є втіленням простого. Не встигаєте вирушити до магазину за чимось, від батарей до книг? Хенкер після гамбургера, але не хочете заскочити до машини, щоб дістати його? Немає проблем: за невелику плату за доставку ви можете вибрати своє точне місцезнаходження в додатку, і один із роботів компанії забере потрібний вам предмет і автономно розгулює вздовж тротуару, щоб доставити його вам. Все, що вам потрібно зробити, як клієнту, - це розблокувати його (знову ж таки, за допомогою програми) та отримати своє замовлення.

Starship Technologies

"Ми хочемо зробити доставку безперебійною", - заявив Генрі Харріс-Бурланд, віце-президент з маркетингу Starship, Digital Trends. "Зараз, якщо ви замовляєте через Інтернет, вам слід подумати, де ви будете. На яку адресу ви щось отримуєте? Ти збираєшся бути вдома? Ви в офісі? Тоді проблема полягає в тому, що місця, де можна залишати пакунки, можуть бути викрадені. Зараз клієнти платять за ці незручності. Ми хочемо, щоб поставки були настільки безшовними, що вам навіть не доводиться про це думати ".

Хенкер після гамбургера, але не хочете заскочити до машини, щоб дістати його? Нема проблем.

Гарріс-Берланд називає листи, отримані компанією, "справді принизливими". Але він також не очікує, що вони триватимуть. Протягом найближчих місяців кількість карток і ласкавих записок майже напевно зменшиться. Протягом наступних кількох років і, безумовно, найближчих десятиліть, є велика ймовірність, що вони взагалі зникнуть. Яка доля, на думку Гарріса-Бурленда, спіткає ботів доставки Starship? Яка причина, чому маркетинговий віце-президент компанії прокидається вночі, очікуючи, спричинить такий резонанс, який зупиняє дітей у написанні нотаток, щоб подякувати своїм доброзичливим роботам з доставки по сусідству?

Оскільки це виявляється, він не прогнозує, що люди раптово налаштуються проти робочих компаній-постачальників. Натомість він думає - навіть активно сподівається - що люди просто перестануть це помічати. І, на відміну від того, що можна очікувати від рекламного технологічного стартапу, це добре.

Skype роботів доставки

Кілька років тому Ахті Хайнла та Янус Фрііс, один естонець, а інший датський підприємець, вирішили заснувати робототехнічну компанію. Хайнла, якому було лише кілька років сорока років, вже працював з роботами. Будуючи їх у вільний час, він очолив пропозицію щодо конкурсу НАСА з проханням допомогти у створенні автономного робота з пересіченою місцевістю, який можна було б використовувати для пошуку та отримання зразків гірських порід на Марсі. Зрештою, його дизайн не був обраний - але ідея затрималася. Що робити, якби вони, Фрііс, вважали, що таких роботів можна використовувати не для кругообігу навколо Червоної планети, що знаходиться на відстані 33 мільйонів миль, а для здійснення доставки від дверей до дверей тут, на Землі?

Роботи доставки зоряного корабля Starship Technologies

Ідея могла звучати божевільно, але Хайнла та Фрііс мали перевірений досвід. Фрііс був співзасновником Skype, тоді як Хайнла був одним із провідних інженерів програмного забезпечення, який розробляв програмне забезпечення. Skype було продано eBay лише через пару років після заснування за 2,5 мільярда доларів. Цього у поєднанні з чітко визначеною бізнес-стратегією для їхньої нової компанії було достатньо, щоб переконати інвесторів. До 2017 року стартап, який вони назвали «Starship Technologies», залучив 17,2 мільйона доларів на фінансування насіння. Через рік, у червні 2018 року, він здійснив другий раунд фінансування насіння, на цей раз на суму 25 мільйонів доларів.

Порівняно з роботами з зворотним перегортанням або виконанням паркуру, поставки не є особливо сексуальною сферою робототехніки, на якій слід зосередитись. Але це було розумне рішення. Як засмучено довели незліченні компанії робототехніки, заробляти гроші на роботах надзвичайно складно. Стартові витрати високі, але, незважаючи на значний технічний прогрес у галузі, наразі не так багато способів генерувати грошові потоки. Це особливо актуально, якщо ви працюєте поза поточними вогнищами для комерційних компаній-робототехніків, які, як правило, мають складські чи військові програми. У цих сценаріях роботи закрито від звичайних громадян, подібно до того, як комп’ютери були за десятиліття до персонального комп’ютера.

Роботи-доставки Starship Technologies використовують ті самі технології, що і в сучасних автономних автомобілях.

Засновникам Starship однією з ключових думок, яка призвела їх до прийняття поставок, стало відкриття того, що до 50% загальних транспортних витрат зважуються в останні пару миль. Ще одна перспективна точка даних? Ці 95% речей, які люди замовляють через Інтернет, є достатньо малими, щоб теоретично їх можна було транспортувати за допомогою маленького робота-доставки.

"Не було нічого [того, що співзасновники Starships могли побачити, що саме вирішувало] одну з найбільших зовнішніх проблем, а саме доставку в останню милю", - сказав Гарріс-Берланд. “Це великий виклик. У вас є фургони, які зупиняються сотні разів щодня біля будинків, пропущені квитанції про доставку через двері, великі машини їздять навколо з невеликими піцами. Це неймовірно неефективно. Вони справді думали, що зможуть вирішити цю проблему ».

Це раннє бачення, здавалося б, було підтверджено. Сьогодні штаб-квартира Starship Technologies має головний офіс у Сан-Франциско, ще один офіс неподалік у Кремнієвій долині, інші - у Лондоні, Німеччина та Вашингтон, округ Колумбія, а також лабораторію досліджень та розробок, в якій працює понад 100 інженерів у Таллінні, Естонія. Його роботи-доставки проїхали спільно 200 000 миль, здійснили 50 000 поставок і були протестовані в понад 100 містах 20 країн. Це звичайний пристрій не тільки в багатьох районах, але і в університетських містечках. На початку 2019 року Starship Technologies об'єднався з компанією з обслуговування продуктів Sodexo, щоб запустити службу доставки їжі для 40 000 студентів, викладачів та персоналу університету Джорджа Мейсона. Його флот з 25 роботів робить його найбільшим єдиним впровадженням автономних служб доставки їжі в університетському містечку.

Для здійснення свого керування роботами-доставками Starship Technologies використовуються ті самі технології, що і в сучасних автономних автомобілях. Їх набір датчиків, серед іншого, включає камери, ультразвук, GPS та інерційні одиниці вимірювання. Однак вони різняться одним вирішальним чином.

Starship Technologies

"Автомобілі шукають 100% автономії", - продовжив Гарріс-Берланд. «Це пов’язано з тим, що автомобіль, що їде швидкістю 70 миль на годину по автостраді, не має розкоші викликати оператора-людини, щоб задати питання, якщо він у чомусь не впевнений. З роботом доставки ми можемо. Ми розуміємо, що існує довгий хвіст ситуацій, просто через закони ймовірності, які трапляться, що робот може не впоратися. Набагато простіше і економічніше мати можливість перевірити оператора-людини, який може одночасно наглядати за 100 роботами, і попросити про допомогу ".

Хоча більшість їх керування здійснюється автономно, будь-який з роботів Starship може в будь-який час взяти під свій контроль віддалений оператор. Ці оператори, які стежать за кожною доставкою, навіть не повинні знаходитися в одній країні з роботом, за яким вони стежать. Але головне, що вони там, якщо це потрібно.

Правильний час і місце

Будь-яка орієнтована на споживача технологія, яка справді вилітає, повинна робити більше, ніж просто пропонувати правильні технології. Потрібно запропонувати потрібні технології в потрібний час. Отже, успішні підприємці повинні мати шосте почуття, щоб зануритися через маленьке вікно, під час якого технологія розвивається, мало чи нуль конкурентів вийшли на ринок, і, що найважливіше, громадськість готова до того, що ви пропонуєте.

Компанія Starship Technologies не сумнівалася, що її технологія працює. Але його співробітники справедливо сумніваються, як широка громадськість отримає колісних роботів, які їдуть вгору та вниз по їх місцевих тротуарах.

"Соціальне прийняття було вражаючим у всьому світі".

"Ніхто не знав, що станеться, коли роботів-доставників поставлять на тротуари з людьми", - сказала Гарріс-Берланд. “Що люди будуть говорити і робити? Вони приймуть цих роботів чи ні? Це було велике питання для нас. Люди думали, що ці речі просто будуть вкрадені або зневажені. [Люди за межами Starship сказали], „це ніколи не спрацювало б у [такому-то] місті“. Я все це чув. Але реальність суперечить нашим першим враженням про людську природу. Соціальне прийняття було вражаючим у всьому світі ".

За словами Гарріса-Бурленда, реакція полягає в тому, щоб "дати або взяти однаково" в кожному місці, де "Космічний корабель" випустив або протестував своїх роботів. "Що зазвичай трапляється, це те, що вперше, коли робот котиться навколо, і ніхто цього ще ніколи не бачив, ви отримуєте кілька людей, які фотографують і показують", - сказав він. “Багато людей дивляться, але лише близько 1% насправді взаємодіють безпосередньо з роботом. Другий, третій та четвертий раз люди бачать робота, їм все одно. Це нудно. На наступну річ ".

Чи турбується він про те, що станеться, якщо Starship настільки добре доведе свою модель, що тротуари заповнені роботами-доставками? Чи є якийсь гіпотетичний переломний момент, коли роботи переходять від милого нового прибуття до вторгнення орди, що відштовхує людей з тротуару та у жолоб?

"Ще в перші дні ми зробили деяке моделювання, щоб подивитися, як можуть виглядати тротуари, коли ми в потужності", - сказав він. «Потужність у цьому випадку означатиме всі поставки, які потенційно можуть бути здійснені, що, швидше за все, не буде. Навіть у такому випадку ми все ще не говоримо про тисячі роботів-доставників у кожному передмісті. Наприклад, у [місті Великобританії, де проводиться випробувальні лабораторії] Мілтон-Кейнс, зараз ми маємо 60 роботів-доставників, що охоплюють близько 15 000 до 20 000 будинків. Ми здійснюємо тисячі поставок. Роботи - звичне видовище, але вони жодним чином не заважають пішоходам ".

Starship Technologies

Зрештою, за словами Гарріс-Бурленда, це є вирішальною сферою для компанії. Грати з людьми - це не просто додаткова додаткова функція, як придбання захисного чохла для нового смартфона. Роботи Starship схожі на прокат автономних білбордів - і вам не потрібно бути головним бізнесом, щоб усвідомити, що дратувати потенційних клієнтів - це не зовсім рецепт успіху. (З цієї ж причини компанія Starship також провела дослідження впливу своїх роботів-доставників на інших користувачів тротуарів, таких як собаки-поводирі).

"Якщо ці роботи раптом почали заважати людям, стаючи перешкодами та неприємностями, вся наша модель не працює", - сказав Гарріс-Берланд. “Тому що тоді вони не будуть прийняті соціально. Наші роботи повинні поєднуватися з інфраструктурою міст, містечок, кварталів та передмістя. Їм потрібно пройти майже непоміченими. Якщо це не так, ми маємо проблему ".

Саме з цієї причини, щоб повернутися до стіни листів, Гарріс-Берланд не очікує, що ці відповіді (настільки ж привабливі, як вони є) обов'язково триватимуть. Він не очікує, що добра воля зникне, замінившись реакцією споживачів на роботи з доставкою. Натомість він вважає, що роботи компанії-доставки просто стануть настільки звичними, що стануть зовсім нічим не примітними. Коли ж врешті-решт ваша дитина востаннє дякувала поштовій скриньці чи лампочці чи будь-якій із багатьох технологій, які колись здавались напрочуд футуристичними?

Тут ідуть суперники

Однак одне місце, де роботи Starship, безумовно, не залишилося непоміченим, - це інші компанії. З моменту дебюту Starship Technologies низка інших компаній приєднуються до партії роботів-постачальників. Це також не новачки.

Гігант кур'єрської доставки FedEx привласнює свій півстолітній досвід у космос, який колись належав виключно Starship. Він вже оголосив про плани співпраці з роздрібними торговцями, включаючи AutoZone, Lowe’s, Pizza Hut, Target, Walgreens та Walmart, для доставки від дверей до дверей того самого дня. Ох, і боти з доставки можуть теж стрибати по бордюрах і підніматися сходами.

"Ми сприймаємо це як комплімент, тому що це свідчить про те, що ми точно на чомусь".

Amazon, велика біла акула роздрібної торгівлі, також вискакує на ринок завдяки послузі Amazon Scout. Гарріс-Берланд утримався від коментарів щодо конкурентів, крім того, щоб сказати: "Ми сприймаємо це як комплімент, оскільки це свідчить про те, що ми, безумовно, щось задумали". Однак обидва вони самі по собі представлятимуть значні виклики - з глибокими кишенями та усіма правильними зв’язками.

На сьогодні, однак, компанія Starship Technologies має високий рівень. Він створив вражаючу назву для себе всього за кілька коротких років. Незалежно від того, що станеться далі, Starship вважає, що він пропонує щось набагато більше, ніж короткочасний трюк.

"Нас не цікавить новинка", - сказав Гарріс-Берланд. «Звичайно, це цікава технологія, і вона спочатку буде новою. Ми перша компанія, яка цим займається. Як людина, яка працює в галузі маркетингу, я також ціную новизну цього першого замовлення, яке роблять клієнти. Це допоможе змусити клієнтів замовляти перший раз. Але це точно не допоможе у другий, третій, четвертий та п’ятий раз - не зважайте на сороковий чи п’ятдесятий раз. Якщо мова йде лише про новинку, то ми збираємося звернути увагу на споживачів протягом декількох тижнів. Зараз у нас є кілька клієнтів, які замовляли у нас понад 200 разів! Я здогадуюсь, що новинка на них стихла - і вони використовують нас, тому що ми справді полегшуємо їм життя ".

Компанія Starship Technologies прагне бути в ній довгостроково. Наразі це зробило більш ніж достатньо, щоб підтримати ці амбіції. Ознайомтеся зі світовим випуском!

Останні повідомлення