Месники Marvel: Як грати в Інтернеті з друзями

Месники Marvel дотримується подібної формули ігор як послуги, як і багато інших у жанрі - дозволяючи брати участь у місіях, які винагороджують вас новим спорядженням після завершення. Ви можете грати в її рекламну кампанію та вміст кінцевої гри самостійно, але гра призначена для того, щоб насолоджуватися з друзями. Хоча зібрати свою команду, щоб знести поганих хлопців, не так просто, як можна було очікувати.

У цьому посібнику ми розглянемо, як багатокористувацька в Месники Marvel роботи, а також кроки, необхідні для з’єднання з вашим загоном, незалежно від того, граєте ви в сюжетному режимі або після гри, у Avengers Initiative. Ось як грати Месники Marvel в Інтернеті з друзями (або незнайомцями).

Рекомендована література:

  • Месники Marvel бета-тест залучає понад 6 мільйонів гравців
  • Месники Marvel гра: Все, що ми знаємо, включаючи ігрових героїв
  • Месники Marvel креативний директор тримає двері відкритими для додавання Людей Ікс

Пов’язання вашого облікового запису Square Enix

Для того, щоб свататися з іншими гравцями в Месники Marvel, спочатку потрібно зв’язати свій обліковий запис Square Enix Месники Marvel. Гра дає вам багато підказок, але якщо ви спочатку пропустите цей процес, у вас можуть виникнути невеликі проблеми з початком процесу. Ми допоможемо вам пов’язати обліковий запис тут. Коли будете готові, спершу вирушайте на сайт з посиланнями на Square Enix. Ви захочете увійти в систему або створити свій обліковий запис.

Після того, як ви ввійдете у свій обліковий запис Square Enix, перейдіть до Налаштування в грі або з меню паузи, або з головного меню. Потім перейдіть на вкладку Юридична і прямуйте до Учасники Square Enix. Потім вам нададуть дев’ятизначний код, який ви зможете перенести на веб-сайт Square Enix, щоб зв’язати його. Крім того, ви можете увійти у свій обліковий запис Square Enix з гри або за допомогою QR-коду. Щойно ви це зробите, гра визнає, що ви пов’язані, і ви зможете грати в Інтернеті з друзями!

Проведення кампанії з друзями

На жаль, ви не можете відразу почати грати в Інтернеті з іншими людьми в режимі кампанії, на жаль. Перш ніж це зробити, вам потрібно буде пройти історію, поки ви не зможете отримати доступ до місій через військовий стіл. Це центральний центр на Химері, який дозволяє вибирати місії. Спочатку вам не буде з чого вибирати, але в міру розвитку історії ви зіткнетеся з численними місіями, включаючи необов’язкові, та місіями, що просувають історію. Лише деякі місії доступні для гри в багатокористувацьких режимах і позначені як “Багатокористувацька місія”. Слідкуйте за цим, вирішуючи, в які місії грати з друзями.

Виберіть будь-яку місію, яка вам подобається, і коли ви це зробите, ви вийдете на екран, який дозволяє робити багато речей, включаючи можливість запросити своїх друзів та свати з іншими. На цьому етапі ви можете впорядкувати своє спорядження, вибрати героїв та змінити свої косметичні засоби та навички. Коли будете готові, загляньте в ліву частину екрана Члени команди страйку.

Ви побачите три порожні слоти, усі з яких можуть займати справжні гравці. Якщо ви хочете спеціально пограти з друзями, клацніть на одному з порожніх слотів, і ви зможете запросити гравця зі списку своїх друзів на відповідній платформі. Припускаючи, що людина доступна, вона може долучитися, щоб допомогти вам у виконанні вашої місії. Після того, як гравець приєднається, ви зможете побачити, за якого героя він грає, рівень його потужності та загальний рівень, а також його ім’я користувача. Майте на увазі, вам потрібно грати в багатокористувацьку місію, щоб грати з іншими людьми.

Якщо ви не заповните всі слоти реальними гравцями, решта займуть герої, керовані комп'ютером, які прийматимуть форму будь-якого доступного персонажа. Іншими словами, ви не можете мати повторюваних героїв під час сеансу. Якщо ви не хочете грати з кимось конкретним, а скоріше хочете створити пару з випадковими гравцями, переконайтеся, що ви ввімкнули сватання, натиснувши квадрат на PS4 або X на Xbox One. Будь-які інші гравці, що займаються зв’язками з цією конкретною місією, мають можливість поєднуватися з вами, хоча сервери, здається, трохи хиткий навколо запуску.

Граючи в Ініціативу Месників з друзями

Ініціатива Месників, ймовірно, там, де ви проведете основну частину свого часу за цією грою. У цьому режимі представлений кінцевий вміст та підкреслено онлайн-гру з іншими. Майте на увазі, Ініціатива Месників призначена для відтворення після ви переможете основну історію і будете містити спойлери. Не переходьте в такий режим, коли вас турбують спойлери історій.

Процес гри в Інтернеті через Avengers Initiative схожий на те, як це робиться з кампанією, але ви насправді можете перейти до багатокористувацької гри з самого початку. Знову ж таки, вам захочеться перейти до Таблиці бойових дій, взаємодіяти з нею, щоб вибрати свою місію, і коли ви це зробите, вам будуть представлені ті самі варіанти, що і під час участі в кампанії.

Звідси ви можете запросити до трьох інших гравців на ваш вибір, або свататися із випадковими гравцями. З нашого досвіду, нам не надто пощастило поєднуватися з іншими гравцями шляхом випадкових матчів. Незрозуміло, чи це пов’язано з тим, що гра розпочалась раніше, чи сервери мають проблеми. Щоб безпечно грати, рекомендуємо запросити інших гравців, якщо у вас виникають проблеми з пошуком людей. Якщо хтось приєднується, ви можете почекати, поки приєднаються інші гравці, або ви можете просто запустити гру як є, а інші слоти будуть заповнені програвачами, керованими комп'ютером, як і в режимі кампанії.

Щойно місія розпочнеться, незалежно від того, перебуваєте ви в кампанії або в режимі ініціативи Месників, ви зможете виконати її разом з іншими гравцями. Майте на увазі, що багато ігрових предметів, таких як скрині, здоров'я та майже будь-який вид спорядження, яке ви можете взяти, не діляться між гравцями, тобто всі чотири члени вашої групи можуть мати до них доступ. Це чудово, оскільки це означає, що вам не доведеться битися, хто які речі отримує. Під час гри існує система масштабування рівня, тобто складність буде масштабуватися до рівня найнижчого гравця. Таким чином, гравці низького рівня не будуть розбомблені та вивезені за лічені секунди.

Останні повідомлення