Як налаштувати свій розумний дисплей Lenovo

Смарт-дисплей Lenovo має вражаючий набір можливостей (про це ми розповідаємо в нашому огляді). Як екранований розумний динамік, він є конкурентом Google Assistant Amazon Echo Show. Функції Lenovo Smart Display включають здійснення відеодзвінків та сенсорний екран, але ви хочете налаштувати його належним чином, щоб максимально використати його.

Від підключення вашого пристрою до програми Google Home до додавання нових послуг - ми маємо всю інформацію, необхідну для того, щоб ваш смарт-дисплей Lenovo був налаштований та готовий до використання відразу.

Крок 1. Завантажте та ввійдіть у програму Google Home (за потреби)

Програма Google Home

Розумний дисплей призначений для роботи з додатком Google Home. Якщо ви вже завантажили програму Google Home для іншого пристрою, вам не потрібно турбуватися про цей крок. Але якщо у вас його немає, то перед початком потрібно завантажити додаток Google Home та увійти за допомогою свого облікового запису Google. Не хвилюйтеся, вам не потрібно мати пристрій Chromecast або Google Home, щоб це працювало, додаток Home, природно, буде поєднуватися з вашим дисплеєм. Додаток Home працює на планшетах, телефонах або комп’ютерах.

Крок 2: Увімкніть розумний дисплей

Білл Роберсон / Цифрові тенденції

Коли ваш Google Home готовий до роботи, розпакуйте свій Lenovo, підключіть його та ввімкніть. На початковому екрані ви отримаєте вказівку про повернення до програми Google Home, а пристрій і програма нададуть вам вказівки звідти.

Крок 3. Підключіть програму «Дисплей» та «Домашня сторінка»

Тепер ви повинні побачити нове сповіщення із написом 1 Пристрій знайдено і підказку до Sта ін. Виберіть підказку, щоб розпочати. Можливо, вам доведеться почекати пару хвилин, поки з’явиться сповіщення.

Тепер ваш додаток Google Home відображатиме короткий код із повідомленням See код? тоді як ваш розумний дисплей перейде на екран налаштування та покаже власний чотиризначний код. Перевірте коди на обох своїх пристроях, щоб переконатися, що вони збігаються. Це допомагає зупинити Домашнє випадкове сполучення з неправильним пристроєм або розумним дисплеєм сусіда. У нижньому правому куті програми Google Home ви побачите Так варіант. Виберіть Так з'єднати два пристрої та продовжити.

Крок 4: Дайте відповіді на багато запитань Google

Тепер Google Home задасть вам ряд питань щодо дисплея Lenovo, щоб ви могли створити основні налаштування пристрою. Ці кроки досить прості, але дуже важливі для конфігурування розумного дисплея, тому ми будемо розглядати їх по черзі.

 • Виберіть, чи ні Автоматично надсилати статистику пристрою та звіти про збої з Google. Робіть свій вибір, виходячи з рішень щодо конфіденційності - це не матиме помітного впливу на продуктивність.
Домашня кімната додатків
 • Виберіть, в якому типі кімнати буде знаходитись розумний дисплей. Google Home запропонує вам вибрати один із таких варіантів, як спальня, їдальня, сімейна кімната тощо. Це допомагає легше ідентифікувати дисплей, якщо в кінцевому підсумку ви додасте інші пристрої до програми Home, тому важливо бути точним.
 • Виберіть унікальну назву для свого розумного дисплея. Назвіть це чимось очевидним, щоб було чітко зрозуміло, про що йдеться в назві. Це ім'я буде використовуватися для внутрішнього управління домашніми програмами.
 • Підключіть свою мережу Wi-Fi. Очевидно, що ваш розумний дисплей повинен стрибати в Інтернеті, тож додаток змусить вас вибрати вашу мережу Wi-Fi і, якщо потрібно, ввести свій пароль.
 • Прочитайте умови конфіденційності. Google представить вам інформацію про те, як він (і партнери Google) будуть поводитися з вашими даними та даними людей, з якими ви спілкуєтесь за допомогою смарт-дисплея. Почитайте, а потім виберіть Далі.

Крок 5: Налаштуйте та додайте служби

Профіль Lenovo Smart Display 7 Джон Веласко / Цифрові тенденції

Тепер Google проведе вас через ще один список питань та форм. Вони більше спрямовані на те, як виконує Google Assistant та які завдання може виконувати Lenovo. Ця частина трохи більше задіяна, тому ми проведемо вас із деталями.

 • Виберіть, чи використовувати Voice Match. Voice Match - це послуга, яка вчить Помічника розпізнавати окремі голоси. Це найкорисніше, якщо в будинку є кілька людей, які будуть користуватися розумним дисплеєм, тому Асистент може визначити різницю між ними. Якщо ви використовуєте лише дисплей, вам не потрібно турбуватися про це. Якщо ви виберете Я згоден, у вас буде додаткова можливість відображати особисті результати (календарі, рекомендації, контакти тощо), коли Google Assistant розпізнає певний голос. Як правило, це корисна функція, але її не потрібно вмикати.
 • Вибирайте між парою голосів. Ви можете відтворити зразки кожного голосу, щоб допомогти вам вирішити, який вибрати. Хіт Далі коли закінчите.
 • Заповніть свою адресу. Ваш дисплей особливо зручний для пошуку інформації про дорожній рух та погоду, але спочатку Google Assistant повинен знати, де ви живете.
 • Розумний дисплей - це чудовий спосіб недбало наздогнати відео чи фільми. Однак спочатку потрібно зв’язати потрібні облікові записи. Google попросить вас Додайте свої відео послуги з такими опціями, як HBO, Starz тощо. Вам знадобляться логіни облікового запису та паролі для цих служб, тому підготуйте їх, якщо ви хочете транслювати відео.
 • Введіть свій номер телефону та підтвердьте. Це прив’яже ваш номер телефону до смарт-дисплея для відеодзвінків. Google надішле на ваш телефон код підтвердження, щоб завершити процес налаштування, тому будьте зручним, якщо ви перебуваєте на іншому пристрої. Вам не потрібно робити цей крок, якщо ви вважаєте за краще пропустити його.
 • Виберіть якесь мистецтво. Коли розумний дисплей знаходиться вmbient режим, він може відображати кілька випадкових гарненьких зображень. Ви можете зробити ці фотографії менш випадковими, вибираючи типи фотографій / мистецтв із картинної галереї, як вам запропоновано, або вибирати з власної колекції.
 • Додайте дані кредитної картки. Ви можете зробити це, якщо хочете придбати за допомогою розумного дисплея та голосових команд.Програма Google Home
 • Посилання на музичні послуги. На цьому етапі ви можете зв’язати свої акаунти Spotify, Google Play, Pandora та інші музичні записи. Це корисно, якщо ви слухаєте багато музики на цих послугах і хочете, щоб ваш розумний дисплей відтворював їх на вимогу.

Крок 6: Перевірте Google Assistant

Білл Роберсон / Цифрові тенденції

Ви повинні закінчити зараз. Закінчивши, ваш розумний дисплей повинен переключитися на вступну сцену, а потім загальний інформаційний екран. Перевірте Google Assistant, сказавши: "Гей, Google" або "Добре, Google" і задавши запитання або відтворивши фільм чи пісню, щоб переконатися, що все працює належним чином. Можливо, ви також хочете ознайомитися з іншими способами, якими ви можете персоналізувати Google Assistant.

Крок 7: За потреби відрегулюйте параметри

Тепер, коли ваш дисплей увімкнено, вам слід закінчити налаштуванням параметрів, щоб він поводився так, як ви хочете. Сенсорний екран повинен бути знайомим, якщо ви раніше використовували сенсорні екрани, але майте на увазі, що ви можете провести пальцем від лівого краю до правого, щоб повернутися до попереднього екрана, що особливо зручно під час внесення змін.

Якщо провести пальцем вгору від нижньої частини екрана, ви отримаєте доступ до меню швидких налаштувань, яке варто переглянути, як тільки ви будете готові розпочати використання дисплея. Піктограма сонця дозволить регулювати яскравість екрана, а динамік регулювати гучність. Встановіть їх обох на рівень, який вам подобається. Також зверніть увагу на піктограму "коло-лінія": це дозволяє вам увімкнути або вимкнути функцію "Не турбувати", зручну для заспокоєння дисплея, коли ви дрімаєте тощо. Ви також можете вибрати піктограму гвинтика, щоб розгорнути меню налаштувань.

Щось пішло не так з дисплеєм? Ви можете будь-коли скинути заводські налаштування, одночасно утримуючи кнопки збільшення та зменшення гучності протягом декількох секунд. Однак це означає, що вам доведеться знову пройти процес налаштування.

Маєте Lenovo Smart Clock?

Lenovo також має розумний годинник, дуже схожий на його розумний дисплей. Насправді ви можете скористатися цим набором інструкцій і для налаштування розумного годинника. Головна відмінність полягає в тому, що розумні годинники трохи обмежені в тому, що вони можуть робити, тому налаштування трохи швидше. Ви не можете переглядати відео або телефонувати за допомогою смарт-годинника, але у вас є доступ до інших служб Google Assistant.

Останні повідомлення