Поширені проблеми OnePlus 6 та способи їх усунення

Завдяки стильному зовнішньому вигляду, високій продуктивності та великому екрану, упакованому в компактний корпус, OnePlus 6 є привабливим варіантом для смартфонів, особливо якщо врахувати, що це вдвічі дешевше iPhone X. Хоча OnePlus 6 покращує своїх попередників у кожному до речі, це не бездоганно. Позбутись вирізу легко, якщо ви не фанат, але з іншими проблемами ви можете зіткнутися.

Ми сканували повідомлення на форумі та коментарі, щоб знайти основні проблеми, які виникають у людей. Це найпоширеніші проблеми OnePlus 6 із порадами щодо того, як обійти чи виправити кожну.

Проблема: автоматична яскравість блимає або недостатньо яскрава

На форумі OnePlus та форумі розробників XDA було кілька обговорень щодо автоматичної яскравості на OnePlus 6, яка не працює належним чином. Хтось скаржиться на мерехтіння під прямими сонячними променями, а хтось виявив, що воно, як правило, темніше, ніж повинно бути.

Вирішення проблем:

 • Ви завжди можете піти на Налаштування> Дисплей і перемикати Адаптивна яскравість вимкнено. Ви можете встановити його вручну, потягнувши панель сповіщень за допомогою повзунка яскравості.
 • Спробуйте таку програму, як Lux Lite, щоб перевірити, чи більше вам подобається її робота над програмним забезпеченням OnePlus.

Рішення:

 • OnePlus оголосила, що найближчим часом надішле оновлення програмного забезпечення для вирішення проблеми. Ми очікуємо, що він надійде з серпневим оновленням безпеки.

Проблема: Низький час автономної роботи та перегрів

Хоча більшість людей задовольняються часом автономної роботи, який вони отримують від акумулятора на 3300 мАг в OnePlus 6, ми спостерігали кілька скарг на занадто швидкий розряд акумулятора та перегрів телефону. Про це є величезна тема на форумі OnePlus, а в інших - більше, ніж на форумі розробників XDA. Звичайно, щоб ваш новий телефон швидко нагрівався та швидко зливався, оскільки він встановлює додатки, і ви, ймовірно, використовуєте його набагато більше, ніж уявляєте, але якщо проблеми не зникнуть, можливо, вам доведеться діяти.

Вирішення проблем:

 • Заглядати Налаштування> Акумулятор і подивіться, що може спричинити вашу проблему. Якщо певна програма витрачає багато часу автономної роботи, ви можете подумати про її видалення.
 • Оскільки найбільшим розрядом акумулятора є, як правило, ваш екран, ви завжди можете заощадити час автономної роботи, зменшивши яскравість екрана Налаштування> Дисплей і зменшення часу, необхідного для того, щоб екран заснув, перейшовши наНалаштування> Дисплей> Сон.
 • Слідкуйте за областями, де ви отримуєте стабільно слабкий сигнал, і подумайте про вимкнення мобільних даних, коли сигнал слабкий, оскільки це дійсно може швидко розрядити акумулятор.

Потенційні виправлення:

 • OnePlus випускає постійний потік оновлень програмного забезпечення, тож загляньте Налаштування> Про телефон> Перевірити наявність оновлень і переконайтеся, що у вас найновіші версії.
 • Іноді проста перезавантаження може змінити ситуацію, особливо якщо ви не робили цього недавно. Утримуйте кнопку живлення та торкніться Перезавантажте.
 • Варто стерти розділ кеш-пам’яті, щоб переконатися, що це не причина проблеми з акумулятором. Утримуйте клавішу живлення та торкніться Вимкніть живлення. Після вимкнення OnePlus 6 одночасно натисніть і утримуйте клавішу живлення та клавішу зменшення гучності. Він повинен завантажитися в режим відновлення, де ви можете переходити за допомогою клавіш гучності та вибирати параметри за допомогою клавіші живлення. Виберіть свою мову, а потім виберіть Видаліть дані та кеш> Стерти кеш> Так> Перезавантажити.
 • В крайньому випадку, ви можете розглянути заводські налаштування OnePlus 6. Спочатку створіть резервну копію всього, а потім перейдіть до Налаштування> Резервне копіювання та скидання> Скидання заводських налаштувань> Скинути налаштування телефону> Стерти все. Після того, як пристрій перезавантажиться, спробуйте встановити його як новий, не відновлюючи резервну копію, і протестуйте, чи не зник проблема з акумулятором.

Помилка: дзвінки замовчуються при переході на гучномовець

Декілька людей виявили, що якщо вони натиснуть, щоб переключитись на гучномовець під час дзвінка, дзвінок змовкне. Переключення назад не призводить до повернення звуку - натомість вам потрібно від’єднатись та здійснити новий дзвінок. Про проблему повідомили у Fuse Boxed та визнали OnePlus.

Рішення:

 • Передбачається, що це буде виправлено в останньому оновленні програмного забезпечення, тому загляньте в Налаштування> Про телефон> Перевірити наявність оновлень і переконайтеся, що у вас є.

Збій: сповіщення затримуються або не надходять

Кілька власників OnePlus 6 скаржились на сповіщення про затримку або взагалі не надходять, як це обговорювалося на форумі розробників XDA. Це проблема, яка також була перелічена на форумі OnePlus для старих телефонів.

Потенційні виправлення:

 • Існує ймовірність того, що тут винна оптимізація акумулятора, тож загляньте Налаштування> Акумулятор> Оптимізація акумулятора і торкніться програми, з якою у вас проблеми, а потім виберіть Не оптимізуйте. Слід також натиснути три вертикальні крапки вгорі праворуч, щоб переконатися Розширена оптимізація вимкнено.
 • Переконайтеся, що повзунок попередження у верхньому правому куті вимкнений, і зареєструйтесь Налаштування> Повзунок попередження щоб переконатися, що він налаштований так, як ти хочеш.
 • Переконайтеся, що Ігровий режим вимкнено або перейдіть до Налаштування> Додатково> Ігровий режим і перемикати Блокувати сповіщення
 • Заглядати Налаштування> Програми і перевірте Повідомлення налаштування для будь-яких проблемних програм.

Проблема: Wi-Fi відключається або є нерівним

Поширеною проблемою, яка виникає у всіх смартфонів, є випадкове відключення Wi-Fi або час від часу незрозуміла повільність. На форумі розробників XDA та форумі OnePlus були теми.

Потенційні виправлення:

 • Завжди починайте з перезавантаження OnePlus 6 та маршрутизатора Wi-Fi, з яким виникають проблеми з підключенням.
 • Йти до Налаштування> Wi-Fi> Налаштування Wi-Fi і переконайтесь Тримайте Wi-Fi увімкненим під час сну встановлено на Завжди.
 • Спробуйте піти Налаштування> Резервне копіювання та скидання> Скинути налаштування мережі> Скинути налаштування а потім знову налаштуйте з’єднання Wi-Fi.
 • Утримуйте клавішу живлення та торкніться Вимкніть живлення. Після вимкнення OnePlus 6 одночасно натисніть і утримуйте клавішу живлення та клавішу зменшення гучності. Він повинен завантажитися в режим відновлення, де ви можете переходити за допомогою клавіш гучності та вибирати параметри за допомогою клавіші живлення. Виберіть свою мову, а потім виберіть Видаліть дані та кеш> Стерти кеш> Так> Перезавантажити.
 • Перевірь Налаштування> Про телефон> Перевірити наявність оновлень і переконайтесь, що ваш OnePlus 6 є актуальним. Також зверніться до виробника маршрутизатора чи постачальника послуг Інтернету та переконайтеся, що прошивка маршрутизатора оновлена.

Останні повідомлення