Створіть DIY Rubens 'Tube Music Visualizer вартістю менше 150 доларів

як побудувати проект візуалізатора музики з трубки Рубенса на вихідних Сара Л / flickr Вам потрібно щось, щоб зайняти вас на ці вихідні? Не дивіться далі. Weekend Workshop - це наша щотижнева рубрика, де ми демонструємо поганий проект саморобки, який ви можете виконати з мінімальними навичками та досвідом. Ми переглянули всі Інтернет-підручники в Інтернеті та пройшли додаткову милю, щоб визначити проекти, які є рівними частинами, легкими, доступними та цікавими. Тож одягніть робочі штани, візьміть ремінь інструменту і вирушайте до гаража - пора приступати до будівництва!

Якщо ви ніколи раніше не бачили трубку Рубенса, вас чекає задоволення. У двох словах, ця божевільна штучка - це в основному візуалізатор форми сигналу, який використовує вогонь для відображення форми звуку - і напрочуд простий у створенні. Весь апарат - це, в основному, просто закрита трубка, в якій просвердлено кілька отворів і прокачано через неї пропан. Запаліть струмені, покладіть динамік на один кінець, і полум'я чарівно почне пульсувати разом з музикою.

Ось як це працює. Коли звук рухається по газу, хвилі створюють зони високого та низького тиску в нерухомих точках вздовж трубки. Це змушує газ пропан викидатися з отворів швидше в одних зонах (генеруючи більш високе полум’я) і повільніше в інших (створюючи коротше полум’я). Це ефективно дозволяє візуалізувати стоячу хвилю, яка створюється всередині трубки.

Коли ви граєте постійний тон, скажімо, 440 Гц (музична нота А), полум'я утворює ідеальну синусоїду. Налаштування частоти цього тону відповідно змінить форму хвилі, а відтворення повної пісні призведе до того, що полум'я танцюватиме і пульсуватиме під музику. Ця піротехнічна візуалізація надзвичайно заворожує для перегляду та гарантовано стане хітом на наступній вечірці у дворі.

*Примітка: Робота з вогнем та пропаном є потенційно небезпечною діяльністю. Digital Trends не несе відповідальності за травми, отримані під час виконання цих дій, і рекомендує використовувати належне обладнання безпеки на всіх етапах процесу.

Що вам знадобиться

Інструменти

 • Електричний дриль
 • Свердла: 1/2 дюйма та 1/8 дюйма
 • Рулетка
 • Скотч
 • Ізоляційна стрічка
 • Ножиці
 • Плоскогубці
 • Перманентний маркер
 • Пилка металева

Матеріали

 • 5 футів металевої воздуховодной труби (діаметр 3 дюйма)
 • Пластикова або металева торцева кришка (діаметр 3 дюйма)
 • 2 MIP-адаптери з латунної колючки, (3/8 дюйма x 1/4 дюйма)
 • 1 пластиковий адаптер для трійника (3/8 x 3/8 x 3/8 дюйма)
 • 2 гумові ущільнювальні кільця (діаметр 1/2 дюйма)
 • 2 шайби (внутрішній діаметр 1/2 дюйма)
 • 10 футів латексного шланга (зовнішній діаметр 3/8 дюйма, внутрішній діаметр 1/4 дюйма
 • 1 балон з латексу (великий)
 • Старі комп’ютерні колонки (або нові, що завгодно. Я вважаю, що Goodwill зазвичай має хороший вибір).
 • Бак для пропану (20 галонів)
 • Регулятор баку для пропану з колючим виходом 3/8 дюйма
 • Захисні окуляри

Наступна сторінка: Давайте зробимо це!

Інструкції

Загальна картина

З широкої точки зору, це досить простий проект. Незалежно від матеріалів та інструментів, які ви використовуєте, все, що вам дійсно потрібно зробити, це:

 • Просвердлите кілька рівномірно розташованих отворів у трубці
 • Покрийте один кінець трубки ковпачком
 • Накрийте другий кінець повітряною кулею
 • Накачайте трохи пропану в пробірку
 • Запаліть і поставте динамік біля кінця повітряної кулі

Це справді суть цього. Єдина хитра частина полягає в тому, щоб переконатися, що ви все герметизуєте і не маєте витоків газу (що насправді важливо). Отже, щоб допомогти вам пройти цей процес, ось більш детальна розбивка всієї збірки. Тут нічого не йде:

Крок перший: Побудова трубки

(Девід Сіані / flickr)(Девід Сіані / flickr)

Візьміть свою металеву повітропровідну трубу і прокладіть красиву велику смужку клейкої стрічки по шву. Заклеюючи скотч, переконайтесь, що шов гладкий і не має зморшок. Коли ви дійдете до кінця трубки, розріжте стрічку так, щоб вона доходила до краю, але не оберталася навколо неї. Бічна частина трубки зі швом буде функціонувати як дно вашої трубки Рубенса, тому всі отвори будуть просвердлені на протилежній стороні.

Щоб переконатися, що всі отвори просвердлені по прямій лінії, покладіть смужку малярського скотчу по довжині труби. Потім за допомогою рулетки та олівця / маркера позначте, де ви збираєтеся свердлити. Починаючи приблизно на 8 дюймів від одного кінця трубки, робіть позначки через кожні 3/4 дюйма і зупиняйтеся, коли на протилежному кінці залишиться близько 8 дюймів немаркованої території. Це має дати приблизно 60 балів.

Тепер настав час розпочати буріння. Використовуйте свердло 1/8 дюйма, щоб просвердлити отвір через кожну з ваших міток. Перш ніж просвердлити кожен отвір, переконайтеся, що ваш долото ідеально вирівняно на позначці. Однорідність і точність під час цього процесу зроблять кінцевий продукт набагато кращим. Крім того, через природу воздуховодной труби, деякі отвори у вас будуть зазубрені, тож вам доведеться згладити їх напилком, перш ніж запалювати трубку. Це забезпечить рівномірне полум’я по висоті.

Далі візьміть ковпачок і покладіть його на гофрований кінець трубки. Натисніть на нього до упору, а потім ущільніть, обмотавши місце з'єднання скотчем. Як і раніше, переконайтеся, що стрічка гладка і без зморшок. На іншому кінці трубки вам потрібно буде встановити гнучку діафрагму. Для цього візьміть повітряну кулю і ножами відріжте кінець. Натягніть його над трубкою, але стежте, щоб не натягнути настільки щільно, щоб він не порвався об металевий край. Після цього закріпіть його на місці за допомогою іншої стрічки клейкої стрічки.

Крок другий: Додавання газопроводу

(Девід Сіані / flickr)(Девід Сіані / flickr)

Тепер, коли ви закінчили основну частину трубки, настав час додати газопровід. Для цього спочатку потрібно просвердлити два 1/2-дюймові отвори. Для цього почніть з вимірювання приблизно в 18 дюймів від кожного кінця і зробіть позначку. Тут ви просвердлите отвори своїм 1/2 дюймовим долотом. Коли це буде зроблено, перегляньте отвори файлом, щоб переконатися, що вони не зазубрені.

Візьміть два латунні адаптери, ущільнювальні кільця та шайби. Розмістіть шайбу на різьбовому кінці кожного адаптера, а потім розмістіть ущільнювальне кільце на кінці кожного адаптера. Потім закрутіть різьбовий кінець кожного адаптера для колючки в отвори, які ви щойно просвердлили на 1/2 дюйма. Вам можуть знадобитися плоскогубці, щоб достатньо його затягнути, щоб отримати міцне ущільнення. Зробіть все, що вам потрібно зробити, щоб забезпечити, щоб через це з'єднання газ не витікав.

Далі настав час побудувати свій шланг. Видаліть ножиці та виріжте гумові трубки, щоб створити два 15-дюймові шматки, а потім підключіть ці шматки до адаптерів для колючок, які ви встановили збоку трубки. Після цього просто з’єднайте їх вільні кінці з адаптером трійника. Переконайтеся, що шланги підключені якомога далі на кожному адаптері, щоб ви отримали хорошу герметичність. Після цього просто використовуйте залишковий гумовий шланг, щоб з’єднати завершену трубку Рубенса з регулятором на пропан-баку.

Крок третій

(aequorea.victoria / flickr)(aequorea.victoria / flickr)

Після того, як все підключено, відкрийте кран на баку з пропаном і почекайте секунду-дві. Коли ви відчуєте, що в трубці повно газу, обережно запаліть запальничку над рядом отворів на трубці. Якщо все працює належним чином і немає течі, ви повинні отримати лінію полум’я, яка має приблизно однакову висоту. Налаштуйте потік пропану за необхідності для збільшення або зменшення висоти.

Коли полум’я перебуває на відповідній висоті і залишається дещо нерухомим, запаліть свій динамік і поставте його безпосередньо біля кінця повітряної кулі трубки. Незалежно від того, що ви граєте (будь то один тон або ціла пісня), ви повинні бачити, як полум'я відразу починає мерехтіти і танцювати.

Останні повідомлення