Vine мертвий і зник, але ще є час зберегти ваші старі завантаження

Додаток Vine для Windows PhoneVine сьогодні офіційно вимикається на iOS, Android та Windows Phone. Замість цього користувачі можуть оновити програму Vine Camera: пропорційну пропозицію, у якій відсутні функції соціальних мереж, запропоновані попередником. Новий додаток просто дозволяє користувачам обмінюватися відео з автоматичним циклом у Twitter або зберігати їх у бібліотеці смартфона. Крім того, веб-сайт Vine.co переходить в архів завантажень, створених за допомогою оригінальної програми Vine.

Якщо ви хочете зберегти всі свої старі файли, ви можете завантажити їх на свій смартфон із програм Vine iOS та Android (якщо ви ще не оновились до Vine Camera), а також на робочий стіл через Інтернет. Крім того, ви можете попросити надіслати вам посилання електронною поштою, що містить усі ваші попередні завантаження - ця опція включатиме файл index.html, що містить ваші підписи до Vine, а також кількість оцінок "подобається", коментарів та повторних висловів.

Vine архівує старий вміст на своєму сайті для доступу глядачів

Як виявляється, Twitter зараз цикує всі короткоформатні відеоролики (6,5 секунди і менше) на своєму сервісі, незалежно від їх походження.

Сама нова програма Vine Camera досить проста. По суті, він пропонує можливість записувати відео за допомогою фронтальної та задньої камер, натискаючи на екран смартфона (як це було зроблено з Vine). Доступна обмежена кількість варіантів редагування, а також можливість зберегти свої твори у бібліотеці телефону або поділитися ними у Twitter із підписом із 140 символів.

twitter vine camera img 2479twitter vine camera img 2482twitter vine camera img 2480

Ще у 2016 році Twitter розбив мільйони сердець, коли оголосив, що закриває свою платформу Vine. Застійний додаток гемораїзував користувачів і був надто дорогим, щоб продовжувати працювати. Після виступу в Інтернеті та виливу любові, здається, Twitter вирішив зберегти послугу відтворення відео - хоча і в новій формі, яка може виявитися більш економічно ефективною.

Маючи на увазі, що, як повідомляється, витрати на сервери, персонал і загальні витрати на Vine повертали її материнській компанії 10 мільйонів доларів на місяць, цей крок став компромісом з боку Twitter.

На цьому етапі залишається незрозумілим, чи планує Twitter ще продати платформу (звіти з'явилися в листопаді, в яких стверджувалося, що у Twitter було кілька заявок на поглинання). Можливо, Twitter все ще прагне перевірити, чи зможе він отримати якийсь важель від програми - врешті-решт, він, як повідомляється, отримував пропозиції лише в межах 10 мільйонів доларів.

Загалом, рішення про порятунок програми (хоча і в скороченому вигляді) пов’язане із всеохоплюючою відео-стратегією Twitter, завдяки якій у своїй службі з’являється відео, створене користувачами та сторонніми відео.

Прослуховуючи залишилися Viners, щоб продовжувати створювати контент, можна переглядати короткоформатний відеоформат у прямому ефірі через його сервіс - урізноманітнюючи свою лінійку відео в процесі. Єдина проблема полягає в тому, що найбільші творці Vine (такі як Логан Пол, Кінг Бах, Леле Понс та Зак Кінг) вже перейшли на інші платформи, деякі з яких (наприклад, YouTube Red та Facebook Live) витрачають гроші на їх послуги. Причина, по якій вони покинули Vine, пов’язана з нібито відмовою Twitter надавати їм більше рішень щодо розподілу доходів, тому здається малоймовірним, що вони повернуться до програми найближчим часом.

Оновлено 05.05.2017 Saqib Shah: Додана інформація про офіційну дату завершення роботи програми Vine.Оновлено 17.01.2017 Сакібом Шахом: Додані новини про Vine Cameraдоступність.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found