Як зробити Google Home двомовним

За даними Лінгвістичного товариства Америки, сьогодні у світі існує близько 7000 розмовних мов. Тільки в США мешканці говорять приблизно на 350 різних мовах, згідно з даними перепису населення, і приблизно кожен п’ятий житель розмовляє вдома іншими мовами, крім англійської.

У деяких країнах навіть існує більше однієї національної мови, і багато жителів цих країн говорять обома офіційними мовами. Вас може здивувати, коли ви дізнаєтесь, що більше половини населення світу говорить принаймні двома мовами. Починаючи з липня 2016 року, насправді більш поширеною є двомовність у світі, ніж користування Інтернетом.

Ви говорите більше ніж однією мовою? Незалежно від того, двомовні ви чи багатомовні, ви вивчаєте нову мову або члени вашої родини говорять іншою мовою, ніж ви, це допомагає, коли ваша технологія може робити те саме. Бізнес та спілкування зараз мають глобальний масштаб, і світ набагато менший, ніж був колись.

Визнаючи потребу у багатомовній підтримці, Google зробив можливим, щоб ваш спікер Google Home розмовляв та розумів більше однієї мови.

"З нашим прогресом у розпізнаванні мови ви тепер можете говорити двома мовами взаємозамінно з Асистентом на розумних динаміках та телефонах, і Асистент відповість натурою ... Якщо ви шукаєте відповідь англійською, запитайте:" Гей, Google, що погода, як сьогодні? " Google пояснює у своєму блозі. "Якщо ви бажаєте мелодій улюбленого німецького хіп-хоп-гурту, просто запитайте" Hey Google, spiele die Fantastischen Vier. "

Це означає, що ви можете розмовляти зі своїм оратором Google Home однією мовою (скажімо, іспанською), і він відповість іспанською. Потім інша особа у вашому домі може говорити з тим самим оратором Google Home англійською мовою, і спікер відповідатиме англійською мовою без жодних переходів. Ця функція чудово підходить для багатомовних домогосподарств і навіть для тих, хто намагається вивчити другу мову.

Одне, що Google Assistant нібито не може зробити, це розуміти змішані мови (подумайте “іспанська”). Якщо першою мовою є англійська, ви можете звернутися до Google із запитом "OK, Google" або "Hey, Google", а потім розпочати розмову другою мовою. Але, за даними Google, спікер не зрозуміє змішаної команди на кшталт "встановити таймер для drei Minuten".

Однак, коли ми налаштували наш динамік Google Home Mini двомовним (англійською мовою як першою мовою та іспанською мовою як другою) в одному з наших тестових будинків, Google Assistant зміг зрозуміти, коли ми сказали назву назви гри або власне іменник англійською мовою, але розмовляв командою іспанською. Наприклад, спікер розумів "OK Google, abierto Lucky Trivia" і "OK Google, juega Google Play Music".

На даний момент Google Home має на вибір 12 різних варіантів мови. На IFA 2018 Google заявив, що додасть більше мов, і асистент повинен підтримувати близько 30 мов до кінця 2018 року.

Хочете, щоб ваш Google Home розмовляв двома мовами? Ось як це зробити.

Як зробити Google Home двомовним

Крок 1а: Відкрийте додаток Google Home на своєму пристрої Android або iOS.

Крок 1b: Переконайтеся, що ви ввійшли в обліковий запис, пов’язаний із вашим пристроєм Google Home. Якщо ви не ввійшли в потрібний обліковий запис, виберіть стрілку, виберіть обліковий запис, пов’язаний із вашим гучномовцем Google Home, і ввійдіть.

Крок 2: Натисніть на гамбургер меню у верхньому лівому куті.

Крок 3: Виберіть "більше налаштувань". Поруч буде символ із трьома крапками (•••).

Крок 4: Виберіть "налаштування".

Крок 5: Виберіть "мова помічника".

Крок 6: Торкніться знака плюс, щоб додати мову. Ви можете обрати англійську (США, Великобританія, Канада, Австралія, Індія, Сінгапур), французьку (Франція чи Канада), німецьку, італійську, японську та іспанську (Іспанія чи Мексика). Ви, швидше за все, побачите більше мов у меню протягом найближчих місяців. У тому ж меню "мова помічника" ви також можете змінити першу мову, якщо хочете. Для цього виберіть на першій мові, а потім виберіть інший варіант із доступних варіантів.

Крок 7: Додайте другу мову, якою ви хочете, щоб ваш Google Home говорив і розумів.

Крок 8: Спробуйте поговорити зі своїм Google Home тією мовою, яку ви додали. Скажіть "OK Google" тією мовою, яку ви вибрали. Потім поговоріть із Google Home будь-якою з вибраних вами мов.

Крок 9: Насолоджуйтесь новим двомовним гучномовцем Google Home.

Останні повідомлення