Як зателефонувати та надіслати повідомлення за допомогою Amazon Echo

як здійснювати дзвінки та надсилати повідомлення за допомогою Amazon echo dot білого способу життя Amazon Google, можливо, перевершив Amazon, представивши голосові дзвінки для Google Home, але Echo не позбавлений власних трюків для обміну повідомленнями. Alexa Calling & Messaging, яка дебютувала на початку цього року, дозволяє обмінюватися пам’ятками між будь-якими двома пристроями Echo, включаючи оригінальний Echo, Dot та Tap. Це працює незалежно від відстані між ними - Amazon доставляє повідомлення між динаміками на протилежних континентах так само, як доставляє їх на пристрої в одній мережі Wi-Fi. А ще краще - вони завжди безкоштовні.

Функції виклику Alexa включають конференц-конференцію, подібну до Skype, а також автоматичну транскрипцію та запис, а одержувачі повідомлень отримують зчитування тексту в текстові повідомлення через програму Alexa для пристроїв iOS та Android. Однак для деяких з цих функцій потрібен певний час. Ось усе, що вам потрібно знати, щоб розпочати роботу із Alexa Calling & Messaging.

Як увімкнути дзвінки та обмін повідомленнями

як здійснювати дзвінки та надсилати повідомлення за допомогою скріншота amazon echo 20170523 181817як здійснювати дзвінки та надсилати повідомлення за допомогою скріншота amazon echo 20170523 181815як здійснювати дзвінки та надсилати повідомлення за допомогою скріншота amazon echo 20170523 181811

Amazon Calling & Messaging має кілька передумов. По-перше, вам знадобиться динамік Amazon Echo - оригінальний Echo або Dot - разом із пристроєм iOS (під управлінням версії 9.0 або новішої) або пристроєм Android (під управлінням Android 5.0 або новішої версії). Вам також знадобиться дійсний номер телефону. Однак, якщо ви встановили ці прапорці, це відносно плавне плавання.

Якщо ви цього ще не зробили, завантажте програму Alexa для iOS або Android. Якщо ви вперше налаштовуєте колонку Echo, дотримуйтесь покрокових інструкцій програми, щоб підключити колонку Echo до мережі Wi-Fi, оновити її мікропрограму та ввімкнути такі функції, як Bluetooth.

Після того, як це буде зроблено, ви можете розпочати роботу з Alexa Calling:

 • Відкрийте програму Alexa і торкніться піктограми спливаючої підказки внизу екрана.
 • Тут ви побачите екран привітання. Торкніться значка Розпочати кнопку.
 • Виберіть своє ім’я зі списку на наступному екрані. Потім натисніть Продовжуйте кнопку.
 • Вас попросять надати Alexa дозволу на доступ до контактів вашого телефону. Торкніться Дозвольтепродовжувати.
 • Додаток Alexa запропонує підтвердити номер телефону. Введіть його, а потім зачекайте код підтвердження. Вставте код у відповідне текстове поле та натисніть Продовжуйте кнопку.

Це воно! Ви успішно налаштували телефонні дзвінки та обмін повідомленнями Alexa.

Як надіслати голосове повідомлення з програми Alexa

як здійснювати дзвінки та надсилати повідомлення за допомогою скріншота amazon echo 20170523 181900як здійснювати дзвінки та надсилати повідомлення за допомогою скріншота amazon echo 20170523 181827як здійснювати дзвінки та надсилати повідомлення за допомогою скріншота amazon echo 20170523 181823

Увімкнення дзвінків та повідомлень на ваших пристроях Echo - це половина справи. Тепер вам доведеться навчитися ними користуватися.

Ви не можете зателефонувати нікому. На відміну від голосових дзвінків із Google Home, які можуть дістатися до будь-якого стаціонарного або мобільного телефону, Alexa Calling & Messaging працює лише з іншими колонками Amazon. Крім того, власники Echo, які не налаштували його, недоступні.

Припустимо, що принаймні у однієї або двох людей у ​​списку контактів вашого телефону є функція "Ехо" з підтримкою дзвінків, ось як розпочати.

 • Відкрийте програму Alexa і торкніться спливаючої підказки внизу екрана. Це відкриє екран Розмови.
 • Торкніться контуру у формі людини у верхньому правому куті екрана та виберіть людину з отриманого списку контактів.
 • Торкніться спливаючої підказки, яка відкриє сторінку розмови з цим контактом. Потім натисніть синій значок мікрофона, щоб записати голосове повідомлення. Ви також можете натиснути кнопку клавіатури, щоб набрати нотатку.

Коли ваш контакт отримає ваше повідомлення, він почує звуковий сигнал, а світлодіодне кільце у верхній частині динаміка Echo набуде зеленого блиску. Якщо у них на смартфоні встановлена ​​програма Alexa, вони також одночасно отримають сповіщення та зможуть переглядати, відтворювати та відповідати на ваше повідомлення з екрана розмови програми.

Як почати дзвінок із програми Alexa

як здійснювати дзвінки та надсилати повідомлення за допомогою скріншота amazon echo 20170523 181912як здійснювати дзвінки та надсилати повідомлення за допомогою скріншота amazon echo 20170523 181823як здійснювати дзвінки та надсилати повідомлення за допомогою скріншота amazon echo 20170523 181817

Після того, як ви освоїте основи надсилання повідомлень на інші пристрої Echo, дзвінок повинен бути швидким.

Ось як зателефонувати комусь із додатком Alexa:

 • Відкрийте програму Alexa і торкніться спливаючої підказки внизу екрана. Це відкриє екран Розмови.
 • Торкніться контуру у формі людини у верхньому правому куті екрана та виберіть людину з отриманого списку контактів.
 • Торкніться значка телефону, який ініціює дзвінок. Це трохи схоже на Skype - додаток Alexa використовує мікрофон і динаміки вашого телефону для маршрутизації голосових даних через Wi-Fi або стільниковий зв’язок, а ваш голос надходить через ехо одержувача.

Якщо під час дзвінка ви отримаєте інший дзвінок, вхідний дзвінок надійде на інший пристрій Echo, який передбачає дзвінки та повідомлення.

Як надіслати голосове повідомлення з Echo

Відправити повідомлення з пристрою Echo ще простіше, ніж надіслати повідомлення з програми Alexa.

 • По-перше, переконайтеся, що призначений одержувач повідомлення включив Alexa Calling & Messaging, відкривши програму Alexa, перейшовши на екран Розмови та торкнувшись контуру у формі людини у верхньому правому куті екрана. Якщо користувач увімкнув дзвінки та повідомлення, ви побачите його ім’я у підсумковому списку.
 • Тепер скажіть: "Alexa, надішліть повідомлення на [ім’я вашого контакту тут]".

Потім Alexa запитає вас про ваше повідомлення. Скажіть, що ви хочете надіслати, і все! Про все подбає Amazon.

Щоб прослухати вхідне повідомлення на динаміку Echo, просто скажіть: "Alexa, відтвори повідомлення". Потім ви почуєте у папці "Вхідні" найновіше, непрочитане повідомлення.

Як розпочати дзвінок з динаміка Echo

Угода Amazon Echo

Здійснити дзвінок з динаміка Echo так само просто, як і надіслати повідомлення.

 • По-перше, переконайтеся, що призначений одержувач повідомлення ввімкнув Alexa Calling & Messaging, відкривши програму Alexa, перейшовши на екран Розмови та торкнувшись контуру у формі людини у верхньому правому куті екрана. Якщо користувач увімкнув дзвінки та повідомлення, ви побачите його ім’я у підсумковому списку.
 • А тепер скажіть: "Alexa, зателефонуй [ім’я вашого контакту тут]". Ви зв’яжетесь, щойно ваш партнер відповість.

Щоб відповісти на вхідний дзвінок на динаміку Echo, просто скажіть: «Alexa, відповідай на дзвінок. Щоб закінчити той самий дзвінок, скажіть: "Alexa, кинь трубку". Якщо під час дзвінка ви отримаєте інший дзвінок, вхідний дзвінок надійде на інший пристрій Echo, який підтримує дзвінки та повідомлення.

Як вимкнути дзвінки та обмін повідомленнями

Існує потенційна проблема конфіденційності з телефонними дзвінками та повідомленнями Amazon. На сьогоднішній день ви не можете блокувати вхідні дзвінки. Уявіть, якщо телемаркетинг дізнається, як з вами зв’язатися через ваш динамік. Щоб вимкнути функцію після її ввімкнення, вам доведеться зателефонувати до служби довіри за номером 1-877-375-9365 або на сторінку Зв’язатися з нами, вибрати Amazon Devices> ваше ім’я Echo> Echo Devices. У розділі «Виберіть деталі проблеми» виберіть «Щось інше», потім у розділі «Як ви хочете зв’язатися з нами» виберіть Телефон. Вам зателефонує співробітник Amazon.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found