Як користуватися режимом одинарної зйомки на Galaxy S20 Ultra

Сьогодні камери смартфонів наповнені багатьма функціями, але не всі з них - це речі, якими ми регулярно користуємось. Новий режим Single Take від Samsung, який можна знайти на телефонах Galaxy S20 Ultra, S20 Plus та S20 - це така функція камери, яка нам дуже подобається, оскільки вона весела, корисна, вимагає зовсім небагато зусиль, і це те, що, як ми прогнозуємо, багато хто буде часто використовувати. Тобто за умови, що ви точно знаєте, як отримати від цього найкраще.

Що таке Single Take? Це зроблено для того, щоб ви більше ніколи не балувались, вибираючи, який режим камери використовувати в певний момент. Скажімо, ваша собака збожеволіла, переслідуючи м’яч. Хочете відео чи кілька кадрів? Прийміть рішення швидко, оскільки божевілля може тривати не так довго, щоб отримати обидва. Тут з’являється Single Take, оскільки він робить відео, знімає кадри і навіть робить із цього моменту веселі маленькі відеокліпи у стилі GIF, все одним рухом, все одним натисканням кнопки.

Ось наш поглиблений посібник з використання функції Single Take на новому телефоні Galaxy S20.

Почніть з Single Take

Відкрийте програму камери, і над кнопкою спуску затвора ви побачите Single Take у списку одного з режимів зйомки. Торкніться або проведіть до нього. Одне, що потрібно знати перед тим, як почати його використовувати, важливо не думати про Single Take як про режим фото, а як про режим відео, оскільки, натискаючи кнопку спуску затвора, він записує відео, а не робить фото. Кількість часу, який ви записуєте, залежить від вас, і чим довше ви залишаєте його запущеним, тим більше можливостей має програмне забезпечення для створення того, що воно називає, “значущих моментів”.

Чому? Поки ви записуєте, Single Take збирає моменти з відео та створює нерухомі фотографії, відфільтровані фотографії, короткі відеокліпи та багато іншого. Чим більше ви знімаєте, тим більший вибір камери може запропонувати щось цікаве. Однак, навіть якщо ви записуєте лише 20 секунд, він зазвичай може запропонувати вибір із чотирьох чи п’яти різних зображень та відео, тому не думайте, що вам доведеться записувати протягом кількох хвилин, лише щоб отримати щось хороше. Single Take працює як із задньою, так і з селфі-камерою, а спосіб зйомки абсолютно однаковий.

Отримайте найкраще від Single Take

Рух у вашій сцені має важливе значення, щоб отримати максимум від цієї функції. Single Take має з чим ще працювати, коли щось відбувається навколо вас та вашої теми. Незалежно від того, чи це ваші друзі танцюють, ваша собака біжить і стрибає, чи місто, яке займається своїми справами в годину пік - сцена, яку ви знімаєте, повинна мати певні дії для того, щоб Single Take працював найкраще. Це стосується і селфі, тож змініть вираз обличчя, подивіться навколо або попросіть кількох партнерів приєднатися та розважитися. Тільки пам’ятайте, що це відео, і у вас все буде добре.

Різноманітність також допоможе отримати чудові результати. Чим більше програмного забезпечення має працювати, тим кращими будуть результати. Якщо в самій сцені не дуже багато руху, рухайтеся навколо себе. Якщо ви на вечірці, рознесіть кімнату. Якщо ви перебуваєте в парку, створюйте маленькі фільми за допомогою Single Take і подивіться, що придумає програмне забезпечення, коли закінчите. Щоб Single Take був креативним, вам також потрібно бути креативним, і саме це робить його цікавим.

Що робить Single Take особливим

Щоб побачити, що створив Single Take, торкніться зображення попереднього перегляду поруч із кнопкою затвора або перейдіть до програми Gallery. Коли ви відкриваєте Галерею, колекції Single Take виділяються внизу ліворуч від мініатюри невеликим колом з крапкою в центрі.

Відкрийте попередній перегляд, і програмне забезпечення висвітлює те, що воно вважає найкращим знімком, у верхній частині, а внизу відображає всі інші кадри, створені з вашого відеоролика Single Take. Це не як режим серійної зйомки, коли перед видаленням решти вам слід пройти і вибрати найкраще зображення. Одноразові знімки, які працюють, і хоча ви можете видалити такі, які недостатньо хороші, щоб зберегти, схоже, це робить солідну роботу зі створення образів, які виглядають добре.

Кожен знімок Single Take можна редагувати та ділитися ним окремо. Просто натисніть на нього і обробляйте його як будь-яке інше зображення в галереї. Компанія Samsung зробила чудову роботу не лише з тим, щоб зробити функцію цікавою, а й зробити її простою у використанні та, що найважливіше, простою для обміну. На відміну від живих фотографій Apple, які зберігаються у певному форматі і не завжди відображаються в соціальних мережах, усі зображення та відеоролики Single Take є звичайними файлами, тому їх можна без турбот розміщувати в Twitter, Facebook, Instagram або де-небудь ще. .

Якщо ви гордий власник нового телефону Galaxy S20, обов’язково спробуйте Single Спробуйте, і чим креативніше ви з ним будете, тим більше ви зрозумієте, як отримати від нього найкраще. Це одна з найпростіших функцій телефонної камери, яку ми вже бачили, яка ефективно захоплює все, що ви хочете, лише за допомогою двох натискань кнопок.

Запущений на нових телефонах Galaxy S20, з тих пір Samsung оновив програмне забезпечення Galaxy Z Flip, включивши режим Single Take, тож, якщо пощастить, він зробить те саме для старих телефонів Galaxy, можливо, поряд із оновленням програмного забезпечення до One UI 2,

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found