Як перейти з Windows Phone на iPhone

Як переключитися з Windows PhoneОтже, ви вирішили остаточно покинути Live Tiles від Windows і приєднатися до зростаючих лав шанувальників Apple, так? Це не особливо дивно, враховуючи надійність App Store, красиву конструкцію iPhone та похвальні ознаки новітньої мобільної операційної системи компанії. Однак, хоча перехід з Windows Phone на iPhone може стати важливим днем ​​для будь-якого користувача смартфона, він також не обійдеться без значної кількості перешкод. Ви напевно накопичили величезну кількість важливих контактів, дорогоцінних фотографій та найважливіших мелодій, незалежно від того, як довго ви були прив’язані до екосистеми Windows, більшість з яких не здійснить передачу без невеликої підготовки та дій з вашого боку . Ми розуміємо безліч питань, що проходять у вас у голові. Що станеться з усіма моїми контактами? Чи є спосіб перенести всі спогади, які я зафіксував на фотографіях, на мій новий пристрій? Чи доведеться знову завантажувати всю свою музику?

На щастя, наші покрокові інструкції щодо переходу на підписний пристрій Apple містять усі відповіді. Незалежно від того, чи ви роздумували про найновіший і найвищий iPhone 6 або зупинили свій вибір на iPhone 5 або 5s останнього покоління, ви відчуєте перехідний вітер, враховуючи наведені нижче вказівки. Шкода, що вам все одно доведеться викупити всі ці програми в процесі.

Пов’язані:Все, що ми знаємо про iPhone 6.

Крок 1: Резервне копіювання даних Windows Phone

Якщо ви хочете уникнути повного перезапуску з точки зору ваших контактів, доцільно створити резервну копію всіх своїх телефонних номерів, перш ніж переходити на новий iPhone. Якщо ви правильно його налаштували, ваш Windows Phone повинен автоматично синхронізувати більшість даних вашого телефону, включаючи контакти, із хмарними службами Microsoft. Якщо ваш телефон не налаштований на синхронізацію даних, просто завантажте контакти, календар та поштовий клієнт через OneDrive або збережіть їх у своєму обліковому записі Windows Live.

Після активації iPhone перейдіть до головного меню налаштувань, виберітьПошта, Контакти, Календарі,і натисніть наДодати обліковий записвнизу списку Рахунків. Після цього виберітьOutlook.com з отриманого списку параметрів та введіть свої облікові дані для входу в Windows Live, щоб налаштувати свій обліковий запис. Ваш iPhone повинен автоматично синхронізувати дані, для яких ви раніше створили резервну копію, щойно активуєте обліковий запис, але ні, клацніть по новоствореному обліковому запису Windows Live і переконайтеся, що повзунки активні поруч із відповідними даними, які ви хочете синхронізувати.

Налаштування Outlook

Крок 2: Передавання фотографій та музики

Як і резервне копіювання ваших контактних даних, завжди є гарною ідеєю передати свої фотографії та музичні файли, якщо ви хочете використовувати їх на новому пристрої. Хмарні сервіси, такі як OneDrive та Dropbox, представляють просте рішення для завантаження та завантаження ваших фотографій та музичних файлів, які доступні на смартфонах Windows та пристроях iOS.

Якщо ви використовуєте OneDrive, просто запустіть програму на своєму пристрої Windows і торкніться значкаБільшев правому верхньому куті. Потім виберітьДодати елементиі виберіть файли, які ви хочете завантажити. Додаток Dropbox для телефонів Windows працює подібним чином, дозволяючи додавати окремі файли за допомогоюЗавантажитиваріант розміщений у нижньому правому куті програми. Після активації iPhone ви можете завантажити будь-яку програму для iOS і увійти зі своїми обліковими даними, щоб завантажити вміст.

Крім того, також можна вручну передавати фотографії та музику за допомогою комп’ютера Mac та програми Windows Phone. Якщо ви вирішите піти цим шляхом, спочатку завантажте програму Windows Phone із магазину Mac App Store і підключіть свій Windows Phone через кабель USB перед запуском програми. Потім виберітьПереглянути пристрій, виберіть файли, які потрібно скопіювати, та натиснітьІмпортувати вибрані елементи для передачі файлів на робочий стіл комп’ютера. Після завершення передачі завантажте файли в iTunes, і файли повинні автоматично синхронізуватися з вашим пристроєм наступного разу, коли ви підключите iPhone до свого Mac.

Передача файлів з Windows Phone

Залежно від того, де ви купуєте свій iPhone, ви також можете мати можливість передавати контакти, фотографії та іншу інформацію під час придбання пристрою. Просто запитайте у партнера магазину, чи пропонують вони послуги переказу, перш ніж закінчити транзакцію та активувати ваш новий iPhone.

[Заголовок зображення надано Twin Design / Shutterstock]

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found