Пташиний Твіттер - найспокійніше місце в Інтернеті

Качка мандарин Гетті

Можливо, ви чули про нього.

Його прибуття до Нью-Йорка взимку 2018 року взяло світ штурмом. Люди стікалися до Центрального парку, щоб сфотографувати його, просто для того, щоб сказати, що бачили його там. Соціальні медіа швидко охрестили його "гарячим" і "міжнародною знаменитістю", тому, звичайно, заголовки слідували.

Він проводив дні дрімаючи на скелях, плаваючи в озері, і впевнено клював своїх суперників під прожектор, майже знаючи, що за ним натовпи.

Так, я говорю про сумнозвісну мандаринську качку.

Менді і є причиною того, що я та багато інших знаємо про Bird Twitter - де пташині обмінюються фотографіями, відео, місцезнаходженням та інформацією про різні види птахів з найсучаснішою точністю. І навіть незважаючи на те, що Менді літала з курника рік тому, і з тих пір його не бачили, я ніколи не залишав Bird Twitter. Це дає мені якесь заспокоєння, дивлячись 25-секундний кліп «Качки з дерева», або знаючи, що Гарлем Мір Блакитна чапля безпечно перебуває у своєму рідному місті, коли я прокручую свою хаотичну стрічку новин.

Зеленокрилий чирок-дрейк нескінченно виглядав добре виглядати для своєї нової дівчини у басейні в Центральному парку кілька хвилин тому. Він ооочень гарний, а вони такі милі разом! ❤ pic.twitter.com/FQhhYxoIdp

- Глорія (@ Lucent508) 27 лютого 2020 р

Містер Красивий, Дерев’яна Качка на східному березі Центрального парку Гарлем-Мір, відпочиває та має свій гарний вигляд. pic.twitter.com/FfpiLW8diC

- Оповіщення про птахів на Манхеттені (@BirdCentralPark) 26 лютого 2020 року

Справедливість до значка Twitter

У порівнянні з Facebook, Instagram або Reddit, Twitter є ідеальною платформою для процвітання птахів, за словами Джеффері Уорд, пташника в Нью-Йорку.

"У Twitter ви розміщуєте публікації в дорозі", - сказав він. “Ніхто не хоче стежити за акаунтом Instagram, який постійно публікує повідомлення протягом дня. Twitter - це більше про розповіді історій. Я можу твітувати: "Я збираюся піти на птахи!", І люди звертають увагу на цю нитку, а потім слідкують за історією ".

Це було 27 лютого минулого року в Центральному парку. Сумую за цими маленькими!

P.S. У мене не було їжі, тому не розпинайте мене. pic.twitter.com/g3EmVnlQsa

- Джеффрі Уорд (@JeffreyMWard) 27 лютого 2020 р

Девід Барретт, власник акаунта в Twitter @BirdCentralPark, створив свій акаунт у 2013 році як спосіб для птахів ділитися своїми спостереженнями за допомогою текстового повідомлення, яке потім буде опубліковано на графіку облікового запису. Twitter не має жодних обмежень для входу, тому кожен може бачити вміст без облікового запису та знаходити сотні публікацій, просто натискаючи хештег #birdtwitter, що є великою пільгою в очах Барретта.

Система попередження про текстові повідомлення тривала протягом декількох років. Але, коли все більше людей почали користуватися смартфонами та обмінюватися фотографіями та відео птахів у Twitter, Барретт помітив наступний початок збору свого облікового запису. Потім настав 2018 рік.

Висиджування нових птахів

"Мандаринська качка була шлюзом для птахів для багатьох людей", - сказав Барретт, чий рахунок вперше попередив Інтернет про її існування. "Кілька людей, які починали з мандаринової качки, затрималися зараз і внесли свій внесок у рахунок".

Птахи в реальному світі трудомісткі і вимагають гострого зору та слуху. Птахи дуже рухливі, тому їх важко помітити для нетренованого ока та вуха. І за словами Барретта, близько 80% з майже 21 000 підписників його акаунту взаємодіють з @BirdCentralPark, але зазвичай не виходять з біноклем (я один з них).

Качка мандарин Гетті

Чому? Відповідь проста, на думку Уорда.

"Птахи - це велика декомпресія моєї", - сказав він. "Отже, якщо я не можу бути в парку, Twitter є прекрасною заміною, де я можу бачити, що відбувається в парках по всьому світу".

Twitter, безумовно, також відкрив нову демографічну групу для птахів, за словами Глорії Хонг, яка пише твіти від @ Lucent508. Хоча, за її словами, досить нішеве захоплення, як правило, пов'язане зі старшими, білими пенсіонерами, вона все частіше зустрічає молодих людей на прогулянках птахів, коли вона перебуває в Центральному парку.

"Як тільки ви зрозумієте, що в Центральному парку перебуває понад 200 видів птахів, людей це зачіпає", - сказав Хонг.

Жодна політика не дозволяється

Багато подій та поїздок, що проводяться в Нью-Йорку в Одюбоні, зазвичай розпродаються протягом декількох хвилин, тоді як заповідники для птахів та притулки для диких тварин є одними з найпопулярніших парків для туристів.

Для тих, хто не може потрапити до тих ранніх ранкових розвідок, Bird Twitter - це не лише оазис гарних фотографій східних тавгі та зимових гір, але і доброти. На запитання користувачів, наприклад, якщо комусь потрібна допомога для виявлення незвичного виду, відповідають негайно і без судження. Жодна політика не дозволяється.

"Я не роблю політичних заяв", - сказав Барретт. "Ми нікого не розбиваємо і не ставимося негативно. Це те, до чого я серйозно ставлюсь, зберігаючи простір позитивним, розважальним та освітнім - те, на що люди із задоволенням дивляться ".

Тож наступного разу, коли ви виявите жагу до усамітнення, Bird Twitter може виявитись, що прогулянка в парку є гігантським засобом для зняття стресу. Навіть якщо це через ваш телефон.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found