Як експортувати та зберегти дані Google Reader, поки не пізно

Google-TakeoutЧерез кілька годин Google Reader більше не буде, але ще не пізно створити резервну копію всіх своїх улюблених каналів для подальшого використання через іншу службу. Якщо ви дотримувались порад Google і використовували Google Takeout для завантаження архіву свого каналу Google Reader, це добре, але якщо ви цінуєте старий вміст, цього може бути недостатньо для створення резервної копії всі інформацію про ваш Reader. За даними Persistent.info, ваші позначені елементи, коментарі та елементи, які ви позначили як прочитані, не будуть включені до файлу експорту Google Takeout.

Ось декілька способів, як швидко отримати доступ до своєї повної інформації Google Reader, перш ніж повністю її втратити під час вимкнення служби:

Експортуйте дані за допомогою Google Takeoutвинос Google

 1. Перейдіть за посиланням Google Takeout, увійшовши до свого облікового запису Google, пов’язаного з Google Reader.
 2. Перейдіть до Виберіть послуги та виберіть Reader.
 3. Потім Google Takeout проаналізує ваші доступні дані та збереже їх в архіві. Це дасть вам приблизну кількість файлів та загальний розмір файлу.
 4. Натисніть Створити архів.
 5. Завантажте zip-файл архіву.

Імпортуйте дані Google Takeout за допомогою нового зчитувача

Ви можете використовувати вміст zip-файлу в деяких із запропонованих нами альтернатив Google Reader:

TheOldReader

старий читач
 1. Після створення нового облікового запису натисніть Імпорт.
 2. Витягніть вміст вашого ZIP-файлу Google Takeout і відкрийте subscription.xml.
 3. Клацніть на Імпорт. Після завершення процесу ви побачите деякі свої підписки на інформаційній панелі.

Годова

ситий
 1. Імпортувати в Feedly насправді надзвичайно просто - сьогодні у них на домашній сторінці є кнопка Імпорт Google Reader в один клік, яка, безсумнівно, залучить до своїх сервісів простих, простих користувачів Google Reader. Вперед і натисніть його.
 2. Після вибору облікового запису Google вас попросять надати додатку Feedly дозвіл на управління даними Google Reader. Натисніть Прийняти.

Digg Reader

читач
 1. Якщо у вас вже є обліковий запис Digg, ви можете спочатку увійти в систему, перш ніж натиснути Імпортувати Google Reader.
 2. Виберіть обліковий запис Google і надайте дозволи додатку Digg Reader.
 3. З’явиться рядок виконання імпорту та повідомить вас, коли процес буде завершено.

NewsBlur

розмиття новин
 1. Клацніть на “Імпортувати з Google Reader” у розділі “Зареєструватися”.
 2. Завершіть реєстрацію, надавши доступ до програми та надавши ім’я користувача, пароль та електронну адресу.
 3. Зараз нові реєстрації зустрічаються із платіжною стінкою для преміум-акаунту, але це, мабуть, тому, що ця послуга є високооцінюваною заміною Google Reader на Hacker News. Ви можете заплатити $ 24 прямо зараз, щоб імпортувати дані Reader сьогодні, або почекайте кілька днів, поки не отримаєте запрошення.

Простіше кажучи, для того, щоб скористатися архівом Google Takeout і перенести свої підписки на нову послугу, все, що вам потрібно зробити, це зберегти subscription.xml Файл зручний і завантажте до нього нові сервіси з запитом файлу XML або OPML. Для читачів, які спростили імпорт файлів Google Reader, все, що вам потрібно зробити, це зареєструватися в обліковому записі та натиснути кнопку Імпортувати.

Якщо ви все ще не впевнені, яку послугу використовувати, кілька зацікавлених користувачів мережі розпочали складати список чудових Інтернет-читачів RSS - якщо ви хочете користуватися вашими файлами Google Takeout, знайдіть у списку послугу, у якій є “ Так ”у розділі„ Імпорт Google Reader ”. Ви також можете дізнатись, які послуги доступні безкоштовно, які мають обмеження та інші вбудовані соціальні функції.

Експорт всі ваших даних Google Reader ... важким способом

читачпомерлий

Якщо ви особливо прив'язані до своєї інформації Google Reader, ви можете пройти всі дії щодо доступу до всіляких старих даних за допомогою інструменту, створеного Міхай Парпарітою з Persistent.info. Окрім основних даних, які Google Takeout зберігає для вас, створення Parparita дозволяє вам зберігати:

 • Усі прочитані вами предмети
 • Усі ваші зірочки
 • Усі ваші позначені елементи
 • Усі ваші спільні елементи
 • Усі спільні елементи від людей, за якими ви стежили
 • Усі коментарі до спільних елементів
 • Всі ваші сподобалися предмети
 • Усі предмети, які ви залишали непрочитаними, надсилали електронною поштою, читали на телефоні, натискали на них чи взаємодіяли іншим чином
 • Усі елементи, які з’явилися в одній із ваших підписок
 • Всі предмети, які вам рекомендували
 • Усі елементи у (англійською мовою) розділі "Огляд"
 • Усі профілі людей, за якими ви стежили до sharepocalypse
 • Усі ваші уподобання

Якщо ви бажаєте спробувати цей метод, ви можете ознайомитися з покроковими інструкціями на ReaderIsDead. Зверніть увагу, що для того, щоб цей інструмент працював, вам знадобиться завантажений та встановлений Python.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found