Як зробити свій Дісней + Аватар Baby Йода

Запуск Disney + створив масу галасу, починаючи від технічних труднощів, які спричинили його запуск, і до новин про те, що 10 мільйонів людей зареєструвались у перший день. Це не дивно, оскільки сервіс потокового передавання пропонує неймовірну бібліотеку вмісту, яка включає класику з архіву Діснея, усієї бібліотеки Pixar, а також фільми та телевізор від Marvel і Зоряні війни всесвітів. Але, мабуть, найбільш вірусною подією, що вийшла із служби на сьогоднішній день, є вступ до крихітного зеленого прибульця.

Правильно, ми говоримо про Бебі Йоду, наймилішу маленьку істоту, яка вийшла із Всесвіту Зоряних воєн за роки (чи, можливо, коли-небудь?). І тепер ви можете продемонструвати власну вдячність за Бейбі Йоду (вона ж Дитина), вибравши маленьку тайку в якості свого Disney + Avatar.

Якщо припустити, що ви любите Бебі Йоду (що, звичайно, ви любите), можливо, вам буде цікаво висловити свою любов у формі своєї фотографії в профілі Disney +. Ось як це зробити.

Як змінити аватар Діснея +

  1. Відкрийте програму Disney + на бажаному пристрої.
  2. Виберіть “Профіль” у меню бічної панелі.
  3. Виберіть “Редагувати профілі”.
  4. Виберіть профіль ви хочете редагувати.
  5. Виберіть "Вибрати піктограму".
  6. Прокрутіть до розділу "Зоряні війни" (або, якщо ви бачите піктограму вРекомендовані, це теж працює) і виберіть Baby Yoda.
  7. Виберіть "Готово" щоб зберегти зміни.

Заздалегідь просимо вибачення за сімейну ворожнечу, яку це може спричинити. Дитина з # TheMandalorian тепер доступна як значок профілю на #DisneyPlus. pic.twitter.com/W65zQSHs4X

- Disney + (@disneyplus) 12 грудня 2019 року

Для тих, хто не обізнаний (а серед вас не може бути багато хто з них), Baby Yoda була представлена ​​першою живою акцією Зоряні війни телевізійні серіали, Мандалорський, який дебютував при запуску Disney +. Серіал миттєво захопив серця і думки Зоряні війни шанувальники. Вважається космічним вестерном, чимось, що трохи не вистачає манжети для Зоряні війни Всесвіт, Мандалорський зірки Педро Паскаль як одинокий мисливець за головами з совістю. Мандалорський може мати наслідки для сюжетних ліній великих Зоряні війни кіносвіту, що робить його одним з найвпливовіших творів Зоряні війни вміст для ефіру на срібному екрані.

Однак, незалежно від зв’язку шоу з рештою галактики далеко-далеко-далеко, очевидно, що воно вже мало величезний вплив на нашу галактику завдяки Бебі Йоді. Чарівна п’ятдесятирічна дитина (види віку по-різному!) Практично зламала Інтернет, породивши незліченну кількість мемів, нестримну теорію змови та всі товари. У ці часи міжусобиць та конфліктів, заснованих на Інтернеті, Бебі Йода є остаточною, об'єднуючою силою для загального блага. З усіма можна погодитись Бебі Йода славна.

Тепер у вас може бути найкрутіша, наймиліша піктограма профілю Disney + у місті. Ласкаво просимо!

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found