10 цікавих занять із фотографіями

Якщо ви схожі на більшість власників цифрових камер, ваші фотографії копіюються на жорсткий диск ПК і про них забувають - збережіть, можливо, на той непарний, який ви роздрукуєте, надішліть електронною поштою родичу або створіть шпалери комп’ютера. Але з цими спогадами можна зробити набагато більше. Не вкладайте ці постріли один раз у житті в "цифрову коробку для взуття" вашого комп’ютера і замість них розгляньте ці 10 варіантів.

Цифрові фоторамки

Перегляньте свої спогади у цифровій фоторамці, яку ви можете повісити на стіну або зберегти на кінцевому столі або в офісному столі. На відміну від традиційних фоторамок, цифрові фотографії можуть циклічно переглядати ваші знімки кожні кілька секунд, хвилин або годин. Багато хто також відтворює музику та відео. Ціни варіюються від приблизно 60 доларів на 7-дюймовій рамці Memorex до 1000 доларів на приголомшливий OLED-бездротовий каркас Kodak.

7-дюймова рама Memorex

7-дюймова рама Memorex

Фотокниги

Якщо ви віддаєте перевагу більш традиційному досвіду, схожому на фотоальбом, низка Інтернет-сервісів дозволяють створити власну власну фотокнигу, щоб погортати її з друзями. Вони також роблять ідеальний (і сентиментальний) подарунок. Просто завантажте свої улюблені кадри на сервіс, такий як Shutterfly або HP, виберіть тему, матеріал та підписи, і протягом декількох днів ваша книга надійде. Ціни починаються приблизно з 30 доларів.

Shutterfly та HP

Shutterfly та фотокниги HP

Спецефекти

Проявіть творчість до своїх фотографій за допомогою програмного забезпечення, яке може додавати спеціальні ефекти, які іноді називають «фільтрами». Наприклад, ви можете перетворити фото свого будинку на картину імпресіонізму з маленькими крапками. Або чому б не взяти обличчя друга і не зробити кольоровий поп-арт поп-арт, натхненний Уорхолом. Навіть перетворення кольорової фотографії на чорно-білу або сепіатонну фотографію може додати характеру. Популярні програмні пакети включають Adobe Photoshop Elements 7 та Corel’s Paint Shop Pro Photo X2 Ultimate, котрі коштують 99 доларів.

Adobe's Photoshop Elements 7 & Corel's Paint Shop Pro Photo X2 Ultimate

Adobe Photoshop Elements 7 і Paint Shop Pro Core X2 Ultimate від Corel

Створіть онлайн-альбом

Звільніть свої фотографії, поділившись їх з коханими - незалежно від того, де вони живуть. Поки ваші друзі та родина мають підключення до Інтернету, вони можуть переглядати всі ваші спогади в той момент, коли ви завантажуєте їх в онлайн-альбом, наприклад, такі, що надані Flickr, Facebook, Shutterfly, Snapfish, Photobucket та іншими. Найкраще, вони абсолютно безкоштовні. У більшості випадків ті, хто переглядає ваші фотографії, також можуть замовити відбитки через Інтернет.

Фотоальбоми онлайн

Фотоальбоми в Інтернеті

Пазли

Виберіть свої улюблені фотографії та створіть головоломку для відтворення на ПК. Це вітер із безкоштовними програмами, такими як Tibo Software - Jigsaw Puzzle Promo Creator та Kraisoft - Jigsaw Puzzle Lite, які дозволяють вам розробити власні унікальні цифрові диверсії. Просто імпортуйте фотографії з жорсткого диска (наприклад, файли зображень JPEG), виберіть, скільки частин має бути головоломка, і чи слід обертати їх для додаткової складності. Іноді ви можете надіслати головоломку електронною поштою родині та друзям, щоб спробувати вирішити. Розваги для дітей віком від 6 до 106.

Пазли Tibo & Kraizoft

Пазли Tibo & Kraizoft

Холодильник весело

Гордо демонструйте свої спогади в місці, яке ви відвідуєте кілька разів на день: у вашому холодильнику. Ви можете ефективно це зробити, придбавши магнітні аркуші паперу в бізнес-магазинах, щоб створити власні магніти на холодильник (приблизно 20 доларів за 5 упаковок аркушів розміром 8 x 11) або придбати спеціальний Post It! Фотопапір від 3M, який має клейку підкладку для приклеювання глянцевого або матового відбитка на холодильник (близько 20 доларів за 125 аркушів 4 х 6). Для обох рішень просто вставте ці спеціальні аркуші у свій струменевий фотопринтер і виберіть потрібний розмір фотографії.

Розмістити його! Фотопапір

Розмістити його! Фотопапір

Слайд-шоу DVD

Ви можете не тільки насолоджуватися своїми фотографіями на великому екрані телевізора високої чіткості зображення замість маленького монітора комп’ютера, але й додавати музику, професійні на вигляд послідовності переходів та спеціальні ефекти. Завантажте таке програмне забезпечення, як безкоштовний Windows Photo Story 3, простий у використанні, але потужний інструмент, який дозволяє імпортувати потрібні фотографії, вибрати порядок, у якому вони представлені, та вибрати послідовності переходів між фотографіями. Додайте улюблену музичну доріжку MP3 або за допомогою мікрофона, розповідь. Так само Windows DVD Maker входить до складу Windows Vista, що також дозволяє створювати слайд-шоу, а потім записувати його на диск для перегляду на DVD-програвачі.

Windows Photo Story 3

Windows Photo Story 3

Вітальні листівки, стаціонарні, гуртки тощо

Інтернет пропонує декілька місць для завантаження ваших фотографій та створення персонального подарунка, надісланого до ваших дверей, таких як кружки з кавою, футболки, подушечки для миші, стаціонарні приналежності, фартухи, гральні карти, календарі тощо. Зрештою, чи не скоріше ви подаруєте коханій особі персональну листівку на день народження, на якій є фотографія одержувача (або дарувальника)? Популярні веб-сайти, такі як Shutterfly та Snapfish, мають розділи для таких проектів.

Shutterfly & Snapfish

Shutterfly & Snapfish

Скрапбукінг

Популярне заняття, відоме як скрапбукінг, в наші дні насолоджується невеликим відродженням - і з поважної причини. Ваш персональний комп’ютер - ідеальний центр для збору, упорядкування та роздрукування ваших спогадів. Це також може допомогти вам напружити свої творчі м’язи, редагуючи та покращуючи свої фотографії та інші відскановані пам’ятки, такі як обручка або свідоцтво про народження, перед створенням остаточного альбому для скрапбукінгу. Щоб розпочати роботу, візьміть принтер високої якості фотографії або багатофункціональний апарат "все в одному" за ціною від $ 50 у таких компаній, як HP, Canon, Epson або Lexmark.

Візьміть принтер від HP, Canon, Epson та Lexmark

Візьміть у руки принтер таких компаній, як HP, Canon, Epson та Lexmark

Брелоки

Носіть своїх близьких на брелоку. Уже за $ 12,99 ви можете носити РК-екран із понад трьома десятками фотографій своїх дітей, онуків, домашніх тварин або дружини. Цифрові цифрові фото брелоки Insignia, оснащені 1,8-дюймовим кольоровим екраном, поставляються в декількох кольорах.

Цифрові брелоки цифрових фотографій з фірмовим знаком Insignia

Цифрові брелоки цифрових фотографій з фірмовим знаком

Останні повідомлення