Як використовувати проект Microsoft xCloud від Microsoft: запрошення, налаштування та інше

Project xCloud - це підхід Microsoft до потокової передачі ігор у хмарі. Платформа налаштована на те, щоб забезпечити повний ігровий досвід для користувачів без потреби в потужному ігровому обладнанні вдома, хоча це може бути передньою і центральною особливістю Xbox Scarlett.

Служба буде запускати ігри на апаратному забезпеченні центрів обробки даних Azure від Microsoft, і всі вони будуть передаватися на пристрої користувачів, будь то телевізори, смартфони чи щось інше. Поки ми очікуємо запуску Project xCloud у 2020 році, Microsoft уже розпочала пробний період. Отже, якщо ви хочете спробувати Project xCloud, ось що вам потрібно.

Вимоги до проекту xCloud

Шорт-лист

  • Запрошення (та місцезнаходження США або Великобританії)
  • Бездротовий контролер Xbox із підтримкою Bluetooth (це виключає оригінальні контролери Xbox One та Xbox Elite)
  • Пристрій Android (6.0 і пізніших версій з Bluetooth 4.0 або новішої версії)
  • Швидке підключення до Інтернету (корпорація Майкрософт пропонує Wi-Fi на 5 ГГц або мобільну передачу даних, що перевищує 10 Мбіт / с)
  • Додаток Xbox Game Streaming

На жаль, перше, що вам знадобиться, - це запрошення. На даний момент попередній перегляд Project xCloud доступний лише за запрошеннями. Отримання запрошення може зайняти кілька місяців, тому, якщо ви ще не зареєструвались, перейдіть на сторінку реєстрації та зареєструйтесь. Щойно ви отримаєте електронний лист із запрошенням до попереднього перегляду, ви зможете продовжити його випробування.

Телефон Android та контролер Xbox Вимоги проекту xCloud Mark Knapp / Digital Trends

Окрім запрошення, вам знадобиться мобільний пристрій з ОС Android 6.0 або новішої версії. Це може бути смартфон або планшет Android, якщо він підтримує з'єднання Bluetooth для з'єднання з контролером Xbox. Пристрій також потребуватиме швидкого підключення до Інтернету, при цьому ідеальним буде понад 10 Мбіт / с. Незалежно від того, це Wi-Fi на 5 ГГц або мобільне з’єднання для передачі даних, вирішувати вам - можливо, ви можете використовувати стільниковий 5G.

Хоча Microsoft каже, що Project xCloud вимагає контролера Xbox з Bluetooth, ми виявили, що це було не зовсім так. Це може бути найпростіше, але на додаток до контролера Xbox One S та контролера Xbox Elite Wireless Series 2, ми змогли створити пару та використовувати контролер Sony DualShock 4 із послугою. Контролер USB може працювати, а додаток Xbox Game Streaming навіть пропонує такий, коли не виявляє контролер Bluetooth.

Як грати з Project xCloud

Отримавши запрошення на попередній перегляд Project xCloud, вам потрібно буде завантажити програму Xbox Game Streaming, яку ви можете знайти в Google Play. Завантажте та встановіть його на свій телефон.

Кнопка сполучення бездротового контролера Xbox Марк Кнапп / Цифрові тенденції

Вам також потрібно буде з'єднати вибраний контролер Bluetooth із телефоном. Для контролера Xbox із підтримкою Bluetooth це означає, що вам потрібно буде тримати кнопку сполучення біля порту зарядки, доки логотип Xbox на передній панелі контролера не почне блимати.

Підключення контролера Xbox до телефону Android Марк Кнапп / Цифрові тенденції

Потім, перейшовши на пристрій Android у режимі сполучення Bluetooth (це залежить від пристрою), виберіть контролер Xbox зі списку доступних пристроїв.

Після підключення контролера ви готові до запуску в програмі. Запустіть програму Xbox Game Streaming та увійдіть у свій обліковий запис Microsoft. Якщо у вас кілька облікових записів Microsoft, використовуйте той, для якого ви отримали запрошення до Project xCloud.

Якщо програма запускає вас на сторінці Xbox Game Streaming, вам потрібно натиснути кнопку меню у верхньому лівому куті екрана та вибрати “Переключитися на Project xCloud”

Опинившись на сторінці Project xCloud, ви готові до роботи. Ви можете вибрати будь-яку з ігор, перерахованих на цій сторінці, і грати в них так, ніби просто граєте в них на Xbox.

Проект xCloud працює на телефоні Android Марк Кнапп / Цифрові тенденції

Якщо ви хочете добре провести час у потоковому режимі, вам дійсно потрібно буде забезпечити стабільне, швидке підключення до Інтернету. Ми відчуваємо необхідність наголосити на цьому, оскільки ми переконалися, як жахливо може стати без нього. Візуальне зображення може забруднитися, звук стає непостійним, а латентність з’являється на певному рівні, як у хардкорних геймерів будуть кошмари.

Наш посібник із хмарних ігор може допомогти вам краще зрозуміти, що таке Project xCloud та інші подібні сервіси та чому їм потрібно таке швидке підключення до Інтернету.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found