Як замовити піцу за допомогою розумної колонки

У будь-який день, коли ви жадаєте пирога, його швидке отримання є обов’язковим. Якщо у вас є Alexa або Google Assistant, замовлення улюбленої піци - це лише кілька команд. Ось як можна замовити дві провідні торгові марки, використовуючи лише свій голос та розумний динамік, як Google Home чи Echo Dot.

Як замовити Pizza Hut із розумним динаміком

Якщо Pizza Hut - це ваш вибір для гарячих скибочок, ви можете замовити за допомогою Alexa або Google Assistant. Щоб замовити Pizza Hut за допомогою Alexa, спочатку вам потрібно отримати вміння Pizza Hut. Натисніть на Увімкнути, то ви потрапите на екран, щоб пов’язати свій обліковий запис Pizza Hut з вашим обліковим записом Alexa. Як тільки все зв’язано, ви можете створити нове замовлення за допомогою Alexa або змінити порядок одного з попередніх замовлень. Ви можете сказати: "Alexa, відкрийте Pizza Hut" і "Alexa, попросіть Pizza Hut зробити замовлення" або "Alexa, попросіть Pizza Hut змінити порядок".

Для Google Assistant відкрийте програму Home і торкніться Профіль внизу екрана (вона схожа на людину). Потім виберіть Налаштування >Послуги >Досліджуйте. У рядку пошуку введіть Pizza Hut. Натисніть на результат, а потім натисніть на Посилання. Ви перейдете на новий екран, щоб увійти у свій обліковий запис Pizza Hut. Увійдіть у систему, а потім скажіть: "Гаразд, Google, поговори з Pizza Hut". Асистент Google проведе вас через процес замовлення.

Як замовити доміно за допомогою Alexa або Google Assistant

Доміно - це ваша піцерія? Google і Alexa вас теж охопили. Для замовлення за допомогою Alexa вам знадобиться навичка Доміно. Увімкніть вміння, тоді на екрані з’явиться вікно. Встановіть дозволи, перемістивши розсувні кнопки праворуч, а потім клацніть Зберегти дозволи. З’явиться нове вікно, і вам потрібно буде увійти в обліковий запис свого доміно, щоб пов’язати Alexa зі своїм обліковим записом. Тепер, щоб замовити, просто скажіть: "Alexa, відкрий Доміно та зроби замовлення". Alexa проведе вас через процес замовлення.

Щоб замовити Domino’s через Google Assistant, відкрийте програму Home і торкнітьсяПрофіль у нижній правій частині екрана. Потім виберітьНалаштування > Послуги > Досліджуйте. У рядку пошуку введітьДоміно і натисніть на Domino, коли воно з’явиться. Потім натиснітьПосиланняна новому екрані. Увійдіть у свій обліковий запис Domino, щоб завершити процес зв’язування. Щоб замовити, скажіть: "Гаразд, Google, поговори з Domino's". Google Assistant проведе процес замовлення.

Як замовити Papa John’s

Замовляти Papa John’s - це все одно, що замовити Dominos або Pizza Hut. З Alexa вам знадобиться вміння тата Джона, а потім вам потрібно зв’язати свій обліковий запис. Для Google вам потрібно буде здійснити пошук у Papa John's, натиснути на результат, а потім торкнутися Посилання.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found