Як користуватися ручним режимом на LG G5

Огляд LG G5 Джессіка Лі Зірка / Цифрові тенденції LG G4 похвалився однією з найкращих камер будь-якого смартфона в 2015 році. Його наступник, G5, зберігає найкращі характеристики камери попередньої моделі та додає кілька інших, які допомагають зробити телефон одним із найкращих стрільці 2016 року.

Здебільшого G5 оснащений тими ж компонентами свого попередника, до того самого об’єктива та 16-мегапіксельного датчика зображення. Він може похвалитися тією ж діафрагмою f / 1.8, оптичною стабілізацією зображення (OIS 2.0) та датчиком кольорового спектру. Навіть інтерфейс програмного забезпечення майже не торкався, за винятком кількох додаткових функцій. Хоча камера G4 справді демонструвала свою витонченість у ручному режимі, G5 всіляко наслідує її приклад. Тільки цього разу є більше варіантів для творчості - і другий надширококутний об’єктив - для роботи з вами. Ось як ви можете підняти свої навички мобільної фотографії на новий рівень за допомогою камери G5 та його функцій.

Дві лінзи та ручний режим

Дві лінзи краще, ніж одна

Попередня Наступна 1 з 7 як користуватися LG G5 в ручному режимі червоне листя - -як користуватися LG G5 в ручному режимі вишніяк користуватися LG G5 в ручному режимі з ширококутнимяк користуватися LG G5 в ручному режиміяк використовувати стовбури дерев LG G5 в ручному режимі -як користуватися LG G5 у ручному режимі вишні на земліЯк користуватися LG G5 в ручному режимі

G5 оснащений двома задніми лінзами - одна - звичайна кутова 75-градусна лінза, а інша - надзвичайно широка 135-градусна лінза. Останній - найширший кутовий об’єктив на будь-якому смартфоні на сьогоднішній день. Ці дві лінзи взаємозамінні у всьому інтерфейсі, і вони позначені двома піктограмами, розташованими у верхній частині екрана. Перемикатися між ними так само просто, як вибрати звичайний (лівий) або ширококутний (правий).

Інші виробники смартфонів і раніше пропонували камери з подвійним об'єктивом, але вони слугували особливим цілям, пов'язаним з глибиною різкості, тобто одна лінза фокусувалась ближче до об'єкта, який ви знімали, а інший відточував на об'єкт, який знаходився далі. LG робить щось зовсім інше з G5, оскільки кожен об’єктив може знімати незалежно, і обидва вони можуть безкоштовно використовувати будь-яку функцію камери, доступну на G5.

Зауважимо одне: ширококутний об’єктив знімає із зменшеними 8-мегапікселями, що насправді не сильно впливає на якість, але обмежує, скільки ви можете обрізати або наскільки великим ви можете підірвати зображення після цього.

Незважаючи на це обмеження, перевага такої ширококутної лінзи полягає в тому, що перспективи та пейзажі набагато легше зафіксувати одним знімком. Дійсно, майже все, що легше втиснути в кадр, коли ви використовуєте ширококутний об'єктив. Великі групові фотографії, як, наприклад, на весіллі, або високі будівлі, які в іншому випадку важко зробити, не віддаляючись, є гарними прикладами того, коли ви захочете ними скористатися.

Зйомка з ширококутним об'єктивом - це дуже весело, тим більше, що ви можете робити знімки, яких інші смартфони просто не можуть.

Посібник

Знімок екрана в ручному режимі

LG не сильно змінилася в ручному режимі G5, вирішивши дотримуватися того, що було непередбаченим успіхом у попередника. Простіше кажучи, якщо ви хочете знімати фотографії, які не схожі на те, що вони надійшли зі смартфона, варто ознайомитися з цим режимом.

Якщо ви не знайомі з ручним фотографуванням, макет та налаштування можуть виглядати складними, але LG спроектувала його ручний режим, щоб його було досить просто вивчити та засвоїти. Елементи керування вишикуються вздовж ряду внизу. Зліва направо ви побачите баланс білого, ручне фокусування, експозицію, ISO, витримку та блокування автоматичної експозиції. Торкніться будь-якого з них, і з’явиться вертикальний повзунок, щоб ви могли швидко налаштуватися і побачити, як би виглядало отримане зображення в режимі реального часу.

Баланс білого регулює загальний тон і колір, щоб виглядати більш природно. Ручне фокусування дозволяє контролювати фокус для всього, що ви знімаєте, особливо для об’єктів, розташованих ближче. Експозиція регулює яскравість і контраст. ISO визначає, наскільки чутлива камера до доступного світла. Витримка затвора визначає, наскільки швидко або як довго датчик піддається впливу світла. Блокування автоматичної експозиції блокує ручну експозицію та намагається автоматизувати її для вас.

Ручний режим із ручним фокусуванням

Вам не потрібно налаштовувати всі налаштування для кожної зробленої фотографії. Витримка затвора та ISO, як правило, найпоширеніші, з якими вам захочеться попрацювати, хоча, можливо, вам також доведеться надати балансу білого вигляду. Наприклад, під час зйомки заходу сонця в автоматичному режимі, де програмне забезпечення камери обробляє все, зображення може виглядати занадто яскравим і не мати контрасту. Зйомка в ручному режимі, де ви можете налаштувати затвор, ISO та баланс білого; отримане зображення виглядає набагато живописніше і природніше.

Фотографії при слабкому освітленні - ще одне велике. Хоча Авто робить чудову роботу, Ручне перевищує її майже кожного разу. Можливість контролювати велику кількість випуску заздалегідь може надати набагато природніший знімок. Пограйте із затвором, ISO, експозицією та балансом білого, щоб побачити, яким видом кадру ви можете керувати. І пам’ятайте, завжди намагайтеся тримати справді стійку руку під час зйомки в умовах недостатнього освітлення або вночі. Ви також можете отримати невеликий штатив.

Фільтри, режими зйомки тощо

Використання плівкових фільтрів

як користуватися плівковим фільтром LG G5 у ручному режимі 2як користуватися плівковим фільтром LG G5 у ручному режимі 1

LG додала до камери G5 дев'ять фільм-фільтрів, які є повністю виборними, але можуть застосовуватися лише заздалегідь. Це суперечить тому, до чого більшість користувачів звикли в епоху швидких фільтрів після редагування в соціальних мережах. З цієї причини вам доведеться спробувати їх заздалегідь, щоб оцінити, наскільки вони виглядають.

Зараз фільтри можуть бути популярними через їх швидке застосування в мобільній фотографії, але в основному вони походять із старих шкільних типів фільмів. LG не називає тих, що включені, якихось конкретних назв, але всі вони з архіву Fuji, пропонуючи таким чином художню якість і без того зоряній камері. Більшість - це кольорові фільтри з різним ступенем насиченості, поряд із одним тоном сепії та трьома чорно-білими.

Дістатися до фільтрів легко. Торкніться піктограми шестірні внизу ліворуч від інтерфейсу камери, потім стрічка фільму в сусідньому меню і список з’явиться у дві колонки. Виберіть один, і попередній перегляд відображатиме, як виглядає фільм, даючи вам уявлення про те, як вийде ваша фотографія.

Природно, вони цілком суб’єктивні, тому те, що може виглядати добре для вас, може не для іншого користувача. Не існує “правильного” чи “неправильного” способу їх справді використовувати. Майте на увазі, що ви можете використовувати плівкові фільтри в ручному режимі з будь-яким об’єктивом, щоб ви мали певну творчу гнучкість.

Режими зйомки варті пострілу

Приклад спливаючого вікна

Режими зйомки в камерах смартфонів були химерними роками, проте є деякі, які можуть бути корисними. LG не створив багато для G5, хоча два особливо виділяються Multi-view та Popout - головним чином через те, як вони використовують лінзи.

У режимі Multi-view G5 робить зображення одночасно двома задніми лінзами та передньою, щоб створити колаж. Швидше за все, цей режим не буде корисним для більшості ситуацій, але він має цікаву якість, яка може стати в нагоді тим, хто любить селфі та розміщувати місця, які вони відвідували в соціальних мережах.

Попут є більш артистичним за своєю суттю. Він знімає одночасно з обома задніми лінзами та додає чотири варіанти, щоб повозитись із ширококутним оглядом камери, який межує рамку в середньому кадрі зі звичайним об’єктивом. Риб’яче око, чорно-біле, віньєтка та розмиття об’єктива розміщені в нижньому ряду, і ви можете натискати або вимикати їх за бажанням. Ви можете їх увімкнути чи вимкнути або змішати, як завгодно.

Торкніться випадаючого меню вище, і ви можете змінити форму середньої рамки на коло, шестикутник, (горизонтальну) смужку бланка або вертикальну смужку. Цей режим може не мати сенсу для типових швидких знімків, однак може отримати цікаві зображення, якщо ви витратите трохи часу, щоб сформулювати речі як слід.

Одноручний з Cam Plus

LG G5

Оскільки G5 - єдиний справжній смартфон, який пропонує апаратну модульність, одним із перших додаткових аксесуарів є Cam Plus, ручка камери, яка додає кнопки управління для роботи камери телефону. Сам захват додає додаткових 1200 мАг до акумулятора телефону на 2800 мАг, але справжньою перевагою є те, що це значно полегшує зйомку однією рукою.

На рукоятці знаходиться жорстка кнопка спуску затвора для фотографій, окрема кнопка для відеозйомки, а також циферблат для збільшення та зменшення та перемикання між двома задніми об'єктивами. Це не покращує якість зображень самостійно, хоча допомагає знімати більш стійкою рукою. Не кажучи вже про те, що ви можете зосередитися вільною рукою, натискаючи де завгодно на екрані. Спотворення пальців, щоб натиснути, щоб сфокусуватись, особливо коли вам потрібно бути справді стійким, може зіпсувати чудову фотографію. Cam Plus може усунути цю проблему.

Пристрої LG Friends

LG-G5

LG має невелику екосистему продуктів, яку вона охрестила "Друзі", і вони включають 360-градусну камеру, 360 Cam і гарнітуру віртуальної реальності (VR) під назвою 360 VR. G5 здатний працювати з обома.

У першому випадку G5 може поєднуватися з 360 Cam і показувати в режимі реального часу те, що бачить 360-градусна камера, через безкоштовний додаток LG 360 Cam Manager для Android та iOS. Зйомка фотографій або зупинка та запуск записаних відео - це легкий вітер, і всі їх можна переглянути на телефоні.

Їх також можна переглянути на гарнітурі 360 VR за допомогою безкоштовної програми LG 360 VR Manager. На відміну від гарнітури Samsung Gear VR, яка закріплюється у сумісному телефоні всередині лицьової панелі, LG прив’язує G5 до гарнітури за допомогою включеного кабелю USB-C для передачі вмісту. Це ключова причина, чому гарнітура LG набагато легша і її можна носити як окуляри.

Вам також не потрібно задовольнятися лише вмістом, який ви виробляєте самі. Додаток в основному запускає інтерфейс через гарнітуру, що дозволяє переглядати інший вміст через портал під назвою vrChannel, а також інші сумісні програми, що працюють з G5 та гарнітурою.

T-Mobile Verizon AT&T Sprint

Останні повідомлення