Шлюби, укладені в Інтернеті, є законними та зростають

 

У сучасному світі, який частково управляється фантастичними технологічними досягненнями, покликаними зробити життя простішим та керованішим, дуже легко стверджувати, що все можливо - навіть проведення таїнства подружжя через Всесвітню павутину.

Взаємозв'язки на довгі відстані вже не є проблемою для вирішення через такі послуги, як Skype, FaceTime та Google+ Hangout, які дозволяють парам робити вигляд, що вони в межах досяжності, а відмова від вівтаря - ще менша проблема, оскільки пари за кордоном тепер можуть вибрати щодо шлюбу за довіреністю - юридична процедура, яка дозволяє подружжю одружуватися навіть тоді, коли інша сторона на даний момент відсутня.

Очевидно, це була давня практика, починаючи з початку 1700-х років, коли Марія-Антуанетта вийшла заміж за Людовика XVI, незважаючи на його відсутність. За даними New York Times, варіант проксі-весілля в країні використовується рідко, і зазвичай його надають військові, призначені на ворожі території, коли вони стурбовані можливістю загинути в бою та залишити сім'ї без пільг. . Останнім часом у США збільшується кількість людей з іммігрантських громад, які хотіли б уникнути дорожніх витрат, також шукають цю альтернативу, щоб вони могли одружитися з кимось із батьківщини, не витрачаючи на квиток назад додому.

Незважаючи на часткову законність угоди (лише деякі держави визнають її дійсність, і більшість вимагає, щоб інша сторона була військовослужбовцем), довірені шлюби також розглядаються як потенційне середовище для розмноження імміграційних шахрайств та порушень торгівлі людьми. Багато з уповноважених вести ці профспілки вагаються робити це, оскільки кількість людей, які сподіваються в'їхати до країни через лазівки, зростає з тривожною швидкістю.

Адам Кандеуб, професор юридичного коледжу штату Мічиган, який вивчає шлюб за довіреністю, вважає, що "частина причин, щоб двоє людей прийшли і постали перед священиком чи суддею, полягає в тому, щоб переконатися, що це вільно обрана річ". Іншою вагомою причиною було б уникнення можливих подружніх нещасних випадків, таких як потрапляння в зачіску партнера, який перебуває лише після постійного проживання чи громадянства в США, або навіть використання в якості засобу для транспортування жінок (без їхньої згоди) до країни, яка приїжджає тут бути секс-працівниками.

Однак не варто засмучуватися. Коли вживаються належні запобіжні заходи, довірені шлюби насправді є хорошим способом подолати відстань і узаконити зв’язок між вами та вашим коханим за кордоном. Не забудьте проконсультуватися з адвокатом перед тим, як пройти процес, щоб переконатися, що ви виконуєте всі вимоги, і що ваш шлюб буде визнаний дійсним.

Останні повідомлення