Як використовувати ідентифікатор обличчя на iPhone

Face ID існує вже декілька років, і це все ще найсучасніша функція, коли справа доходить до розблокування вашого iPhone. Apple заявляє, що вона в 20 разів безпечніша, ніж Touch ID, яку він замінив в якості технології автентифікації за замовчуванням у 2017 році, анонсувавши iPhone X. Однак, хоча він залишається найнадійнішим способом захисту вашого iPhone, не всі можуть знати, як максимально використати його. У цьому посібнику пояснюється, як використовувати Face ID на iPhone.

Ми пояснимо, як налаштувати Face ID і як використовувати його для розблокування вашого iPhone. Якщо ви хочете знати, як користуватися Face ID під час носіння маски для обличчя, ми вже писали окрему статтю саме з цієї теми.

Як налаштувати Face ID на iPhone

Налаштування iPhoneПароль iPhoneНалаштування ідентифікатора обличчя iPhone

Налаштування ідентифікатора обличчя дуже просто. Коли ви вперше ввімкнете iPhone, сумісний з Face ID, він запропонує вам встановити Face ID як частину основного процесу налаштування. Це передбачає повільне обертання голови по колу, щоб захопити різні кути та контури вашого обличчя.

Це потрібно зробити двічі, але це дуже простий процес, який не повинен забирати багато часу. Тим не менше, переконайтеся, що ніщо не заважає вашому обличчю, коли ваш iPhone сканує його. Окуляри (не сонцезахисні окуляри) та контактні лінзи - це нормально, але все інше - включаючи маску для обличчя - буде заважати процесу.

Якщо припустити, що ви вирішили не налаштовувати Face ID під час початкового процесу запуску, ви можете альтернативно налаштувати його, перейшовши до налаштувань. Йти до Налаштування> Ідентифікатор обличчя та пароль. Потім вам потрібно буде ввести свій пароль. Після цього торкніться Налаштування ідентифікатора обличчя. Далі, розташувавши обличчя перед iPhone і тримаючи його вертикально, торкніться Розпочати.

Як і вище, далі вам доведеться повільно рухати головою по колу, а потім повторити вдруге. Після цього ви зможете розблокувати свій iPhone за допомогою Face ID.

Як використовувати Face ID на iPhone

Як використовувати Face ID на iPhoneРозблокування ідентифікатора обличчя iPhoneГоловний екран iPhone

Якщо налаштувати Face ID на вашому iPhone просто, використовувати його ще простіше. Просто підніміть або торкніться, щоб розбудити iPhone. Далі подивіться на свій iPhone. Ви побачите, як маленький значок замка розблокується. Коли це станеться, проведіть пальцем вгору від нижньої частини екрана, щоб відкрити свій iPhone.

Це воно. Однак, якщо ваш iPhone не впізнає вас (з якоїсь причини), ви все одно можете розблокувати його, ввівши замість цього свій пароль. Просто проведіть пальцем угору від нижньої частини екрана, і якщо ідентифікатор обличчя не спрацює, вам буде запропоновано ввести пароль.

Корисно, ви можете використовувати Face ID на iPhone не просто для його розблокування, а й для підтвердження покупок. Наприклад, якщо на вашому iPhone налаштовано Apple Pay, ви можете використовувати Face ID для підтвердження покупок, зроблених з його допомогою. Ви йдете доНалаштування> Ідентифікатор обличчя та пароль, то переконайтесь, щоApple Pay натискається. Ви також можете зробити це з покупками iTunes та App Store: перейдіть до Налаштування> Ідентифікатор обличчя та парольще раз і проведіть повзунком до iTunes & App Storeв зелене положення.

Якщо Face ID увімкнено для покупок в App Store, вам буде запропоновано двічі торкнутися кнопки Side на iPhone під час покупки додатків. Потім активується Face ID, який вимагатиме від вас перегляду вашого iPhone. Те саме стосується покупок, здійснених за допомогою Apple Pay, хоча в цьому випадку вам доведеться тримати свій iPhone близько до платіжного терміналу після використання Face ID.

Альтернативні види та увага

Існує кілька коригувань налаштувань Face ID, щоб він працював ефективніше для вас, залежно від ваших потреб.

По-перше, ви можете вимкнути функцію Вимагати уваги для Face ID. Вимкнення цього означає, що вам не потрібно дивитись прямо на свій iPhone, щоб розблокувати його за допомогою Face ID. Якщо це звучить як те, що може бути для вас корисним, перейдіть до Налаштування> Ідентифікатор обличчя та пароль. Далі торкніться повзунка дляВимагати уваги для ідентифікатора обличчя, так що він вимкнеться.

Пов’язано з цим, ви також можете вимкнути функції з урахуванням уваги. Вони використовують Face ID для активації низки тонких автоматичних функцій, таких як розширення сповіщення на екрані блокування, коли ви дивитесь на свій iPhone. Знову йдиНалаштування> Ідентифікатор обличчя та парольщоб деактивувати (або знову активувати) це.

Нарешті, ви можете налаштувати альтернативний вигляд Face ID. Це дозволяє комусь іншому використовувати Face ID з вашим iPhone або дозволяє сканувати себе вдруге, якщо у вас є тенденція рости, а потім голити бороди, наприклад. Ми написали окрему статтю про те, як це зробити, але знову ж таки, ви можете просто перейти доНалаштування> Ідентифікатор обличчя та пароль, де ви знайдетеНалаштуйте альтернативний виглядваріант.

Останні повідомлення