Як отримати посилання на першій сторінці Reddit

Жодне місце в створеній користувачем Інтернеті не є таким бажаним, ніж головна сторінка Reddit. Цифровий дім далеко від дому для десятків мільйонів людей щомісяця, Reddit допомагає формувати новини, запускати меми, створювати знаменитостей за одну ніч та змінювати світ на диво значущими способами. Тож не дивно, що подання посилання на Reddit, що може зробити кожен, є одним із святих Граалів досягнень Інтернету. Так само це теж досить складно. І жодне керівництво - ні те, ні інше подібне - не гарантує успіху. Але ці поради повинні допомогти вам досягти вершини, так чи інакше.

Reddit 101

Reddit працює в основному так: Користувачі посилають посилання на різні спільноти, які називаються "підредагування". Практично для всього є підредакти. Картинки, відео, політика, новини, смішні - це найочевидніші. Але існують підредакти (коротше просто «реддіти») для під-підгруп. Подумайте про щось, і, мабуть, для цього є підредактоване. А якщо ні, ви можете створити його самостійно.

Після того, як посилання надіслано, інші користувачі можуть “проголосувати” або “проти” за посилання. Вони також можуть прокоментувати посилання. Представлені дописи зростають або падають залежно від кількості голосів за, які додають до загальної оцінки “карми” посту, проти кількості відхилень, які віднімаються від загальної оцінки. Користувачеві, який подає допис ("ОП", як це називають круті діти в Інтернеті), присуджується сукупний бал "карми" за всі дописи, які він або вона подає до Reddit.

Примітка: Карма не має значення, і отримання карми не полегшує вашим дописам потрапляння на першу сторінку.

Щоб пост мав шанс на успіх, він повинен спочатку отримати якнайшвидше перші 10 голосів проти (сподіваємось, без занадто великої кількості голосів проти). Як пояснює Амір Саліхефендіч, засновник фірми Doist, що займається розробкою додатків для продуктивності, у корисному дописі в блозі: "Перші 10 голосів" за "мають таку ж вагу, як і наступні 100 голосів, які мають таку ж вагу, як і наступні 1000, тощо ..." Також, новіше дописи зростають швидше, ніж старіші дописи з такою ж увагою користувачів. Іншими словами, чим швидше ви зможете отримати голоси "за", тим краще.

Поглиблене пояснення алгоритму ранжирування Reddit прочитайте тут.

Коментарі також можуть бути проти або проти, і кожен користувач отримує бали карми коментарів, що окремо від балів подання карми. Алгоритм коментарів був дітищем карикатуриста XKCD Рендалла Манро, і ви можете прочитати про це детально тут.

Для багатьох читання та написання коментарів є найприємнішою частиною Reddit, більше, ніж отримання посилання на першій сторінці. Але це вже зовсім інший звір, тож нам доведеться залишити цю майстерність на інший день. Однак я скажу, що важливо читати та писати коментарі, щоб освоїти гру Reddit, хоча б для того, щоб краще зрозуміти спільноти, з якими ви перебуваєте, що допомагає на цілій першій сторінці. Ну.

Навігація на першій сторінці

Дописи з найбільшою кількістю голосів "за" в кожному підредагуванні можуть піднятися на бажану першу сторінку. Але не всі “редитори” обов’язково побачать вашу публікацію. Кожен редактор може налаштувати свої передплатні підписки, тому на першій сторінці відображатимуться лише теми, які вона хоче бачити. Редактори можуть додавати або віднімати скільки завгодно субредітів зі свого списку підписок, скільки їм заманеться. Користувачі, які не ввійдуть у Reddit (або просто не налаштовують свої списки підредагувань), побачать головну сторінку за замовчуванням, яка складається з публікацій багатьох найпопулярніших спільнот всесвіту Reddit. Щоб переглянути найпопулярніші публікації з усього Reddit разом, просто відвідайте Reddit.com/r/all, який місцеві жителі зазвичай називають “/ r / all”.

Правильність субредітування

Перший важливий крок до слави на перших сторінках - це правильне оформлення subreddit. Це може бути складно. Скажімо, наприклад, що у вас є кумедна картинка вашого чарівного кота. Це входить у / r / pics, / r / funny, / r / cats або / r / aww? Це залежить від вас - але правильна відповідь на це питання є ключовим фактором для створення успішного подання. Помиліться з цим абсолютно неправильно, і redditors відхилять ваше повідомлення до забуття.

Ваша найкраща ставка - спробувати підредагування, яке, на вашу думку, найбільше підходить. Якщо ваша публікація негайно отримала негативне голосування або хтось прокоментував, що ви поставили її не в тому місці, видаліть першу публікацію та спробуйте інший варіант. Як ви побачите, успіх на Reddit - це процес спроб і помилок - переважно помилок.

Переможний заголовок

Не менш важливим є ваш заголовок. Знову ж таки, немає жорсткого правила написання заголовка Reddit; різні субредіти та різні типи вмісту вимагають різного роду заголовків. Якщо ви подаєте милу картинку свого кота, який вдає, що читає книгу, це може бути настільки просто, як „містер Боянглз любить Толстого ". Якщо це новина, часто найкраще просто використати заголовок статті, яку ви подаєте, або цитату з статті, яка яскраво підсумовує ключовий момент. Якщо це зображення відрізаної козлячої голови, можливо, щось дотепніше дотепне.

Як і в більшості речей в Інтернеті, бути смішним чи розумним надзвичайно допоможе, особливо якщо ваш заголовок взаємодіє із вашим посиланням у жартівливій формі. Наприклад, заголовок цього допису - «Чудовий знімок магазину Apple на 14-й вулиці». Він був опублікований у / r / NYC, що означає, що це фото магазину Apple Inc. Але це не так. Це просто звичайна підставка для яблук. Помірно розумний, але за день він набрав понад 1000 голосів.

Види вмісту

Навіть якщо ви правильно зрозуміли підредагування та придумаєте гарний заголовок, ваша публікація нікуди не дінеться, якщо вміст, який ви подали, є подделе. Знову ж таки, „якість” публікації повністю залежить від того, до якого субредагування ви її надіслали. Але ось кілька загальних правил:

  • Старий вміст, який раніше публікувався в Reddit, часто отримує проти, особливо якщо він публікувався нещодавно або неодноразово протягом багатьох років. Знайдіть щось нове.
  • Оригінальний вміст - зроблене вами фото чи відео, зроблена вами річ, кумедна публікація від друга у Facebook - це все безпечні ставки.
  • Загальний вміст новин, як правило, підвищується на Reddit, лише якщо а) це перший звіт про новини, який подається у відповідний субреддит; і б) якщо публікація посилається на джерело, що заслуговує довіри.
  • Несуперечливі публікації - тобто зображення милих котів - мають більше шансів на успіх, оскільки вони рідше спонукають користувачів натискати стрілку вниз.
  • Звіти, які підтверджують погляд середнього редактора на світ - тобто дослідження показує, що піратство в Інтернеті насправді приносить артистам більше грошей, не менше - мають більше шансів, ніж ті, що засуджують ці погляди. (Дух.)
  • Дивовижні або неінтуїтивні точки зору, які могли б зацікавити певну громаду, добре працюють.
  • З мого досвіду, загальні статті "10 найкращих" стилів, як правило, не працюють добре. Я б не витрачав на це час.
  • Бути підлим чи поблажливим - це справжня азартна гра; легким та розумним краще.
  • Смішне - це завжди добре. (Як і жартівливі комікси, милі тваринки, нові мультфільми XKCD, випадкові вчинки доброти, нові статті від The ​​Onion та фотографії привабливих жінок, що роблять непристойні речі).
  • Не відлічуйте чогось лише тому, що це дивно; Одного разу я отримав зображення чашки, повної кліщів, яку я витягнув з собаки на першій сторінці. Зауважте, що у нього більше 322 000 переглядів - чашка кліщів. Піди розберися…

В основному, якщо вам буде цікаво натрапити на частину вмісту під час перегляду Reddit, є велика ймовірність, що це зробить і інші редактори.

Час дня

Іншим аспектом, який слід врахувати, є час доби, коли ви подаєте свою публікацію. Reddit - це глобальна спільнота, але значна частина аудиторії базується в США. Якщо ви подаєте щось у пікову годину перегляду (наприклад, вранці або ввечері за час Східного узбережжя), більше людей буде готово проголосувати або проти. І ви, ймовірно, будете конкурувати з більшою кількістю користувачів, які намагаються привернути увагу до своїх публікацій.

Хостинг зображень: Imgur увесь шлях

В Інтернеті є маса послуг з розміщення зображень. Але той, який ви хочете використовувати для публікацій Reddit - це Imgur. Його створив редактор для спільноти Reddit. І, принаймні на даний момент, це одне з небагатьох, кому громада в цілому довіряє. Отже, якщо ви хочете поділитися фотографією на Reddit, завантажте її в Imgur і перекладіть на неї.

Спробуйте, спробуйте ще раз

Як ви, мабуть, можете сказати, є багато сірої зони, коли справа стосується того, що робить, а що не літає на Reddit. І важливо пам’ятати, що багато з них залежить від випадковості; оскільки перші 10 голосів голосів найбільше впливають на ваші шанси на успіх на першій сторінці, ви перебуваєте на милості людей, які бачать це першим, що може змінюватися залежно від підредагування та часу доби. Тож якщо публікація не працює один раз, видаліть її та повторіть спробу в інший раз. Або налаштуйте заголовок, або перемістіть його до іншого підредагування, яке, можливо, краще підходить.

Іншими словами, станьте редактором. Дослідіть сайт. Дізнайтеся його шляхи. З’ясуйте, які жарти працюють, а які ні. Тоді спробуйте якнайкраще - це не має наслідків для провалу (крім почуття розчарування). За шість років, коли я активно працюю на Reddit, лише декілька моїх подань потрапили на першу сторінку. Більшість котиться в категорії 0-100 голосів. Тож розраховуйте на невдачу, і спробуйте, спробуйте ще раз.

Останні повідомлення