Ось як правильно чистити гранітні стільниці

Чиста гранітна стільниця evgenyb / 123RF Stock Photo Згідно з двома опитуваннями 2016 року, кухня - це кімната, в яку власники будинків, як правило, вкладають найбільше грошей, і це видно в декорі, який обирають люди. Останнім часом у кухонному декорі з’явилося багато нових тенденцій - від перероблених шаф до чорної нержавіючої сталі, але на столі все ще є класичний матеріал (або стійка): граніт. За останнє десятиліття граніт стає все більш популярним матеріалом стільниці в будинках. Навіть сьогодні граніт все ще є царем усіх кам’яних матеріалів, оскільки будівельники встановлюють камінь у 64 відсотках нових будинків. З великим каменем покладається велика відповідальність, тому новим власникам потрібно буде навчитися доглядати та чистити гранітні стільниці.

Власники будинків, які встановлюють нові гранітні стільниці на своїх кухнях, витрачають на камінь досить копійки, платячи за гранітні плити від 50 до 100 доларів за квадратний фут. Ви можете придбати ламіновану стільницю за частку від цієї ціни або навіть створити власну стільницю із штучного граніту.

Оскільки граніт дорогий, і ті, хто має гранітні прилавки, як правило, хочуть, щоб їхні кухні виглядали якнайкраще, догляд за гранітом та догляд є ключовими проблемами. Коли ваші гранітні прилавки виглядають у верхній формі, ваша кухня виглядає новішою. Ваші оновлені кухонні прилади та шафи також будуть виглядати набагато краще на кухні з блискучим гранітом, який належним чином підтримується. Якщо у вас є гранітні стійки або ви плануєте відремонтувати кухню, яка включає гранітні стільниці, перегляньте наш посібник, який пояснює правильний спосіб чищення та догляду за гранітом.

Крок 1:Переконайтеся, що ваша стільниця правильно герметична. Гранітні стільниці виготовлені з природного каменю, тому кожна окрема плита унікальна. Граніт відносно непористий, і багато виробників герметизують плити перед відправкою, але все одно слід періодично застосовувати герметик. Заводські герметики можуть прослужити багато років, залежно від рівня зношеності. Щоб перевірити та перевірити, чи не потребує герметизація вашої стільниці, зв’яжіться з виробником або проведіть простий тест на водяні кульки. Капніть кілька крапель води на свою стільницю, і якщо вона буде бісером, вашу стільницю не потрібно герметизувати. Якщо вода вбирається у ваш камінь або залишає водяний знак, вам потрібно запечатати лічильники.

Герметики бувають різних марок і типів, але герметики, якими ви можете розпорошуватись на своїх прилавках, такі як Granite Gold Sealer або Stone Care International Stone Spray-n-Seal, легко застосовувати належним чином.

Крок 2:Видаліть плями та водяні плями. Для плям на вашому граніті - кілець, темних плям або масляних плям - спробуйте використовувати припарки з харчової соди та води (зробіть пасту такою ж щільною, як тісто). Потім нанесіть суміш пасти на пляму. Накрийте пасту поліетиленовою плівкою і дайте їй постояти від 24 до 48 годин. Харчова сода може поглинути пляму з ваших прилавків.

Якщо це не допомогло, спробуйте посипати кукурудзяний крохмаль безпосередньо поверх плями. Накрийте його пластиком і почекайте кілька годин. Кукурудзяний крохмаль може всмоктувати залишки залишків плями. Деякі власники будинків також клянуться цими засобами для видалення плям: борошном, змішаним з посудомийним милом, спиртом, змішаним з водою (одна частина спирту на вісім частин води), харчовою содою, змішаною з водою і трохи перекису водню, та формувальним гіпсом, змішаним з харчовою содою .

Крок 3:Очистіть стільниці. Очистіть свої прилавки розчином, що складається з теплої води та м’якого мила для посуду, що не містить жодних кислих компонентів (таких як аромати чи екстракти лимона або цитрусових). За допомогою м’якої тканини протирайте прилавки мильним та водним розчином, а також часто прополіскуйте тканину під час чищення прилавків.

Закінчивши протирання лічильників, повністю висушіть їх м’якою тканиною, щоб не залишати воду на них занадто довго і не утворювати плями від води.

Крок 4: Посильте свої стільниці. Щодня використовуйте суху тканину з мікрофібри. Ви також можете застосовувати гранітний лак, наприклад Rock Doctor Granite Polish або Granite Gold Polish, щоб періодично робити, щоб ваші прилавки справді блищали.

Поради

  • Для регулярного щоденного прибирання не потрібно купувати спеціальний миючий засіб з граніту. Ви можете, якщо хочете, але це не потрібно. Мило і вода зроблять трюк, і це заощадить вам гроші.
  • Уникайте використання відбілювачів, аміаку, подушок для чищення або будь-яких інших жорстких, абразивних чи кислих чистячих засобів на ваших гранітних стільницях.
  • Використовуйте обробні дошки, підставки та підставки для запобігання забрудненню їжі, кільцям та зміні кольору. Граніт може забруднитися, якщо ви дозволите їжі або рідині на ньому сидіти, особливо речі, що містять олію (наприклад, тісто для випічки або лосьйон) або продукти та рідини, які містять яскраві барвники (наприклад, ескімо). Ніхто не хоче плям на стільницях у своїй великій, красивій оновленій кухні.

Останні повідомлення