Як створити вигляд "дівчинки VSCO" за допомогою VSCO та інших програм для фільтрування

На сьогоднішній день ви, напевно, чули про феномен “VSCO Girl” - тенденція, яка, здавалося б, з’явилася з нізвідки протягом весни та літа 2019 року. Якщо ні, то ось 411: “Дівчина VSCO” - жінка Gen Z хто віддає перевагу особливому способу одягатися та говорити поряд з деякими конкретними продуктами та обладнанням, що проектують унікальний стиль.

Ми продовжуватимемо розповідати вам, як саме можна досягти цього особливого стилю, оскільки справжні дівчата VSCO у прямому ефірі вже деякий час роблять ці почесті. Тут ми зупинимося на ще одній улюбленій програмі VSCO Girl: програма для фотографій VSCO, яка об’єднує все це - звичайно, для The Gram. Завдяки простим інструментам редагування на основі фільтрів, такі програми, як VSCO, пропонують безліч унікальних стилів для нанесення на ваші фотографії та дозволяють зробити це за кілька швидких натискань.

Незалежно від того, чи прагнете ви дівчиною VSCO, чи просто мочите ноги за допомогою редагування фотографій, ось все, що вам потрібно знати про освоєння VSCO, та деякі альтернативні програми, які ви можете розглянути.

Що таке VSCO?

VSCO (скорочення від Visual Supply Company, що базується в Окленді, штат Каліфорнія, і вимовляється як «Visco») - це популярний додаток для фотографій для iOS та Android, запущений у 2011 році, який прославився своїми фільмографічними попередньо встановленими фільтрами. Існує також аспект соціальних медіа, але додаток виривається із типової структури таких платформ під тиском завдяки новому та не загрожуючому підходу до селфі, соціальних медіа та фотографії - і багато хто до нього стикається.

VSCO висвітлює дві речі: чудові фотографії на основі фільтрів, які дозволяють створювати прекрасні портрети себе, сім'ї та друзів, а також спокійну, несудиму присутність у соціальних мережах, яка уникає конкурсу популярності під тиском "лайки", штучних налаштувань та суджень. У стрічці VSCO ви подаєте свою фотографічну вдячність, стежачи за цим фотографом - жодних вподобань та коментарів. Хоча VSCO продовжує орієнтуватись на молодіжний ринок у своєму недавньому аналоговому фільтрі для Snapchat, VSCO призначений не лише для дівчат VSCO.

Для творчих фотографів будь-якого віку та статі, які знімають портрети себе чи інших, VSCO може допомогти вам почати створювати чудові образи. Тепер, для допитливих VSCO, ось нижча частина програми, яку можна використовувати як на iPhone, так і на iPad, а також на різних пристроях Android.

Як користуватися VSCO

Перше, з чим ви стикаєтесь при запуску VSCO на будь-якій платформі, - це стрічка користувача, де з’являється величезна різноманітність фотографічних стилів та об’єктів. Швидкий прокручування відкриває величезний набір об’єктів, пейзажів та фотоконцептуального мистецтва - і так, селфі та портрети. Вкладка Discover, яка розбита на такі категорії, як Вода, Людство, Сонце і Тінь, Жадоба Пристрастей, Стиль та Одиночне, дозволяє обрати образи, з яких Ви хочете черпати натхнення для власного стилю, що з’являється. Ви навіть можете поділитися своїми фотографіями для курації VSCO.

VSCO випускається у безкоштовній версії разом із підписками вартістю 5 доларів на місяць або 20 доларів на рік. Безкоштовний VSCO надає вам 15 пресетів, тоді як підписка пропонує більше 200. Підписка також розблоковує розширені інструменти редагування, такі як HSL, межі, редагування відео, виклики та поради щодо фотографії, як найкраще користуватися програмою. Пресети ідентифікуються за допомогою загадкових комбінацій букв-цифр - живий фільтр C1 видається особливо улюбленим натовпом VSCO Girl.

як бути дівчиною vsco vscogirl3як бути дівчиною vsco vscogirl5як бути дівчиною vsco vscogirl4як бути дівчиною vsco vscogirl6

Ви можете переглянути попередній перегляд кожного фільтра в сітці - до трьох на рядок - і класифікувати їх за вибраним, нещодавнім, для цієї фотографії, теплим, прохолодним, яскравим, чорно-білим та ін., Тому вам не доведеться перебирати сотні варіацій, щоб знайти правильний вигляд. Навіть якщо ви не виділили грошей на підписку, VSCO показує попередній перегляд усіх фільтрів і навіть дозволяє їх коригувати, щоб переконатися, що якщо ви вирішите заплатити за програму, ви точно знаєте, що отримуєте. Ви також можете записатися на безкоштовну семиденну пробну версію.

Якщо ви дійсно хочете створити альтернативні вигляди для своїх фотографій, 15 попередньо встановлених налаштувань не збираються вирізати це. Хоча безкоштовні пресети поєднуються з комбінаціями цифр, багато платних пресетів названі на честь певних історичних фільмів та плівкових фільмів. Наприклад, KT32 - це плівка Kodak T-MAX 3200, тоді як KU4 - Kodak GC / Ultramax400. Інші бренди фільмів, представлені в колекції VSCO, - Fuji, Agfa та Ilford. Отже, у додатку VSCO теж проводять урок історії - хоч і тонко.

Ось як розпочати роботу з безкоштовною версією:

  • Запустіть VSCO із піктограми на мобільному пристрої.
  • Торкніться піктограми Studio (тієї, що знаходиться посередині), а потім торкніться знака "Плюс" у верхньому правому куті, щоб імпортувати фотографію у VSCO з вашої камери або галереї.
  • Торкніться фотографії, над якою ви хочете працювати, а потім натисніть кнопку Редагувати (друга зліва), щоб перейти до попередньо встановленого модуля. Натисніть кнопку Попередньо встановлені, щоб отримати параметри перегляду: Усі попередньо встановлені налаштування розташовані внизу екрана, набори з трьох, чотирьох або одного перегляду фотографії.
  • Ви можете застосувати попередньо встановлену настройку відразу, або по черзі, торкнувшись кнопки Редагувати, щоб отримати доступ до інструментів редагування на основі повзунка, таких як Експозиція, Контраст, Налаштування, Різкість, Насиченість, Баланс білого та інші звичні настройки, перш ніж застосовувати пресети.
  • Застосувати пресети - ви можете переглянути своє зображення із застосованими зразками пресетів. Ви можете негайно застосувати будь-який вільний фільтр. Також з’являться пресети, доступні за передплатою, щоб ви могли бачити, як вони виглядатимуть, але ви не зможете застосувати їх, поки не підпишетесь.
  • Створюйте власні попередньо задані рецепти. Третя кнопка внизу дозволяє абонентам створювати власні попередньо встановлені редагування для збереження та застосування до майбутніх фотографій.
  • Зберігайте та діліться у власній соціальній стрічці VSCO, створюйте журнал, публікуйте в Instagram або зберігайте у своєму рулоні камери.

VSCO - це швидкий і простий мобільний додаток, який пропонує щедру безкоштовну версію, але якщо ви маєте намір створити унікальні та красиві попередньо встановлені фотографії, передплата стане в нагоді. Але поспішати нікуди. Ви все ще можете застосовувати різноманітні редагування, а також регулювати інтенсивність фільтрів, щоб отримати багато унікальних ефектів.

iOS Android

Альтернативи VSCO

Хоча VSCO цього року набуває все більшої популярності, частково через шум VSCO Girl, це не єдиний гравець у грі. Заздалегідь встановлені мобільні фоторедактори, такі як RNI, CameraBag та інші, пропонують безліч варіантів цієї теми.

RNI фільми

як бути дівчиною vsco rni4як бути дівчиною vsco rni5як бути дівчиною vsco rni6

RNI (Really Nice Images) - це фільморедактор на основі фільмів, який має на меті імітувати вигляд аналогового фільму для ваших цифрових зображень. Він робить це, оцифровуючи аналогові слайди та негативи, а потім вбудовуючи профілі в додаток для мобільних шутерів. Він відтворює справжню витонченість плівки, чітку точність, поділ кольорів, відтінки шкіри та текстуру зерна. Він містить негативні, слайди, миттєві, чорно-білі та старовинні категорії та пропонує безкоштовні фільтри для плівки з додатковими пакетами фільтрів, які ви можете придбати пізніше.

Також є безліч інструментів коригування зображення, що дозволяють обрізати та обертати, змінювати яскравість, контрастність та колір, підсилювати тіні та світлі місця або додавати віньєтку або реальну плівку. Він навіть підтримує фотографії RAW. Закінчивши редагувати свої фотографії, ви можете поділитися ними з Instagram, Facebook або Twitter безпосередньо з програми. RNI доступний лише для iPhone, але App Apk доступний для Android, якщо ви кмітливі і хочете достатньо завантажити його на пристрій Android.

RNI фільми

CameraBag Mobile 3

як бути дівчиною vsco cb2 - -як бути дівчиною vsco cb3 - -як бути дівчиною vsco cb9

CameraBag Mobile 3 - це ще одна альтернатива, яка розміщує фільтри у вертикально прокручуваному списку на всю ширину, який ви можете легко прокручувати та переглядати, як буде виглядати ваша фотографія з кожним застосованим фільтром. Ви можете скласти фільтри, призначивши фільтр базовим, щоб наступні фільтри базувались на ефекті базового фільтра, а не лише на оригінальній фотографії. Кнопки зірочки та стрілки сортують ваші фільтри, тому ваші улюблені образи завжди відображаються у верхній частині списку. Процес починається заново з кожним фото. CameraBag також пропонує традиційні засоби редагування для обрізки, експозиції, тіней, півтонів, світлих тонів та іншого, в комплекті з регулюванням повзунка. Коли вас влаштовує остаточне редагування, ви можете використовувати додаток, щоб ділитися безпосередньо з акаунтами в соціальних мережах. Він доступний лише для iPhone.

CameraBag Mobile 3

Що в імені?

Незалежно від того, чи є ви початківною дівчиною VSCO, чи просто мочите ноги за допомогою редагування фотографій, редагування фотографій на основі фільтру може взяти будь-який портрет, пейзаж або абстрактну тему та оживити її завдяки альтернативному духу історичного фільму, старовинного забарвлення, або ретельно нанесене зерно, серед інших змін. Який би додаток чи естетику ви не вибрали, ви обов’язково зробите фотографії на новий рівень за допомогою цих програм на основі фільтрів.

Останні повідомлення