Ось усе, що потрібно знати, щоб грати в тетріс у прайм-тайм

Тетріс, одна з найдавніших і найулюбленіших ігор-головоломок, коли-небудь, знову змінилася у часі. N3twork, компанія, яка стоїть за офіційним мобільним додатком гри, оновила його та додала щоденне ігрове шоу з названими грошовими призами Тетріс Праймтайм.

З моменту свого створення в 1984 році російським інженером-програмістом Олексієм Паджітновим у 1984 році, Тетріс був опорою для ігрових приставок та комп'ютерів покоління за поколінням. Він був відомий у комплекті з першим Game Boy від Nintendo в 1989 році. Він також доступний у версії Battle Royale, де 100 гравців стають останніми гравцями.

На сьогоднішній день гра продана близько 202 мільйонів копій, і щоденне мобільне ігрове шоу, здається, її популярність буде продовжуватися. Ось все, що вам потрібно знати Тетріс Праймтайм.

Як працює Tetris Primetime?

ПРАЙМ-тайм розбивається на приурочені раунди, і кожен з них має забитий гол. Гравець повинен досягти мети, щоб перейти до наступного раунду. Якщо гравець забиває гол, перш ніж таймер закінчиться, він вводить "Час шаленства!" бонусний режим, який дозволяє гравцеві набирати подвійні очки.

Якщо гравець не забиває гол, він може продовжувати грати, але до своєї гри він додасть "сміття". Частину сміття можна прибрати, а іншу - ні.

Якщо гравець переживає всі раунди, він стає переможцем і складає остаточну таблицю лідерів. Навіть якщо гравці не просунуться так далеко, вони все одно можуть виграти трохи грошей.

Як мені грати в Tetris Primetime?

Ви можете зіграти в нову гру, завантаживши її безкоштовно як для Android, так і для iOS. Доступні чотири режими гри: Solo Marathon, Tetris Together, Tetris Royale та Tetris Primetime.

Виберіть Primetime, і ви вже в дорозі.

Коли я можу грати в Tetris Primetime?

Гра транслюватиметься щовечора о 19:30. у 16 країнах (Австралія, Нова Зеландія, Ірландія, Іспанія, Швейцарія, Бельгія, Швеція, Норвегія, Південна Африка, Росія, Чилі, США, Канада, Великобританія та Німеччина), з планами додати ще більше в майбутньому.

19:30 час початку буде базуватися на "прикордонних містах", таких як Нью-Йорк, Москва, Берлін, Лондон та Перт, Австралія. Гравці стартуватимуть за цими часовими поясами.

Які призи в Tetris Primetime?

Щовечора гравці мають шанс виграти частину призового фонду в 5000 доларів. Щоб виграти реальні гроші в грі, вам потрібно бути старше 18 років і грати в регіоні, який дозволяє грошові призи. Розіграші призів існують у трьох формах: проходження певного раунду, проходження його до кінця та виграш, або досягнення вище певного рівня в таблицях лідерів.

Призи будуть оголошені до початку гри кожного дня, і чим довше ви виживете, тим більше грошей ви зможете виграти.

Хто веде нічне шоу Tetris Primetime?

Новозеландський актор Міллен Бейрд - ведучий нічного шоу, в якому будуть представлені анонси гри цієї ночі, а також основні моменти найкращих вистав дня.

Останні повідомлення