Як зробити канал YouTube за кілька коротких кроків

KaufDex / Pixabay KaufDex / Pixabay

Як провідний веб-сайт у світі для обміну відео, YouTube залучає усіх - від найбільших розробників онлайн-контенту до тих, хто просто хоче поділитися кількома своїми кліпами з друзями та родиною. Незалежно від того, намагаєтесь ви стати наступним Певдіпі чи керуєте особистим шафкою для зберігання відео, усі починають з одного місця. Ви повинні знати, як створити канал YouTube.

На щастя, Google за ці роки полегшив та спростив цей процес, тому ви можете виконати лише кілька швидких кроків, і ви в найкоротші терміни почнете працювати.

Коли ви все налаштуєтесь, якщо ви хочете навчитися передавати ігри на своєму каналі, ось наш посібник, щоб розпочати.

Створення облікового запису YouTube

Ви не можете мати канал YouTube без облікового запису YouTube. Якщо у вас він вже є, тоді ви можете просто увійти в систему та перейти до наступного розділу, але для тих, хто цього не робить, дотримуйтесь цих простих кроків

Крок 1: Перейдіть на домашню сторінку YouTube і натисніть кнопку "Увійти" у верхньому правому куті.

JonMartindale / DigitalTrends

Крок 2: Якщо у вас вже є обліковий запис Google, вітаємо, у вас також є обліковий запис YouTube! Увійдіть до нього та перейдіть до наступного розділу. В іншому випадку натисніть "Додаткові параметри", а потім "Створити обліковий запис".

JonMartindale / DigitalTrends

Крок 3: Заповніть відповідну інформацію на сторінці налаштування облікового запису та натисніть кнопку «Наступний крок».

JonMartindale / DigitalTrends

Крок 4: Якщо Google просить вас, підтвердьте свій обліковий запис за допомогою мобільного. Після завершення вас слід перейти на екран привітання.

JonMartindale / DigitalTrends

Крок 5: Поверніться на домашню сторінку YouTube. Ви повинні автоматично увійти в систему, але якщо ні, натисніть кнопку «Увійти» у верхньому правому куті ще раз і введіть відповідні дані для входу.

Пов’язаний вміст

  • Як завантажити музику з YouTube
  • Як завантажити відео Vimeo
  • Найбільші канали YouTube

Створення каналу YouTube

YouTube дуже прагне надати всім канал YouTube, навіть якщо вони планують лише розміщувати коментарі з ним. Це означає, що якщо ви спробуєте щось зробити на YouTube, вам буде запропоновано це зробити. Найпростіший спосіб це зробити, хоча виконується нижче.

Крок 1: Натисніть кнопку завантаження (стрілка вгору з рядком під ним) у верхньому правому куті.

JonMartindale / DigitalTrends

Крок 2: Вам з’явиться запит із проханням підтвердити своє ім’я та відобразити зображення. Ви можете залишити їх такими ж, як і ваш обліковий запис Google, але якщо ви хочете залишитись анонімним на своєму каналі YouTube, ви можете ввести будь-яку потрібну інформацію.

Крок 3: Хорошою ідеєю є ознайомлення з умовами використання YouTube, коли ви тут, щоб ви знали, на що реєструєтесь. Закінчивши, натисніть кнопку «Створити канал».

JonMartindale / DigitalTrends

Це воно! Тепер у вас функціонує канал YouTube. Тепер ви можете публікувати відео та працювати на шляху до Інтернету - чи просто демонструвати свою кішку. Гей, іноді це одне й те саме.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found