Як видалити Tinder та Ваш обліковий запис Tinder

За даними Pew Research, п’ятнадцять відсотків дорослих американців у певний момент свого життя використовували сервіс онлайн-знайомств, щоб знайти любов (або похоть), причому багато хто звертався до сумнозвісної програми для знайомств / підключення Tinder. До 2014 року - лише через два роки після первинного запуску - Tinder охопив понад 50 мільйонів користувачів і реєстрував мільярд «ударів» на день, і ця кількість продовжує зростати. Tinder змінив сучасні знайомства.

Звичайно, з цього додатка вийшло безліч успішних стосунків та приємних сексуальних контактів, але Tinder не позбавлений проблем. Починаючи від поверхневих зустрічей, які мають значення для особистості, до проблемних ділових практик, до безлічі невідповідних повідомлень та фотографій, деякі користувачі можуть шукати стрибків або спробувати щастя на знайомствах з IRL.

Простого видалення програми буде недостатньо, щоб назавжди позбутися Tinder, незалежно від того, що хтось вам сказав. Якщо ви готові назавжди попрощатися зі своїми матчами та повідомленнями, вам потрібно буде видалити свій обліковий запис Tinder. Ось як:

Видалення з програми

Крок 1. Відкрийте додаток і торкніться значка профілю у верхньому лівому куті екрана (це невеликий сірий або рожевий бюст). Виберіть Налаштування з отриманого екрана.

Крок 2. Прокрутіть вниз до кінця сторінки та виберіть Видалити аккаунт. Вам потрібно буде прокрутити повз кнопку виходу, символ полум’я та номер версії програми.

Крок 3.Далі вам буде надана можливість призупинити свій обліковий запис (що зробить його приватним для нових збігів, але збережіть свою інформацію, якщо захочете повернутися) або видалити його. Виберіть Видалити мій рахунок.

Крок 4. Потім додаток запропонує вибрати причину від’їзду, зокрема зустріч з кимось або просто пошук нового початку. Виберіть той варіант, який найкраще відповідає вашій ситуації.

Крок 5. Залежно від вашого вибору, вам може бути запропоновано надати додаткову інформацію. Ввівши це, натисніть Надіслати та видалити обліковий запис. Якщо ви бачите повідомлення "Обліковий запис успішно видалено", ви готові! Звичайно, ви можете ввійти ще раз, але вам потрібно буде створити новий обліковий запис - ви щойно видалили свій, пам’ятаєте?

Примітка. Якщо ви підписалися на Tinder Plus або Tinder Gold через третю сторону, видалення вашого облікового запису не обов'язково скасовує вашу підписку. Можливо, доведеться скасувати підписку на Tinder через Apple Store або Google Play.

Якщо ви вже видалили програму, у вас є два варіанти: завантажте програму ще раз і дотримуйтесь наведених вище інструкцій, або прокрутіть униз, щоб дізнатися, як видалити свій обліковий запис Tinder за допомогою веб-браузера.

Видалення з браузера

Крок 1. Зайдіть на веб-сайт Tinder за допомогою вибраного браузера та введіть свою реєстраційну інформацію, якщо ви ще не ввійшли в систему.

Крок 2. Виберіть Мій профіль поруч із вашим зображенням профілю у верхній лівій частині екрана.

Крок 3. Прокрутіть униз меню в лівій частині екрана. Виберіть Видалити мій рахунок знизу.

Після підтвердження вас буде перенаправлено на домашню сторінку, але більше нічого робити. Ви можете ввійти ще раз за допомогою свого номера телефону або облікового запису Facebook, але це створить новий обліковий запис.

Примітка. Якщо ви підписалися на Tinder Plus або Tinder Gold через третю сторону, видалення вашого облікового запису не обов'язково скасовує вашу підписку. Можливо, доведеться скасувати підписку на Tinder через Apple Store або Google Play.

Хочете відключити ще більше? Ознайомтеся з нашими путівниками щодо видалення вашого Snapchat та видалення ваших облікових записів Facebook.

Останні повідомлення