Як не утилізувати старі дискети

"У мене є багато приватних даних на цих старих дисках, краще позбутися їх, щоб ніхто не бачив, що я роблю на своєму комп'ютері", - каже YouTube на початку свого відео.

З такими ярликами, як "пухнасте порно", це здається розумним кроком.

Однак його спосіб знищення вражаюче непристойний, оскільки вся колекція дисків опускається безпосередньо на обертальні леза перевернутої газонокосарки.

Відео є останнім із серії Чи буде косити? який, як випливає з назви, проходить за тим самим напрямком, що і більш відомийЦе змішається? канал, який останніми тижнями відзначив своє 10-річчя

Чи буде косити? відео насправді є роботою команди, яка стоїть за високошвидкісною камерою Chronos 1.4, яка цього тижня прорвала свою ціль Kickstarter протягом п'яти годин після потрапляння на сайт краудфандингу.

Відео висвітлюють вражаючі можливості сповільненої зйомки камери, яка може знімати майже 22000 кадрів в секунду.

Якщо вам вдається спостерігати, як диски розбиваються вщент, то вам також можуть сподобатися сповільнені кадри команди, на якій клавіатура комп’ютера приземляється на газонокосарку, або, особливо жорстока, цифрова камера.

Оглядаючи сцену після знищення дисків, YouTuber називає це "одним із найвидовищніших знімків, які ми зробили до цього часу, і, мабуть, на сьогоднішній день найбезпечнішим".

Відео закінчується зображенням металевої частини одного з дисків, вбудованих у дерев’яну дошку, і дуже чітко пояснює, чому «нікого не пускають у кімнату під час цього». Ні, люди, краще не пробувати це вдома.

Якщо у вас трапляються дискети, які ви хочете знищити, ось набагато розумніший метод.

Останні повідомлення