Як використовувати режим анонімного перегляду YouTube у програмі Android

Режим анонімного перегляду YouTube

Чим більше відео YouTube ви переглядаєте, тим більше служба розуміє тип вмісту, який вам подобається. Іноді ви не хочете, щоб певне відео впливало на ваші рекомендації, саме тому YouTube додав режим анонімного перегляду в програмі YouTube для Android.

Ось що таке режим анонімного перегляду YouTube і як ним користуватися.

Що робить режим анонімного перегляду?

Як і режим анонімного перегляду у браузері Google Chrome, режим анонімного перегляду у програмі YouTube дозволяє переглядати приватно. Google не використовуватиме відео, які ви переглядаєте в режимі анонімного перегляду, для інформування про рекомендації щодо відео, а також переглянуті відео не відображатимуться у вашій історії пошуку чи історії переглядів. Коли ви закриваєте режим анонімного перегляду, вся ваша діяльність видаляється, і ви можете повернутися до перегляду YouTube через свій обліковий запис Google.

Коли ви відкриваєте режим анонімного перегляду, ви можете побачити рекомендації щодо відео, які вас не цікавлять. Це пов’язано з тим, що коли ви перебуваєте в режимі анонімного перегляду, Google не використовує попередні дані пошуку, щоб інформувати рекомендації - він показує відео, які цього дня набувають популярності. Іншими словами, використання режиму анонімного перегляду - це все одно, що користуватися YouTube, не входячи в систему.

Ця функція не просто зручна, коли ви не хочете, щоб певна тематична тема переповнювала ваші рекомендації щодо відео, але й коли ви передаєте телефон дитині, щоб вона могла переглядати відео YouTube на вашому телефоні. Таким чином, у вас не буде з’являтися мультфільмів у вашій стрічці.

Як увімкнути режим анонімного перегляду YouTube

як увімкнути режим анонімного перегляду YouTube 1як увімкнути режим інкогніто на YouTube 2як увімкнути режим інкогніто YouTube 3як увімкнути режим інкогніто на YouTube 4

Активувати та деактивувати режим анонімного перегляду YouTube дуже просто.

  1. Переконайтесь, що у вас є остання версія програми YouTube, відкривши Google Play Store, торкнувшись значка меню гамбургера у верхньому лівому куті, натиснувши Мої програми та ігри, а потім натисніть будь-який Оновити все або Оновлення поруч із додатком YouTube.
  2. Відкрийте програму YouTube.
  3. Торкніться зображення профілю свого облікового запису у верхньому правому куті екрана.
  4. Торкніться Увімкніть режим інкогніто.

Тепер ви зможете переглядати в режимі анонімного перегляду. Коли ви закінчите перегляд і хочете повернутися до свого облікового запису, знову натисніть на зображення профілю свого облікового запису та торкніться Вимкніть режим інкогніто.

Наразі ця функція недоступна на iOS, але, можливо, вона з’явиться найближчим часом.

Останні повідомлення