Як отримати повідомлення iMessages в Android - TheUnlockr

Перейдемо до суті: тепер ви можете отримувати iMessages на своєму пристрої Android! Завдяки хитрому 16-річному розробнику ви можете надсилати та отримувати повідомлення iMessages за допомогою платформ iOS та Android. Для цього програма обміну повідомленнями WeMessage використовує ваш Mac як проксі-сервер, дозволяючи йому надсилати повідомлення через сервери обміну повідомленнями Apple безпосередньо на ваш телефон.

Протягом багатьох років існували подібні програми, які намагалися вирішити проблему підключення користувачів Android до їхніх друзів, які займаються спортом iPhone, за допомогою різних хакерів та експлойтів, але більшість, якщо не всі, в кінцевому підсумку закрили через порушення умов та послуг Apple. Технологія, яка стоїть за WeMessage, не суперечить жодній із поточних політик Apple, однак, із цим фокусом пов’язаний невеликий підступ - для його використання вам знадобиться Mac.

Щоб отримувати iMessages на вашому пристрої Android, вам потрібно мати Mac, який постійно ввімкнено та прив’язано до вашого телефону. Ось як це зробити.

Налаштування WeMessage на вашому комп’ютері

Почнемо спочатку з комп’ютерної сторони. По-перше, спочатку потрібно переконатися, що на вашому комп’ютері MacOS встановлено Java. Швидше за все, у вас вже є Java, але якщо ні, ви можете завантажити її безкоштовно з веб-сайту Oracle. Після встановлення вам потрібно дозволити Terminal вносити зміни у ваш комп’ютер. Terminal - це програма командного рядка, яка за замовчуванням попередньо встановлюється на вашому Mac, тому будьте впевнені, що ми не робимо нічого шаленого. Ми просто надаємо утиліті трохи більше доступу.

Для цього перейдіть до Системні налаштування і виберіть Безпека та конфіденційність вкладку. Далі натиснітьКонфіденційність, виберітьДоступністьта клацніть піктограму замка в нижньому лівому куті вікна, що дозволить вам змінити налаштування. Потім введіть свій пароль, клацніть знак додавання та додайте термінал, який знаходиться під Програми в Комунальні послуги папку.

Далі вам потрібно буде завантажити WeServer, який буде виконувати роль моста між вашим комп’ютером і телефоном і дозволить вам отримати доступ до iMessage. Закінчивши, відкрийте файл .zip і виберіть "run.command". Якщо ви отримаєте повідомлення про те, що програма від “невідомого розробника”, зверніться до вашогоСистемні налаштування, виберітьБезпека та конфіденційність і перейдіть до розділуВкладка "Загальні". Потім натиснітьВідкрити в будь-якому випадкув правому нижньому куті - у розділі «Дозволити завантаження програм» - після чоговідчинено.

Після закінчення поверніться до терміналу. Програма відкриється, і вам буде запропоновано ввести адресу електронної пошти та пароль. Вам потрібно буде використовувати електронну пошту, пов’язану з вашим обліковим записом iMessage, але пароль не обов’язково повинен бути таким, який пов’язаний з вашим ідентифікатором Apple, а лише тим, який ви можете використовувати в додатку.

Після активації сервера вам потрібно буде з’ясувати, якою є ваша загальнодоступна IP-адреса, та налаштувати переадресацію портів на вашому маршрутизаторі. Найпростіший спосіб з’ясувати вашу IP-адресу - це ввести в Google “what is my IP”, однак процес переадресації портів залежить від типу маршрутизатора. У наведеному вище відео описано, як налаштувати переадресацію портів за допомогою маршрутизатора FIOS, але, можливо, вам доведеться провести деякі дослідження, щоб підключити ваш.

Після правильної настройки ми можемо звернути увагу на ваш телефон Android.

Налаштування WeMessage на вашому телефоні

Далі вам потрібно буде завантажити програму WeMessage на свій телефон. Він запитає вашу IP-адресу, електронну адресу та пароль, які повинні бути однаковими з тими, які ви ввели під час налаштування сервера на своєму комп’ютері. Також варто синхронізувати контакти між комп’ютером та телефоном, щоб вам не потрібно було запам’ятовувати номер телефону та адресу електронної пошти. Для цього натиснітьСинхронізувати контактиу верхньому лівому куті екрана. Потім на вашому комп’ютері з’явиться спливаюче вікно з проханням надати терміналу доступ до своїх контактів.

Торкніться знака додавання, щоб розпочати нову розмову, або виберіть один із параметрів зі списку бесід на головній сторінці. Однак пам’ятайте, що для використання програмного забезпечення вам потрібно тримати комп’ютер увімкненим, і вам потрібні як Термінал, так і iMessage. Якщо ви втратите це з’єднання, ви не зможете надсилати повідомлення, доки з’єднання не відновиться. WeMessage дійсно має функцію черги, яка зберігатиме ваші ненадіслані повідомлення, поки ви знову не з’єднаєтесь, але більше нічого не потрібно робити, крім підтримки зв’язку.

Тепер будемо сподіватися, що Google швидше, ніж пізніше представить свого конкурента iMessage, про який ходять чутки.

Девід Коген - постійний співробітник Digital Trends - веде TheUnlockr, популярний технічний блог, який фокусується на новинах, порадах та підказках, а також на новітніх технологіях. Ви також можете знайти його в Twitter, обговорюючи останні технологічні тенденції.

Останні повідомлення