Виклики крижаної бурі Fortnite: Як знищити золоті крижані скоти та вишукані крижані друзі - 7 сезон

Fortnite сезон сім продовжує барель вперед, коли ми наближаємося до його кінця. Однак Epic Games подбає про те, щоб вона вийшла з гуркотом, представляючи ще одну обмежену подію для гравців. Подібно до останніх 14 днів Fortnite минулого місяця, додатково до щотижневих, гравцям доступні завдання Fortnite Ice Storm, які потрібно виконати.

Більше покриття Fortnite

  • Наш центр Fortnite Guides: поради та підказки, посібники із завданнями тощо
  • Fortnite 7 сезон, посібник із викликів 6 тижня: Шукай холодних гномів
  • Fortnite V-Bucks використовується злочинцями для відмивання грошей
  • Оновлення «Fortnite» робить вас найнебезпечнішим сніговиком за всю історію
  • Для Netflix "Fortnite" на YouTube є більшою загрозою, ніж HBO

Нові випробування Крижаної бурі, як правило, обертаються навколо деяких нових крижаних ворогів, яких гравці повинні знайти і перемогти. Ці вороги - NPC, подібно до монстрів, з якими ви могли зіткнутися під час події Fortnitemares минулого Хеллоуїна. Найкраща частина цієї нової обмеженої події в часі полягає в тому, що вона має масу чудових нагород, які гравці можуть отримати за виконання своїх завдань.

Fortnite Пояснення викликів Крижаної бурі

фортнітна крижана буря кидає виклик золотим крижаним скотинам

Щодня до події Крижана Буря додаються нові виклики, і всі гравці можуть прийняти ці виклики, незалежно від того, є вони власником бойового пропуску сезону 7 чи ні. Це особливо важливо, тому що Ice Storm кидає виклик нагороджувати гравців досвідом, який можна використовувати для швидкого виходу та вищого рівня. Оскільки в сьомому сезоні Battle Royale залишилося кілька тижнів, кожен очко досвіду допоможе вам наблизитись до досягнення заповітного рівня 100 і отримати ексклюзивний легендарний скін Короля льоду.

Двома найбільшими проблемами, з якими гравці стикаються з проблемами в події льодовикової бурі, є дальнобійні крижані випробування та золоті крижані випробування. Ці два дуже схожі між собою, і хоча вони звучать просто, їх досить важко виконати. Перший виклик завдає гравцеві перемоги над 150 льодовиковими даремами, яких потрібно вбивати безліч ворогів. Завдання другого виклику - знищити 20 золотих крижаних скотів, які в даний час є найрідкіснішими та найважчими в грі. Що й казати, обидві проблеми легше сказати, ніж зробити.

Fortnite пояснили льодовикові нечисті

fortnite крижана буря кидає виклик золотим крижаним скотинам

Почнемо з більш легкого виклику, який вбиває льодовикових нечистів. Ці вороги є більш потужною версією заморожених ворогів-зомбі, з яких складається Крижаний легіон. Вони нерестяться в різних районах, де є крижаний черепок. Якщо ви проводили фортнемарес обмеженим часом, це вам буде надзвичайно знайомо.

Що виокремлює льодовикових дайменів, що відрізняються від звичайних, це те, що їх тіла світяться і трохи менше, ніж ваш середній льодовиковий тьоп. Крім того, як випливає з назви, вони здатні запустити на вас снаряди здалеку, що робить їх виведення набагато важче, ніж інших зосереджених в ближньому бою ворогів. Для цього виклику нам потрібно буде вбити принаймні 150 з них, щоб закінчити його.

Де знайти Fortnite дальні льодовикові нечисті

fortnite крижана буря кидає виклик золотим крижаним скотинам

Беручи до уваги, скільки є нечисті, ми рекомендуємо робити чергу в режимі загонів Крижаної Бурі, щоб Ви могли працювати з командою. На жаль, ви не можете виконати цей виклик у великих командних режимах, таких як Team Rumble, але команди все одно є хорошим режимом для їх виведення. Як ми вже згадували раніше, ці вороги нерестяться, коли поблизу є крижаний черепок.

Отже, щоб знайти льодяних вилазок дальності, ми рекомендуємо вам вирушити до найближчого крижаного черепка. На жаль, на відміну від виклику Fortnitemares, розташування крижаних осколків надзвичайно випадкове. На щастя, вони з’являються по всій карті Battle Royale, а не лише у засніженому південно-західному квадранті. Це тому, що вся карта Battle Royale тепер засніжена, включаючи ділянку пустелі на південному сході.

Схопіть своїх товаришів по команді і вирушайте туди, куди ви хочете. Ми рекомендуємо спробувати кілька із названих місць, які не є надзвичайно популярними, як-от Снобі Шорз, Плезант Парк, Одинокий будинок тощо. У цих менш відвідуваних районах вам не доведеться стикатися з такою кількістю ворожих гравців у грі, шукаючи крижаних друзів для цього виклику. Ми рекомендуємо запастися запасами, рушницями тощо, у зазначеному місці, а потім оглянути периметр району, щоб знайти поблизу осколки льоду.

Як вбити Fortnite дальні льодовикові нечисті

фортнітна крижана буря кидає виклик золотим крижаним скотинам

Крижані осколки - це величезні крихкі стовпи льоду, як на скріншоті вище. Коли ви наближаєтесь до крижаного черепка, льодовикові нечисті почнуть нереститися. Зазвичай ви побачите стандартного нечиста, стандартного грубого та пару льодяних нечистів. Далекокрилі льоди зустрічаються трохи рідше, ніж інші, тому для виконання цього завдання потрібна певна рішучість і терпіння.

Найкращим методом для вбивства льодовикових льодів є далекобійне зброя. Снайперські гвинтівки, штурмові гвинтівки з прицілом тощо, чудово підходять для виведення цих далеких ворогів, перш ніж вони зможуть вас вивести. Якщо у вас виникають проблеми з швидким вбивством цих ворогів, ми рекомендуємо спочатку вийняти звичайних нечистів, оскільки вони дадуть вам трохи щита за кожне отримане вбивство, що може захистити вас від льодовикових льодів. Обов’язково продовжуйте рухатись, оскільки вони будуть гнатися за вами, і ви не хочете, щоб вони ними перевантажені. Це швидко призводить до смерті.

Що стосується іншої зброї, яка найкраще підходить для вбивства льодовикових ударів, ми рекомендуємо також встановлену башту. Ця нерухома зброя чудово підходить для косіння нечистів, коли ви робите постріли з безпеки. Якщо у вас цього немає, будь-яка вибухова речовина, яку ви можете знайти, також чудова. Нещодавно випущений бум-бокс також чудово відволікає ворогів. Пам’ятайте, 150 крижаних льодів - це багато, тому для цього може знадобитися кілька матчів.

Де знайти золоті крижані скоти

фортнітна крижана буря кидає виклик золотим крижаним скотинам

Далі в цьомуFortnite Посібник із випробувань Ice Storm знищує золоті крижані скоти. Вам доручено вбити набагато менше цих людей; лише 20 з них. Однак це тому, що вони набагато потужніші, мають тонну здоров'я і їх набагато важче знайти. Вони є сильнішою версією стандартного брута, що височіє над іншими крижаними льодовиками і набагато ширше навколо.

Як і звичайний крижаний брут, вони мають багато здоров’я, але навіть більше, ніж середній крижаний брут. Вони відзначаються своїм яскраво-золотистим виглядом, тому ви точно не зможете пропустити їх, коли вони нерестяться. Як і крижані льодовики, ви можете знайти золоті крижані скоти майже з будь-якого крижаного черепка. Єдина проблема в цьому - це примусити їх нереститися.

Золоті крижані скоти, як правило, нерестяться в середині до пізніших ділянок матчу Королівської битви. В основному, коли є близько 50 гравців або менше. Радимо тим часом запастися та пройти до наступного кола, щоб провести час, поки ви чекаєте. Коли це приблизно половина матчу, саме тоді ми пропонуємо вам почати прямувати до крижаного черепка. Якщо золотий крижаний скот не швидко з’являється протягом хвилини, переходьте до іншого крижаного черепка.

Як вбити золотих крижаних скотів

fortnite крижана буря кидає виклик золотим крижаним скотинам

Припустимо, ви нарешті отримаєте золотий крижаний скот для нересту на крижаному черепку. Тут починається справжня забава. Ці гіганти мають масу здоров'я, яке вам доведеться пробити, щоб убити їх і виконати цей виклик. Ось чому важливо робити це із загоном, оскільки вбити його самостійно зовсім не просто.

Хоча триматися подалі від золотого крижаного бруду і атакувати здалеку порівняно легко, все одно доводиться одночасно боротися з іншими потенційними гравцями та звичайними крижаними друзями. Само собою зрозуміло, ви можете бути здушеними і швидко померти. Враховуючи, що в цьому режимі не відбувається жодного відродження, цього не потрібно робити.

Ми рекомендуємо будувати споруди для захисту від Крижаного легіону, поки ви зосереджуєтесь на золотому крижаному бруді. Також добре, якщо один напарник відволікає ворогів, як у нашому випадку, тоді як інші атакують. Як і у випадку з льодовиковими дальніми ударами, зброєю, вибухівкою та навісною баштою, ви будете вашим найкращим другом для цього виклику.

Арбалет нечистого мисливця також чудово підходить для виведення ворогів завдяки необмеженим патронам та потужним пострілам. Однак вам потрібно добре прицілитися з арбалетом, щоб по-справжньому використати його, оскільки він стріляє лише по одній стрілі за раз. Щоб виконати цей виклик, вам потрібно буде вбити 20 скотів. Зазвичай ми знаходимо не більше двох на матч через обмежений час, тому це може зайняти у вас кілька матчів.

Fortnite Нагорода «Крижана буря»

fortnite крижана буря кидає виклик золотим крижаним скотинам

Як виклик дальних льодових вилазок, так і виклик золотих крижаних звірів дасть вам кілька смакот для їх завершення. Почнемо з виклику далеких крижаних випробувань. Завершивши цей, ви отримаєте 500 досвіду, що забере приємний шматок з більшості рівнів. Перемогти 20 золотих крижаних скотів також принесе вам 500 досвіду. Крім того, якщо ви зможете виконати ще чотири завдання "Крижана буря" на додаток до цих двох, ви отримаєте ексклюзивну упаковку для своєї зброї.

Останні повідомлення