Digisocial поєднує фотографії, аудіо та повідомлення в одному соціальному додатку

дигісоціальна посадка

Як і розігрується, як "якщо ___ народила дитину з ___, то ти отримаєш ___", це найкращий спосіб описати Digisocial. Поєднуйте Instagram та Soundcloud за допомогою рисочки SoundTracking, і ви отримаєте Digisocial. Розрив між програмами для відео та фотографії - це те, що намагається заповнити нова програма.

Digisocial хоче вирішити дві проблемні точки. По-перше, в наш час утримувати більшість смартфонів дорого. По-друге, користувачі мобільних пристроїв хочуть швидкого, простого та ефективного способу спілкування між собою. І остання, яку ми помітили, обов’язково стане наступною за величиною індустрією мобільних пристроїв цього року. Все, що вам потрібно зробити, - це подивитися на програми обміну повідомленнями, які використовуються сьогодні, та агресивну стратегію Facebook щодо захоплення частки ринку мобільних повідомлень.

цифровий

Компанія Digisocial робить фотографії, зроблені на телефон або з Інтернету, і поєднує їх із звуковими кліпами - для потокової передачі звуку також потрібно менше даних, ніж, наприклад, на відео YouTube. Замість того, щоб втягувати музику, що є претензією SoundTracking на славу, додаток хоче, щоб ви записували щоденні звуки, які можуть супроводжувати фотографію, яку ви щойно зробили за допомогою iPhone. І природно, ви знайдете для завантаження фотофільми, схожі на Instagram. Потім весь вміст, створений у програмі, можна передавати через ваш профіль Digisocial, де друзі можуть переглядати ваш вміст та взаємодіяти з ним.

Однак програма не повністю орієнтована на досвід роботи з медіа, а також занурюється на територію обміну повідомленнями. "Ми пропонуємо повноцінну соціальну мережу, але також одночасно надаємо людям можливість надсилати миттєві голосові повідомлення із високою роздільною здатністю, записані в режимі реального часу та завантажені одне одному разом із текстом та фотографіями", - віце-президент Digisocial Марко Мереу каже. Користувачі можуть спілкуватися в чаті з друзями Digisocial за допомогою голосових повідомлень та коментарів, які можна записувати, під час перегляду профілів вашого друга.

Перш за все, Digisocial - це соціальна мережа - те, що Мереу чітко дає зрозуміти, і вважає це необхідним в умовах придбань та партнерських відносин, які залишають у користувачів все менше можливостей соціальних мереж. Наприклад, Pinterest щойно придбав Punchfork і закрив програму на невизначений час. Наслідком цього є те, що ми залишаємось із цими платформами, які отримують прибуток від того, що вони знають про вас та ваші інтереси. "Навіть якщо ви знаєте, що ваша інформація ділиться, ваш вміст ділиться і в основному використовується як завгодно, люди насправді не мають іншого вибору і продовжують ним користуватися".

Мереу підкреслив сувору політику програми щодо конфіденційності користувачів. Digisocial застосовує зовсім інший підхід. "Ми не розглядаємо користувачів як продукти", - говорить Мереу. "Ми не розміщуємо рекламу, не обслуговуємо вміст безпосередньо у користувача, не використовуємо ці механізми реклами, не передаємо інформацію про користувача третім сторонам". Він каже, що вміст користувача належить користувачеві, що є політикою, яка підтримує конфіденційність користувачів. Він додає: "Ми вважаємо, що Digisocial надасть користувачам такий же рівень якості, як і популярні соціальні мережі, але надасть їм можливість контролювати власний контент".

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found