Як посадити грошове дерево на переправі тварин: нові горизонти

Улюблене грошове дерево роками, основним продуктом франшизи Animal Crossing, повертається Нові горизонти. Якщо ви ніколи не грали жодну з попередніх назв, ви можете з подивом дізнатися, що гроші насправді ростуть на деревах. Існує трохи нюансів у посадці власних рослин, але, якщо пощастить, у вас з’явиться власний урожай за короткий час.

Подальше читання

  • Як пройти виклик одягу Label
  • Посібник з їжі фруктів у Animal Crossing: New Horizons
  • Переправа тварин: огляд нових горизонтів

Шукайте світиться пляма

Знімок екрана | Джон Бітнер

На жаль, ви не можете просто закопати мішок Дзвонів у землю і очікувати, що він зросте. Натомість почистіть свій острів на місці, яке світиться. Він з’являється на вашому острові щодня, хоча його важко помітити. Якщо ви всюди шукали і не можете його знайти, спробуйте стояти за будинками та наближати камеру до свого персонажа - занадто часто сяюча пляма буде прихована за будинком селянина. Знайшовши, вийміть надійну лопату і викопайте її - під брудом ви знайдете мішок, наповнений 1000 дзвіночками!

Краще цього - це місце, де можна посадити грошове дерево. Поїдьте до свого інвентаря, вийміть дзвіночки, які ви хотіли б використовувати як свої «насіннєві» гроші, а потім закопайте мішок у світиться отвір. Зачекайте кілька днів, поки дерево виросте, і у вас з’явиться грошове дерево, в якому є три мішки Дзвоника, кожен з яких містить суму ваших початкових вкладень. Після того, як грошове дерево зібрано, воно повертається до нудного, старого, звичайного дерева. Не соромтеся рубати його і звільняти місце для наступного.

Грайте безпечно

Переправа тварин грошове дерево

У посадці грошового дерева є один підступ - закопування понад 10 000 дзвонів не гарантує триразової віддачі. Хоча деякі гравці досягли успіху при посадці 20 000 дзвонів - заробляючи круту віддачу в 60 000 дзвонів - рівень успіху падає при будь-яких інвестиціях понад 10 000. Це означає, що найкраще поставитись на безпеку. В іншому випадку ви можете програти на вантажі готівки. Ми рекомендуємо просто посадити 10 000 дзвонів, почекати кілька днів, поки грошове дерево виросте, і зібрати ваш прибуток у 30 000 дзвонів.

Перенесіть своє грошове дерево у безпечне місце

Знімок екрана | Джон Бітнер

Сяюча грошова пляма з’являється на вашому острові щодня, але не завжди вона знаходиться в ідеальному місці. Часто вона розташовується занадто близько до інших дерев або предметів, щоб правильно рости. Грошовому дереву, як правило, потрібен принаймні один або два простори з усіх боків, щоб процвітати. Щоб перенести свої інвестиції, просто дістаньте лопату і викопайте її. Потім вирушайте на нове місце, відкривайте свій інвентар і висаджуйте саджанець. За це не передбачено штрафних санкцій, тому сміливо переміщуйте їх так часто, як потрібно, поки не знайдете найкраще місце.

Останні повідомлення