Дивіться, як Марк Цукерберг свідчить перед конгресом про Facebook-Терези

Генеральний директор Facebook Марк Цукерберг повернеться у Вашингтон, щоб дати свідчення перед Комітетом фінансових служб палати про криптовалюту "Терези" Facebook у середу, 23 жовтня. Ви зможете спостерігати за свідченнями Цукерберга сьогодні в прямому ефірі на програвачі вище, починаючи з 7 ранку за тихоокеанським часом.

Цукерберг повинен бути єдиним свідком у слуханні Комітету фінансових служб Палати Міністрів США під назвою "Експертиза Facebook та його вплив на фінансові послуги та житловий сектор". Очікується, що законодавці обох партій приготують його за запропоновану криптовалюту, Терези та цифровий гаманець Калібра. Існує двосторонній консенсус щодо того, що Facebook має власну валюту - це погана ідея, і республіканці, і демократи - не кажучи вже про президента Дональда Трампа - атакують цей план з моменту його створення влітку.

Марк Цукерберг свідчить перед конгресом Алекс Вонг / Getty Images

Згідно з письмовими свідченнями, опублікованими у вівторок, Цукерберг повинен захищати Терези як важливий метод надання банківських інструментів "понад мільярду людей у ​​всьому світі, які не мають доступу до банківського рахунку, але можуть через мобільні телефони, якщо існувала права система ".

Сесія в середу буде зосереджена на тому, чи будуть Ваги діяти як прямий суперник долару США, і чи не буде це стосуватися конфіденційності, торгівлі, національної безпеки чи грошово-кредитної політики. На липневих слуханнях комітет підготував законопроект «Захищайте великі технології поза фінансами», щоб зупинити Facebook від розвитку власної валюти.

???? Цукерберг приземлився на Капітолійському пагорбі pic.twitter.com/9KoFXRbbrh

- Кріштіану Ліма (@viaCristiano) 23 жовтня 2019 р

«Проект законодавства забороняє комунальним компаніям великих платформ, таким як Facebook, бути зафрахтованими, ліцензованими або зареєстрованими як фінансова установа США (наприклад, такі як банки, що підтримуються платниками податків, інвестиційні фонди та фондові біржі) або іншим чином стати афілійованими особами таких фінансових установ, ”, - йдеться у прес-релізі Комітету фінансових служб Палати Міністрів США.

Окрім законодавців, багато початкових партнерів Терезів, здається, несуть шанс на криптовалюту. Раніше цього місяця PayPal вирішив припинити свою участь в Асоціації Терезів після перевірки законодавчих актів як США, так і Європи. Visa, Mastercard, eBay, Stripe та аргентинський гігант електронної комерції Mercado Pago вийшли з проекту незабаром після цього.

Востаннє Цукерберг давав свідчення перед Конгресом ще в березні 2018 року за те, що його компанія не захистила інформацію про користувачів у скандалі з даними Cambridge Analytica. Минулого місяця він відвідав Вашингтон, округ Колумбія, вперше після цього свідчення, намагаючись завоювати окремих законодавців, незважаючи на численні випадки конфіденційності його компанії. Минулого тижня Цукерберг виступив з промовою в університеті Джорджтауна, захищаючи рішення своєї компанії дозволити політикам розміщувати в Facebook оманливі або відверті оголошення про вини.

Свідчення Цукерберга в середу відбудуться на наступний день після того, як майже будь-який державний прокурор оголосив про свою участь у антимонопольному розслідуванні Facebook. Загалом, 47 генеральних адвокатів зараз вивчають, чи "стримував конкуренцію" гігант соціальних мереж таким чином, що це могло вплинути на дані користувачів та ціни на рекламу.

Обов’язково слідкуйте за Digital Trends, щоб отримувати останні технічні новини про Facebook, Amazon, Google та Apple.

Останні повідомлення