Як робити ігрові скріншоти та відео на ПК

Як зробити скріншот комп'ютерних ігор Razmarinka / Shutterstock Від кумедних збоїв до дивовижних досягнень є безліч причин, через які ви можете захотіти зробити скріншоти своїх ігрових подвигів. Незалежно від того, чи ділитесь ними з друзями чи зберігаєте їх для власної довідки, ми підібрали кілька наших улюблених способів захоплення зображень та відео ваших ігор для ПК у високій якості.

СКРІПКИ

Узагальнююча програма FRAPS - це, безумовно, наш улюблений спосіб захопити ваш ігровий процес у багатьох форматах. Його можна безкоштовно використовувати для основних цілей, легкий і має безліч додаткових функцій, які покращать ваш ігровий досвід.

Після завантаження та встановлення програмного забезпечення з веб-сайту просто запустіть програму. Вікно програми в основному зарезервовано для налаштування програмного забезпечення для нормальної роботи у фоновому режимі під час гри, тож, коли у вас все вийде так, як ви хочете, ви можете просто згорнути вікно та запустити гру.

Скріншоти Fraps

Ви помітите, що тепер у куті екрана є жовте число, яке показує ваш FPS під час гри, щоб відстежувати продуктивність вашої системи. За замовчуванням натискання клавіші F10 робить знімок екрана поточного вікна та зберігає файл зображення в каталозі, де ви встановили FRAPS. За замовчуванням використовується C: \ Fraps \ Screenshots.

Фрапси фільми

FRAPS також має додаткову перевагу зйомки відео під час гри, з безліччю налаштувань для точної настройки ваших ігрових фільмів. Ключ за замовчуванням для запуску та зупинки відеозйомки - F9, а отримані відео зберігаються у папці C: \ Fraps \ Movies.

Пар

FRAPS - це чудово, оскільки він буде працювати майже в будь-якій відеоігри чи додатку, незалежно від того, як він був встановлений або звідки. Якщо ви використовуєте Steam для ігор, у вас є ще одна можливість захопити фотографії вашого солодкого матчу DOTA2. За замовчуванням ключем для збереження знімків екрана під час гри є F12, хоча ви можете змінити цей та ряд інших параметрів, натиснувши НалаштуванняпідПарменю, а потім виберітьВ грі вкладку.

Налаштування Steam у грі

Робіть скільки завгодно знімків екрану, і коли ви вирішите відкласти палиці, Steam запропонує вам зручний діалог, щоб вибрати, що ви хочете зробити з кожним. Всі знімки екрана автоматично зберігаються на вашому жорсткому диску та приховуються глибоко в папці Steam, але ви можете завантажити їх у свій обліковий запис, щоб легко отримати до них доступ та поділитися ними з друзями.

Роздрукувати зображене на екрані

Коли все інше не вдається, ви завжди можете використовувати вбудовану функцію знімка екрана Windows, щоб зробити знімки своїх ігрових подвигів. Кнопка Друк екрана (Prt Sc) трохи незручна для цього завдання, оскільки вона просто зберігає зображення у вашому буфері обміну, тому, щоб зробити кілька знімків екрану, вам потрібно повернутися до робочого столу та вставити скріншот у редактор зображень між кожним . Якщо ви використовуєте Windows 8 або 10, ви можете утримувати клавішу Windows і натискати Print Screen, щоб зберегти знімок екрана як файл зображення у папці Screenshots у каталозі фотографій.

Однак функція скріншоту може працювати не завжди, оскільки деякі ігри виводять лише чорний екран, коли знімають таким чином. Також неможливо зберегти кілька послідовних знімків екрана.

Останні повідомлення