Чому всі публікують жирафи як фотографії профілю у Facebook?

стрічка новин на Facebook, мабуть, повна фотографія з профілю жирафа ось дитина

Якщо ви виявите, що багато ваших друзів у Facebook виховують чарівного жирафа як зображення профілю, це тому, що вони не змогли відповісти на таку загадку:

“3:00 ранку дзвонить у двері і ти прокидаєшся. Несподівані відвідувачі. Це ваші батьки, і вони там на сніданок. У вас полуничне варення, мед, вино, хліб та сир. Що перше, що ви відкриваєте? "

загадка про жирафа у facebook

Друзям пропонується надсилати свої відповіді на плакат оновлення через приватне повідомлення (не будьте псуванням, коментуючи відповідь публічно!). Якщо вони правильні, їх буде підтверджено за допомогою тегу коментаря. Якщо вони помиляються, вони повинні оновити свою фотографію профілю, утримувати її протягом 24 годин і повторно опублікувати загадку на своїх власних часових шкалах.

Це схоже на мем, де користувачі повинні були змінити свої фотографії профілю на своїх улюблених героїв мультфільмів з дитинства. Я зробив це ще краще і створив цілий альбом:

facebook мультфільм профіль фотоальбом

Незважаючи на те, що у Cartoon Network була сторінка події, яка охрестила четвертий тиждень листопада офіційним тижнем «Виберіть мультиплікаційного персонажа як свою фотографію профілю на тиждень», ця тенденція була трансформована і перейнята соціальними мережами, перетворивши її на кампанію проти жорстокого поводження з дітьми. .

Обидва вони є прикладами піктивізму, коли користувачі публікують профіль або інші фотографії на підтримку певної причини. Кілька інших примітних прикладів були, коли жінки публікували розміри або кольори бюстгальтерів під час Національного місяця поінформованості про рак молочної залози, щоб заплутати людей, щоб люди більше усвідомлювали цю хворобу. І звичайно, минулого березня ми спостерігали, як користувачі масово змінювали свої фотографії профілю на червоний знак рівності на підтримку рівності подружжя. Було багато суперечок щодо того, чи може цей тип активізму (або слактивізм, як це багато хто називає) дати реальний вплив, хоча це, безумовно, залучає увагу.

Хоча більшість кампаній, що підтримують піктивізм, у своїх центрах приділяють особливу увагу благодійності або підвищенню обізнаності, це не схоже на те, що загадка жирафа у Facebook має конкретну чи офіційну мету - окрім пропаганди веселощів та жирафів.

І так, хоча ви, звичайно, можете знайти відповідь (все, що мені довелося ввести в Google, - це жираф, і він створив пошукові запити, такі як «загадка жирафа» та «виклик жирафу») і надіслати його своїм друзям, що беруть участь у виклику, маленька частина вас завжди буде знати, який ви брехливий брехун.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found