Не вимикайте Chromebook, вимкнувши режим сну

хром кофеїн, як вимкнути режим сну acer chromebook 15 через плечову клавіатуру 1500x1000 рахунок Якщо ви є власником Chromebook, ви, можливо, помітили його прикру тенденцію переходити в режим сну в один мить. Насправді це може бути важко тримати Chromebook переходить у режим сну. У більшості комп’ютерів Chromebook не тільки є функція, яка вмикає режим сну Chrome OS, коли ви закриваєте кришку ноутбука, але операційна система також включає систему захисту від збою, яка змушує цей ноутбук переходити в сплячий режим приблизно через шість хвилин, якщо не вживати заходів.

Це допомагає Chromebook економити заряд акумулятора та покращувати безпеку. Однак режим сну виявився більше дратує, ніж корисний, особливо тому, що ви не можете просто перейти до налаштувань і вимкнути його. Немає вбудованого способу зупинити нарколепсію Chromebook, а це означає, що вам потрібно проявити творчість. Ось як підтримувати Chrome у режимі сну.

Не пробуджуйтесь: кофеїн для вашого Chromebook

Продовжуйте не спати Тайлер Лакома / Цифрові тенденції Тайлер Лакома / Цифрові тенденції

Chromebook має безліч розширень, що чекають у Google Store, і активна спільнота Chromium пропонує виправлення, нові інструменти та налаштування, щоб покращити роботу. Враховуючи це, не дивно, що хтось створив ідеальне рішення проблеми зі сном, і воно називається «Не прокидайтеся».

Розширення Keep Awake є простим та ефективним. Після встановлення він створює нову піктограму у верхньому правому куті вікна браузера Chrome. Ця піктограма - це або зображення яскравого сонця, сонця, що заходить, або місяця. Клацніть на ньому, щоб переключитися між трьома. Коли ввімкнено піктограму яскравого сонця, режим сну не працюватиме, і екран вашого Chromebook завжди залишатиметься ввімкненим. Під час заходу сонця екран Chromebook може порожніти, щоб заощадити енергію, але насправді він не зможе заснути. Коли ви на Місяці, застосовуються традиційні налаштування режиму сну Chrome OS.

Пробудження "Пробудження" запобіжить вашому комп’ютеру розсіяним переходом у сплячий режим під час трансляції, навчання, роботи над довгим проектом. Це також запобіжить тим незручним моментам, коли ви будете проводити презентацію на другому екрані, а ваш Chromebook раптом вирішить подрімати. Як ти це отримуєш? Просто перейдіть за цим посиланням у Веб-магазин Google Chrome і виберіть Додати в Chrome завантажити розширення та змусити його працювати.

Примітка: Якщо функція Keep Awake перестає працювати на вас, перевірте, чи ви завантажили звичайну версію, а не бета-версію. Також шукайте оновлення розширення.

Проблеми та виправлення кришки Chromebook

Toshiba-Chromebook-2-CB35-pwrhinge Білл Роберсон / Цифрові тенденції Білл Роберсон / Цифрові тенденції

Якщо ви звернули пильну увагу на наш опис «Пробудись», ви, мабуть, помітили, що це не впливає на режим сну, коли ви закриваєте кришку (крім при використанні другого екрана). Це більш терпляча проблема, яка може бути для вас не важливою. Але якщо ви хочете не тримати Chrome у режимі сну, навіть коли ви закриваєте ноутбук, є щось, що ви можете спробувати.

Цей крок вимагає використання терміналу Chromebook для виконання певної команди, яка зупинить функцію сну для всіх дій, пов’язаних з кришкою. Це виправлення існує вже кілька років і досі видається ефективним.

Спочатку переконайтеся, що ви адміністратор. Ви можете будь-коли відкрити термінал на Chromebook, натиснувши CTRL + ALT + T. Це відкриває вікно командного рядка, де слід ввести та ввести ці команди, по порядку:

  • оболонка
  • sudo stop powerm -
  • sudo stop powerd -

Це вирішить вашу проблему зі сном, але будьте застережені! Це буде працювати лише до тих пір, поки ви не перезапустите свій Chromebook. Якщо ви все-таки перезапуститесь - скажімо, для оновлення - тоді ОС Chrome знищить ваш маленький хакерський хакер, і вам доведеться це зробити ще раз.

Останні повідомлення