Як сиру посвячений розумний бос у саду порятунку в долі 2

Це було лише питанням часу - гравці дізналися, як сирувати Сад Спасіння, Освячений Бос Розуму Destiny 2: Shadowkeep. Не знайомий з терміном "сир"? Ось короткий урок історії.

З моменту запуску гравці Destiny доклали всіх зусиль, щоб використати найскладніші завдання гри. Хитрі опікуни придумали способи одиночних цілих рейдів та вбивства складних босів, не потіючи поту. Ця вшанована часом традиція знову повернулася Тіньова сторожа, оскільки гравці вже придумали спосіб перемогти боса Освяченого Розуму в грі лише однією добре розміщеною гранатою.

Пов’язані

  • Destiny 2: Місце некромантичного пасма Shadowkeep для квесту Essence of Brutality
  • Доля 2: Квіт екзотичної зброї Shadowkeep Leviathan’s Breath

Цілком ймовірно, що Bungie це виправить, але якщо ви хочете спробувати до цього, ось як ви можете перемогти цього бідного рейдового боса якомога більшою модою Looney Tunes.

Сизинг посвяченого розуму

Тут потрібно трохи налаштувати. Для початку переконайтеся, що у вашій команді є мисливець. Встановіть для свого підкласу Nightstalker та встановіть дерево ваших навичок так, щоб у вас були обладнані Димові гранати. Тоді вам доведеться пройти перші 2 етапи зустрічі, в основному переслідуючи його за рейдом, як звичайно, поки його великий бар здоров’я нарешті не з’явиться внизу екрана.

Ось де речі отримують задоволення. Зазвичай вам потрібно розділитися на команди, одна команда переслідує Посвячений Розум вузькими коридорами. Натомість ви можете відразу вбити його за допомогою добре розміщеного гранда. У великій кімнаті, де починається бійка, ви побачите купу доріжок, якими може пройти бос, одна з яких містить велику яму. Коли Освячений Розум почне прямувати до цього коридору, Вашому Мисливцю потрібно буде кинути свою димову шашку біля стовпа, що перед цією стежкою.

Тут є трохи RNG, з яким можна боротися, але якщо все піде правильно, Освячений Розум пройде над вашою димовою шашкою і заплутається. Бос вирушить по коридору, щоб уникнути гранати і впаде в яму, як Віл Е. Койот.

Вам все одно доведеться трохи попрацювати тут, щоб насправді завершити бій, оскільки гра не реєструватиме, що Посвячений Розум мертвий, поки Ви не перейдете до фактичної фази шкоди (що стане набагато простіше тепер, коли Ви скинули освячений розум у прірву). Як тільки ви натиснете це, гра оголосить боса мертвим, і ви закінчите зустріч, не зробивши жодного пострілу в боса.

Якщо все це звучить звично, це тому, що рейд Vault of Glass Destiny 1 також мав подібний подвиг, який дозволяв гравцям знущатись над могутнім Атеоном зі скелі деякими наполегливими метаннями гранати. Тож насолоджуйтесь цим маленьким моментом ненавмисної комедії, поки зможете, оскільки він обов’язково потрапить до Залу слави сиру «Доля» безпосередньо біля Печери Грабіжників.

Останні повідомлення