Поширені проблеми Google Nest Hub та способи їх усунення

Google і Nest розробили Google Nest Hub як простий в експлуатації пристрій. Але, як і будь-яка технологія, це може дати вам такі моменти розчарування. Ось деякі найпоширеніші проблеми, з якими ви можете зіткнутися під час використання Nest Hub, та способи їх вирішення.

Є спікер? Ознайомтеся з нашим посібником щодо усунення несправностей розумної колонки Google Home.

Ваш телефон і Nest Hub відповідають, коли ви кажете "Добре Google"

Коли ви знаходитесь поруч із Nest Hub, і ваш пристрій, і ваш телефон повинні прокинутися, коли ви скажете "Добре Google", але лише ваш пристрій повинен відповісти.

Якщо ваш пристрій і телефон занадто охоче виконують ваші ставки, є просте виправлення. Спочатку перейдіть до магазину програм і переконайтеся, що додаток Google Home оновлено. Потім переконайтеся, що програма на вашому телефоні та вашому концентраторі використовує один і той же обліковий запис Google. Щоб перевірити, перейдіть до Налаштування і Пов’язані облікові записи.

У мене була ця проблема, і я помітив, що з якихось причин мій додаток використовує мій обліковий запис Google, який я використовую для роботи, а не свій особистий рахунок. Швидкий перемикач вирішив проблему.

Вибір фотографій не такий вже й великий

Домашній центр Google Грег Момберт / Цифрові тенденції

Nest Hub робить чудову рамку для відображення фотографій, але ви, мабуть, хотіли б, щоб вона відображала лише фотографії ваших улюблених людей чи домашніх тварин. Існує чудова функція під назвою «Групи облич», яку ви можете увімкнути, що допоможе А.І. виберіть лише фотографії сім'ї, друзів та домашніх тварин. Щоб увімкнути його, відкрийте додаток Google Фото, натисніть Налаштування, а потім увімкніть Групування обличчя. Після цього перейдіть до Альбоми> Фотографії та домашні тварини> Меню. Натисніть на Сховати та показати людей варіант.

Виберіть людей та домашніх тварин, яких ви хочете сховати (можливо, ви не хочете бачити, як чихуахуа колишнього спливає, наприклад), а потім виберіть Готово. Тепер лише фотографії ваших улюблених людей та тварин відображатимуться на вашому екрані, якщо ви вибрали альбом "Сім'я та друзі" як альбом, який ваш центр повинен отримувати для фотографій. Не хвилюйтеся, нові фотографії автоматично додаватимуться до цього альбому, якщо вони містять ваших улюблених людей.

Додаток не може знайти ваш центр

Немає нічого гіршого, ніж спробувати скористатися своїм хабом і зрозуміти, що додаток Google Home не може знайти ваш пристрій. Додаток Google Home, як правило, нестабільний, але більшість випадків ви можете вирішити проблему одним із трьох способів. По-перше, спробуйте вимкнути Bluetooth телефону та знову під’єднатися. Якщо це не допомогло, перейдіть до магазину програм і перевірте, чи потрібно оновлення програми. Нарешті, вам може знадобитися просто перезавантажити телефон.

Якщо вищезазначені три виправлення не працюють, можливо, вам доведеться вручну під’єднатись до SSID Google Home із налаштувань Wi-Fi на телефоні. Для цього зайдіть у налаштування Wi-Fi на телефоні, знайдіть мережу, вказану як ім’я вашого пристрою, та під’єднайтеся до неї. Потім поверніться до програми та знову завершіть налаштування концентратора. Це біль, але іноді повернення до налаштування є єдиним виправленням.

Google Assistant не слухає або не буде виконувати команди

Хоча Google Assistant не є людиною, ви все одно можете почуватися роздратовано, коли він ігнорує ваші команди. Якщо він, здається, не слухає або має проблеми з виконанням того, що ви йому наказали, спробуйте перезавантажити його. Перейдіть до програми Google Home, виберіть свій пристрій і натисніть Налаштування. У верхньому правому куті екрана торкніться значка Більше меню, а потім Перезавантажте. Якщо ви не хочете возитися з програмою, просто відключіть свій концентратор приблизно на 60 секунд, а потім знову підключіть його.

Останні повідомлення