Як використовувати продовжену бесіду для Google Home

Google Home Mini проти аудіовиходу Amazon Echo Dot Ден Бейкер / Цифрові тенденції

Ви втомилися повторювати «Hey Google» або «Ok Google», щоб давати команди на пристрої Google Home? Ти не один. Велика частина відгуків, які Google отримувала про свої домашні пристрої, полягала в тому, що люди втомлювались, повторюючи “OK / Hey Google”, щоразу, коли вони хотіли, щоб їх розумний динамік робив кілька речей під час однієї розмови.

Що ж, ви запитали, і Google вислухав, представивши функцію "Безперервна розмова", яка дозволяє використовувати фразу для пробудження лише один раз. Продовження розмови тепер доступне для увімкнення на вашому пристрої, і ось як це зробити.

Крок 1: Переконайтеся, що Home налаштовано

Продовження розмови Google Home

Вам потрібно налаштувати Google Home і підключити його до Google Assistant у відповідному обліковому записі. Таким чином, якщо ви ввімкнете Продовження розмови в Google Assistant, це вплине на ваш Google Home. Якщо з моменту використання цієї програми Google Assistant минуло кілька років, відкрийте її та переконайтеся, що вона повністю оновлена. Помічник повинен оновитись автоматично, якщо він відкритий. Перш ніж почати, перевірте, чи він увійшов у правильний обліковий запис (той, який ви використовуєте в Google Home)!

Зверніть увагу, що наразі функція "Безперервна розмова" доступна лише в США та лише англійською мовою. Очікується додаткове впровадження в майбутньому.

Крок 2: Відкрийте налаштування Помічника

Коли Google Assistant відкрито, перейдіть до кнопки дослідження у верхньому правому куті - піктограма виглядає як три крапки. Виберіть цю піктограму, і вона випаде з меню з безліччю опцій обслуговування. Вибирайте Налаштування з цього меню.

Крок 3: Перейдіть до Налаштування

В Налаштування меню, ви побачите, який обліковий запис увійшов (гарний час ще раз перевірити, чи це правильний обліковий запис), які пристрої підключені та всі ваші варіанти управління цим обліковим записом. Виберіть Преференції варіант, з піктограмою з сегментованих ліній.

Крок 4: Увімкніть безперервні розмови

Преференції меню включає різні налаштування, які ви можете змінити для Google Assistant, наприклад, вибір іншого голосу. Одним із таких варіантів буде Продовження розмови. Виберіть його, щоб увімкнути функцію. Ви готові до роботи!

Крок 5: Практикуйте тривалу бесіду

Продовження розмов Google Assistant

Запустіть звичайну команду з Google Home, а потім додайте додаткові директиви за необхідності. Наприклад, ви можете сказати: „Добре, Google, увімкни телевізор”, а потім скажи: „Також приглушіть світло вітальні” і, коли ви пам’ятаєте, „О, і увімкніть систему безпеки”. Якщо ввімкнено "Безперервні бесіди", Ваш дім повинен робити усі ці дії, не потрібно повторювати вимову "OK Google". Це працює під час планування подій, запиту інформації тощо.

Кілька речей, які слід зазначити щодо продовження розмови: режим закінчується через вісім секунд після останньої команди. Це дає вам достатньо часу, щоб подумати про щось інше, що ви можете зробити, але, як правило, закінчується до того, як Дім випадково почне відповідати на інші розмови.

Якщо вісім секунд здаються вам трохи довгими, ви можете негайно закінчити Бесіду, сказавши: "Дякую" або "Зупини". Тільки не випадково скажіть спасибі, коли ви все ще віддаєте команди.

Останні повідомлення