Як видалити повідомлення Snapchat

Якщо ви коли-небудь надсилали повідомлення комусь і хочете видалити його, Snapchat має функцію, яка вам сподобається. Так, це дозволяє видаляти повідомлення Snapchat, які ви вже відправили. Однак не надто хвилюйтеся; є певні обмеження, завдяки яким його корисність стає кращою в кращому випадку. Ось що вам потрібно знати.

Як видалити повідомлення Snapchat

Як видалити Snapchat повідомлення - -

Видалення повідомлень Snapchat, як повторне відтворення Snaps, - це буквально швидко. Все, що ви робите, - це тримати пальцем на повідомлення, що ображає. Потім з’явиться меню, подібне наведеному вище. Просто натисніть Видалити і потім Видалити чат і ви закінчили зі своєю частиною. Це також працює з приватними та груповими чатами.

Що буде далі

Щойно ваше повідомлення в чаті буде видалено з кінця, це ще не кінець. Snapchat каже, що спробує видалити повідомлення зі своїх серверів та з екрану чату вашого друга, але це не завжди працює. Наприклад, якщо ваш друг погано користується Інтернетом, коли ви видаляєте повідомлення, Snapchat може не змогти видалити повідомлення зі сторони вашого друга в розмові, поки у них не буде кращого сервісу. Це означає, що вони можуть побачити повідомлення. Якщо у них є старіша версія Snapchat, ваше повідомлення також може застрягти на їх екрані.

Крім того, якщо хтось побачить ваш телефон, буде очевидно, що ви щось видалили. Це пов’язано з тим, що на вашому боці чату з’являється повідомлення про те, що ваш друг видалив повідомлення. Ваш друг також отримає повідомлення про те, що щось було видалено. Бути підступним за допомогою Snapchat is справді важко.

Як видалити всі повідомлення

Хочете піти далі, ніж просто одне повідомлення? Ви також можете видалити всю розмову. Спочатку перейдіть на екран друзів. Далі, утримуйте пальцем нитку повідомлення, яку потрібно видалити. З'явиться меню. Вибирайте Більшеа потім натисніть Очистити історію розмов.

Це призведе до видалення бесіди з екрана друзів. Надіслані чи збережені повідомлення не видалятимуть, але це хороший спосіб розрядити екран друзів, щоб легше знаходити важливіші розмови.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found