Сайт спільного використання відео Vidme припиняє роботу в грудні цього року

Домашня сторінка VidmeПісля більш ніж трьох років у бізнесі сайт спільного використання відео-відео Vidme припиняє свою діяльність. У дописі Medium команда Vidme заявила, що сайт буде видалено 15 грудня. Наявні відео Vidme залишаються доступними для відтворення та експорту до 15 грудня, але завантаження відео та активація облікових записів припиняться на момент публікації цієї статті.

Обговорюючи причини загибелі сайту, компанія заявила, що вона просто не може конкурувати з YouTube і Facebook, які обидва контролюють значну частину бізнесу з інтернет-реклами і мають велику базу користувачів. Тільки на YouTube щодня припадає мільярд годин відео. Команда зазначила, що підхід друзів до користувачів та орієнтований на громаду підхід спочатку залучив багатьох творців до платформи, проте Facebook та YouTube просто пропонували занадто велику аудиторію, щоб її ігнорувати.

"Багато творців, у яких мільйони передплатників на YouTube і Facebook, спочатку були приваблені моделлю Vidme, але зіштовхнулись із переходом аудиторії з їхніх домашніх платформ", - йдеться у повідомленні в блозі. "Переконати людей використовувати (і продовжувати користуватися) нову платформу важко, багато творців залишаються заблокованими. Як Facebook, так і YouTube також активно припиняють вміст, що ділиться з конкуруючими платформами (соціальний трафік Vidme помітно впав, коли Facebook почав надавати пріоритети своєму рідному гравцеві).

Команда сказала, що, заходячи, вони знали, що Vidme деякий час буде працювати зі збитками, але вони недооцінили, як швидко змінився ринок. Перехід Facebook та Instagram до відеовмісту був названий одним із зрушень, який, за визнанням творців Vidme, заставив їх трохи несподіваним.

Посилення конкуренції означало, що Vidme відчував труднощі із залученням аудиторії, а це означало, що йому було складно залучати рекламодавців, залишаючи у нього менше грошей для інвестування в інновації та вдосконалення інфраструктури.

Компанія порадила будь-якому новоприбулому на місцях розраховувати працювати зі збитками протягом "невизначеного" періоду часу та вивчати технології, які можуть скоротити витрати на інфраструктуру.

Керівники компанії заявили, що вони з нетерпінням чекають застосування уроків, отриманих під час роботи Vidme, до майбутніх операцій. Ми сумніваємось, що це останнє, що ми почуємо від команди, яка стоїть за Vidme.

Останні повідомлення