Як виграти Fortnite Battle Royale

Fortnite - це не тільки одна з найбільших ігор у світі, але вона досягла загальної підтримки та популярності. Тим не менше, багато гравців ще не бачили цієї надзвичайно задовольняючої Королівської Перемоги, тому ми тут, щоб показати Вам, як виграти Fortnite Battle Royale.

Цей посібник не для початківців. Ці вдосконалені поради для тих, хто знає, як побудувати простий форт, щоб захиститися, як швидко знайти скрині, яка зброя що робить тощо. Новим гравцям спочатку слід прочитати наш посібник для початківців Fortnite.

Вибір місця посадки

як виграти fortnite battle royale - -

Повне покриття Fortnite від Digital Trend

  • Fortnite: Battle Royale огляд
  • Королівська битва будівельні поради та підказки
  • Як освоїти Fortnite на мобільному
  • Розгорніть FortniteПродуктивність ПК
  • Як перемогти Fortnite Battle Royale

Ми розберемо поради щодо всіх основних ігрових режимів у Battle Royale. Перш ніж це зробити, давайте поговоримо про те, як ви починаєте гру. Зона посадки, яку ви вибрали на початку матчу, визначатиме потік всього іншого. Якщо ви неправильно виберете, це може означати швидку смерть. Тільки найбільш впевнені та кваліфіковані стрільці можуть пробитися до найгарячіших іменних зон, таких як Tilted Towers. Ці місця - просто свято вбивств, яке чекає.

Натомість вам захочеться вибрати ті безіменні будинки та райони на карті, які зазвичай знаходяться поблизу названих місць. Приклади таких включають два міста на північний схід і північ від промивної фабрики та склади на південний схід від Томатного міста. У цих районах спостерігається менше гравців, але вони все одно мають гарантовану здобич.

Ви також можете вибрати основні місця на карті, які не є такими популярними. Це змінюється кожного сезону, але, як правило, ті, що знаходяться на узліссях, такі як Snobby Shores та Junk Junction, є надійними варіантами.

Варто стежити за новинками Fortnite Battle Royale. Чи є нове місце? Чи раніше існуюче місце розташування зазнало значних змін? Тримайтеся подалі від таких місць. Наприклад, п’ятий сезон повністю перетворив південно-східний квадрант на пустелю. Це обов’язково приверне добре озброєних туристів.

Як виграти Fortnite соло

як виграти fortnite battle royale - -

Грати в соло в Battle Royale на сьогоднішній день є найскладнішою справою в грі. Ви не маєте переваг від того, що хтось стежить за вашими спинами, і вам доведеться виконати все самостійно. Таким чином, це найскладніше досягти Королівства Перемоги.

Як перемогти, граючи агресивно

Почнемо з того, що дамо вам поради щодо того, як виграти Fortnite Battle Royale з гравцями, які люблять бігати в палаючих гарматах. Якщо ви агресивний тип, неможливо перемогти, але зробити це трохи складніше.

Найбільша проблема агресивної гри полягає в тому, що легко втратити з виду те, що вас оточує, зосереджуючись на своїй особливій меті - грабувати та вбивати якомога більше ворогів. Поки ви бігаєте по карті, ми рекомендуємо стрибати кожні кілька секунд, щоб тримати цих настирливих снайперів на ногах. Обов’язково придбайте собі міцні навушники з гарною підтримкою об’ємного звуку. Вам захочеться почути кожен ефект від кроків до куль і знати, в якому напрямку вони йдуть.

Говорячи про напрямок, ви завжди знаходитесь у центрі кола. Є досить багато полохливих гравців, які чекають до останньої секунди, щоб увійти в коло, і ви можете цим скористатися. Чим пізніше це, тим обережнішими стають гравці. Якщо ви розташуєтеся в центрі кола твердим фортом, ви зможете легко маневрувати в будь-якому напрямку.

Фінальна розтяжка

як виграти fortnite battle royale - -

Це допомагає побудувати собі міцну вежу, щоб ви могли відстежувати всіх решти гравців, коли ви потрапляєте у фінальну десятку. Однак ви повинні зробити це правильно. Це означає побудувати міцну основу, щоб миттєво не впасти в смерть. Зробіть це, споруджуючи стіни навколо вас, потім піднімаючись, потім більше стін, потім пандуси і повторюючи. Це також час для використання пасток.

Встановіть кілька пасток біля дна форту, щоб мати перевагу над нічим не підозрюючими вбивцями. Це дасть вам спокій зосередитися на виведенні гравців і утриманні свого трону в центрі кола. Коли ви дійдете до цього моменту в матчі, вам захочеться мати принаймні одну снайперську гвинтівку, рушницю та ракетницю. Додаткові вибухові речовини, такі як гранати, є плюсом, тому не завадить також мати їх.

Коли ви опинитесь у своєму форті, ви захочете проїхатись по своїй снайперській гвинтівці для виведення беззахисних ворогів та ракетних установок для ліквідації інших фортів.

Ваша рушниця стане вашим найкращим другом для тих фінальних поєдинків на близькій відстані, або якщо з якихось причин людина зможе підкрастися до вас. Перш за все, ваш найкращий актив для того, як виграти Fortnite Battle Royale, - це ніколи не втрачати цієї впевненості. Не соромтесь.

Як перемогти, будучи підлим

як виграти fortnite battle royale - -

Немає нічого поганого в тому, щоб підкрадатися і кемпінгувати в місцях. Якщо ви гравець, який віддає перевагу такому стилю, ваш найкращий актив - обережність. Направившись до наступного кола, ви захочете залишитися на краю поточної області. На відміну від агресивного гравця, ви хочете залишатися якомога далі від дії до самого кінця.

Це означає прямування до пустих місць та збирання здобичі в очікуванні цих фінальних поєдинків в кінці матчу. Якщо ви почуєте поблизу постріли, пряміть у зворотному напрямку або знайдіть хороший кущ і спостерігайте, що відбувається. Одне з найбільших непорозумінь у гравців щодо Fortnite - це напади на кожного гравця, якого ти бачиш. Виживання, а не вбивство, дає вам перемогу.

Рекомендуємо ховатися в тіні, коли бачите інші поєдинки, і чекати, поки узбережжя не стане чистим для руху. Коли матч наближається до кінця, багато гравців поспішають або мають повний запас і можуть залишити за собою цінну зброю. Скористайтеся цим. Це стосується і крапель. Ніколи не підходьте до краплі першими. Натомість зачекайте поруч і спостерігайте. Якщо ніхто не з’явиться через деякий час, спробуйте.

За допомогою цього стилю ви хочете використовувати в основному будівлю для захисту, а не для образи. Будуйте стіни лише тоді, коли знаєте, що вас бачили, або використовуєте порт-форт. Для цього візьміть секунду, щоб вдарити по кожному дереву та скелі, яку ви проходите впродовж матчу. Це може здатися дивним, але кожен матеріал складається, якщо ви постійно б'єтесь по кожному об’єкту, коли пробігаєте повз. Не потрібно повністю знищувати дерево або скелю. Насправді, роблячи це, можна швидко віддати свою позицію.

Заключні моменти

як виграти fortnite battle royale - -

В останні моменти матчу ви захочете почекати до самої останньої секунди, щоб перейти до наступного кола. Ви хочете переконатися, що ви остання людина (безпечно), щоб ніхто вас не бачив. Якщо у вас є час, це допомагає довгий шлях навколо гір і міст. Часто перескакуйте з обкладинки на обкладинку, щоб відстежувати, де перебувають вороги. Утримуйтесь від участі, поки не залишиться п’ять або менше людей.

Навіть тоді ви захочете скористатися поєдинками. Поки гравці відволікаються на битву з кимось іншим, вибирайте людину, яка, здається, має перевагу і підкрадається біля них, або їх форту. Як тільки вони переможуть, розкрийте все, що у вас є. Знищити фундамент під ними, використати свою вибухівку і застрелити їх до забуття.

Якщо ви граєте неправильно, а людина поруч вас програє бій, це добре. Ваш ворог, що залишився, не очікує, що ви опинитеся в тому самому місці, тому використовуйте ці дорогоцінні секунди, щоб або заволодіти фортом полеглих ворогів, або підкрастись до останнього ворога. Рушниця стане вашим найкращим другом для того, щоб побоїти цю Королівську перемогу.

Як виграти Fortnite Duo або Squad

як виграти fortnite battle royale - -

Використовуйте наведені вище поради, щоб визначити, який ви гравець; агресивний чи підлий, або десь посередині. Це важливо, оскільки найбільш невід’ємною частиною перемог у командних матчах у Fortnite є використання переваг того, що ви та ваші товариші по команді робите найкраще.

Це означає розподіл ролей між вами. Ви хочете постійно спілкуватися. Якщо ви сідаєте в місто, візьміть один будинок, а ваш товариш по команді - інший. Якщо ви в команді, завжди переконайтесь, що у кожної людини є партнер, який стежить за їхніми спинами. Знайте, хто є керівником вашої групи, і виконуйте їхні накази. Ця людина повинна бути впевненою та швидкою у своїй стратегії та навичках.

Виграти Fortnite легше в команді, ніж соло, якщо ви працюєте разом. Розділення на тривалі періоди часу або проведення драми ніколи не пройде добре. Один з найкращих планів - це, щоб хтось відволікав увагу, а інший - шутер зчеплення. Це чудовий план наближення кінця поєдинку, особливо якщо опоненти не можуть сказати, скільки залишилось у вашому складі.

Відволікання зіткнеться з опонентами, привертаючи їх увагу, в той час як основний боєць (бійці) ховається поруч і чекає удару ззаду або на своєму фланзі. Це особливо корисний спосіб отримати цей Victory Royale, коли одна команда проти іншої. Однак, коли ваша команда перевершує всіх інших, це просто просто атакувати з усією силою і виграти Fortnite Battle Royale.

Останні повідомлення