Tumblr запускає відеосервіс, який об'єднує інші

Tumblr Роман Пищик / Shutterstock У наші дні здається, що майже кожна соціальна мережа під сонцем має платформу для прямих трансляцій відео. Facebook має Facebook Live, Google - YouTube Live, Twitter - Periscope, а Amazon - Twitch. Але вся ця конкуренція не зупиняє Tumblr. Підтверджуючи чутки, які з’явилися в понеділок вдень, платформа, що належить Yahoo, оголосила про запуск компоненту відео в прямому ефірі, який приєднається до моря добре зарекомендували себе інших. На відміну від втім, інші, нова послуга Tumblr є більшим агрегатором, ніж хостом: вона пов'язує існуючі рішення прямої трансляції в єдиний центр.

Новий сервіс, що описується в прямому ефірі, вийшов у вівторок і працює так: сервіси, з якими Tumblr уклав угоду - YouTube, YouKnow, Kanvas та Upclose, для початку - з’являться під новим “відео в прямому ефірі” опція в додатку Anroid та iOS від Tumblr. Спільний доступ до потоку з вашими послідовниками Tumblr настільки простий, як відкриття однієї з підтримуваних програм, початок трансляції та ведення блогу в ефірі програми у програмі Tumblr. Ваші фоловери отримують сповіщення, ваш потік починається, а нові сеанси, що супроводжуються піктограмами, що вказують на послугу потокової трансляції, з’являються у верхній частині каналів інформаційної панелі фоловерів. Вони будуть збережені для нащадків.

Якщо початковий список партнерів для трансляції звучить мало, це тому, що він є. Але Tumblr заявив, що співпрацює з "безліччю відданих медіа-партнерів та організацій" - Mashable, Refinery29, MTV, The Huffington Post та іншими - для розширення підтримки. Помітними відсутніми є Facebook Live, Twitch та Persicope, але Tumblr заявив, що ніщо технічне не виключає такого роду інтеграції в майбутньому - бізнес-умови, мабуть, є затримкою.

Що стосується калібру подій, які Tumblr повинен проводити, запланована подія Tumblr на вівторок може натякнути на майбутній вміст. Деякі сесії інавгураційного серіалу мають зірковий характер, як урок баскетболу від Гарлемського глобетротера та сеанс запитань та відповідей з Адамом Дж. Курцем. Інші є трохи неприємнішими: наприклад, прямий ефір з поверхні планети Марс, і інший, в якому команда Tumblr обіцяє "надути дуже велику річ у дуже маленькій кімнаті".

Те, що Tumblr робить виставу для фрагмента зростаючого ринку прямого відео, не зовсім дивно. За словами Feedly, на онлайн-відео припадає понад 50 відсотків трафіку, а рекламодавці стрибають: нещодавнє опитування керівників брендів фірмою маркетингової аналітики Brandlive показало, що 39 відсотків вважають, що потокове відео "буде важливим для їх маркетингу зусиль, які йдуть вперед ". І коли деякі фірми прогнозують, що онлайн-відео буде відповідальним за цілих чотири п'ятих інтернет-трафіку до 2019 року, такі фірми, як Facebook, Twitter і YouTube, мають очевидний потенціал, щоб заробити рекламними роликами.

Але ще належить з’ясувати, чи зможе Tumblr залучити користувачів, які вже звикли до конкуруючих платформ прямої трансляції. У березні Periscope охопив 200 мільйонів потоків, а Twitch щомісяця охоплює десятки мільйонів глядачів. Поза функцією туза в лунку, Tumblr не буде легко.

Останні повідомлення