Як знизити щомісячний рахунок за телефон

Враховуючи кількість часу, який ми витрачаємо на дзвінки людям, надсилання електронної пошти на роботу, потокове передавання музики, перегляд Netflix тощо, було б шоком раптово опинитися у світі без смартфонів. Але оскільки ми ними так часто користуємось, наші щомісячні рахунки можуть бути вищими, ніж будь-коли - і в той час, коли гроші трохи стискаються, це може бути небажаною несподіванкою.

На щастя, є речі, які ви можете зробити, щоб переконатися, що ваш щомісячний рахунок за телефон є якомога нижчим, і це правда, незалежно від того, який план ви плануєте. Ось кілька ідей щодо того, як знизити щомісячний рахунок за телефон.

Підпишіться на автоматичну оплату

Багато телефонних операторів знижують ціни для клієнтів, які підписалися на автоматичну оплату. Є вагома причина - клієнти, які підписуються на автоматичну оплату, частіше платять за своїми рахунками щомісяця, тому компанії готові надати клієнтам, які роблять це, невелику знижку.

Більшість великих телефонних операторів пропонують автоматичну оплату, а знижки для тих, хто підписується на автоматичну оплату, можуть сягати 10 доларів на місяць.

Перейдіть на передплачений тариф

Якщо ви готові розглянути можливість переходу на новий план, можливо, варто подумати про передоплату. Пакети з передплаченими телефонами, як правило, не пропонують такі речі, як необмежена передача даних, і навіть якщо вони є, вони зазвичай економлять на інших функціях, таких як роумінг та багатолінійні знижки.

Це чудово для людей, які не користуються знижкою на з'єднання за лінію зв'язку, до якої часто мають доступ багатодітні сім'ї. Хороший передплачений план у поєднанні зі скупим використанням мобільних даних може дати вам рахунок на суму від 20 до 40 доларів на місяць - як правило, нижчий, ніж індивідуальні тарифи у основних національних перевізників.

Який передплачений план вам слід вибрати? Усі основні перевізники пропонують передплачені тарифи. Ознайомтесь з нашим повним путівником з передплачених тарифів тут.

Додайте рядки на тому ж плані

Якщо у вас є сім'я користувачів телефонів, можливо, варто залучити всіх за одним планом, якщо це можливо. Більшість перевізників пропонують знижки на кілька ліній за одним планом, і ці знижки можуть заощадити вам чималі гроші, залежно від того, скільки ліній у вас є. Наприклад, пурпуровий план T-Mobile коштує 70 доларів на місяць за одну лінію з автоматичною оплатою, але за чотири лінії ви платите в середньому 35 доларів за лінію або загалом 140 доларів.

Необов’язково бути сім’єю, щоб використовувати заощадження. Ви можете приєднатися до телефонного плану з друзями, а потім поділитись витратами. Це може отримати величезні знижки, які відповідають ціні, яку ви платили б як особа за передплаченим тарифом, але без щомісячних обмежень даних, які часто мають передплачені тарифи.

Просто переконайтеся, що ви можете довіряти тим, з ким ви ділитесь планом, оскільки в кінцевому підсумку ви можете застрягти в обіймі, якщо ніхто інший не заплатить. Існують також потенційні загрози щодо конфіденційності та безпеки, оскільки інші користувачі облікового запису можуть зателефонувати та внести зміни в обліковий запис без попереднього дозволу всіх.

Використовуйте Wi-Fi замість стільникового зв'язку

Використання занадто великої кількості стільникових даних може спричинити додаткову плату, залежно від плану, який ви маєте. Навіть якщо у вас необмежений тариф, ви можете побачити кращі швидкості, якщо дотримуватиметеся Wi-Fi замість стільникових даних.

Може здатися очевидним використання Wi-Fi замість стільникових даних, коли ви вдома, але це може допомогти, коли ви також знаходитесь в інших місцях. Наприклад, переконайтеся, що ваш телефон підключений до мережі Wi-Fi на вашому робочому місці, а також у будинках друзів та сім’ї, кафе тощо.

Це також допомагає бути розумним щодо того, що ви робите, використовуючи стільникові дані. Наприклад, якщо ви знаєте, що хочете мати музику, фільми, подкасти тощо, коли перебуваєте в дорозі, обов’язково завантажте їх у Wi-Fi, перш ніж вирушати, щоб не потрібно було передавати їх через стільниковий зв’язок. . Більшість медіа-програм мають налаштування, які забезпечують завантаження лише через Wi-Fi, тому варто заглибитися в налаштування ваших програм.

Бережіть свій телефон і зберігайте його

Це здається очевидним, але ефект від догляду за телефоном може бути більшим, ніж ви думали. У наші дні багато людей платять за свої телефони протягом 24 місяців, а потім отримують новий телефон, коли закінчуються 24 місяці. Це робить телефон попередньо дешевим, але значно збільшує щомісячний рахунок за тарифний план.

Однак, якщо ви переконаєтесь, що за вашим телефоном ретельно доглядають, ви можете отримати від нього надійні три-чотири роки використання, особливо якщо це iPhone. Через це ви можете отримати рік-два, коли вам не доведеться розраховуватися з телефоном, що може зменшити вартість вашої телефонної плати на тонну.

Крім того, якщо бути обережнішим із телефоном, щоб переконатися, що він працює, це означає, що ви можете відмовитись від страховки по телефону. Це ще одна вартість, яка збільшує ваш щомісячний рахунок за телефон без особливої ​​вигоди.

Останні повідомлення